Wielkie odkrycie na Marsie. "Tajemnica rozwiązana"

27.09.2015 09:10 MARS, NASA, ODKRYCIE
Wielkie odkrycie na Marsie. "Tajemnica rozwiązana"

NASA

Mars to tajemnicza planeta. Niektórzy są nawet święcie przekonani, że może tam istnieć życie. Jedno jest natomiast pewne - naukowcy NASA mają sensacyjne wiadomości.

Na profilu agencji kosmicznej pojawiła się informacja o rozwiązaniu tajemnicy Marsa. Niestety, nie zdradzono czego ma dotyczyć odkrycie.

Dowiemy się o tym dopiero w poniedziałek, kiedy NASA rozpocznie swoją konferencję prasową. Podobne zwoływano już nie raz – ostatnio aby ogłosić znalezienie planety Kepler-452b bardzo podobnej do Ziemi.

Swoim tweetem NASA wywołała ogromne zamieszanie. Wybuchła fala spekulacji. Najczęściej, w żartach, mówi się o potwierdzeniu istnienia Marsjan.

Ogłoszenie takiej informacji jest jednak raczej mało prawdopodobne. Możliwe natomiast, że chodzi o odkrycie związane z obecnością wody na tej planecie.

Następny tekst:

Znaleźli broń w czeskim obozie dla uchodźców Znaleźli broń w czeskim obozie dla uchodźców

Komentarze

Gość 27.09.2015 09:18 Zgłoś

po co zamieszczacie informacje które nie istnieją?
130+

Gość 27.09.2015 09:36 Zgłoś

batoniki mars pochodzą z marsa
82+

jaś 27.09.2015 09:50 Zgłoś

Bo sfora też już prawie nie istnieje :)
Gość po co zamieszczacie informacje które nie istnieją?
12+

Gość 27.09.2015 10:06 Zgłoś

Mamo czy pan Rafał z białegostoku jest wegetarianinem tak synku
Gość Mamo, czy ten pan jest chory? Nie synku, tak wyglądają ludzie jedzący mięso!:)
13-

gdańsk 27.09.2015 10:18 Zgłoś

Ruszcie trochę GŁOWY jak coś piszecie to z sensem i informacją która jest naprawdę informacją (bzdury)
3+

Czupakabra 27.09.2015 10:22 Zgłoś

Każdy wie, że wszechświat jest ogromny. Jest i było w nim dużo życia. Wszyscy czekają na informacje: "Tak. kiedyś żyły tu robaki". Tylko co potem. Świat sie zmieni ? NIE ! Bo to jest oczywiste. Stawiałbym na rozwój technologii. Napędów kosmicznych. Na coś co pomoże nam dostać się bezpośrednio do tych miejsc. Jesteśmy w kosmosie dopiero od 50 lat więc wszystko przed nami.
35+

xd 27.09.2015 10:47 Zgłoś

Następna bezsensowna informacja mająca na celu zapewnienia jak największej ilości odsłon.
4+

Gość 27.09.2015 10:49 Zgłoś

dziś wege jutro homo
Gość badania kosmosu nie rozwiążą problemów ziemi to strata czasu pieniędzy zbrojenia i badania kosmosu zabierały pieniądze z badań cywilnych i opóźniały postęp poprzez np. tajemnice wojskowe, zastrzeżenia patentowe itp. itd. szybciej zabije was mięso, alkohol i papierosy niż coś z kosmosu. pozdrowienia dla weget@rian:)
4+

Gość 27.09.2015 11:08 Zgłoś

tak bedzie wyglądała ziemia za ileś tam lat jak się ludzie nie opamiętają . po pięknej przyrodzie , niebieskim niebie i chmurach nie będzie śladu. już dziś wszędzie kostka , beton , mała trawka i równiutkie drzewka.
0

Jarek 27.09.2015 11:10 Zgłoś

Tajemnica rozwiązana taki jest tytuł po czym piszecie niestety nie zdradzono czego ma dotyczyć odkrycie jestescie psychicznie chorzy powinniście odpowiadać przed sadem za takie artykuły a juz na pewno płacić wysokie kary za wprowadzanie ludzi w błąd mój ojciec walczył z komuna I PROPAGANDA krew wylewał a wy teraz takie takie bzdury piszecie SKANDAL
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane