Wściekły atak 17-latki. Zatłukła mężczyznę na śmierć

02.09.2012 13:38 ATAK, DZIEWCZYNA, GŁOWA, PARALIZATOR, UDERZENIA, WIELKA BRYTANIA, WŚCIEKŁOŚĆ
Wściekły atak 17-latki. Zatłukła mężczyznę na śmierć

wikipedia.org

Waliła głową 30-latka o ziemię.

Mieszkańcy Dickenson Road w Manchesterze są wstrząśnięci zbrodnią, którą w jednym z domów popełniła 17-letnia dziewczyna. Nad ranem dopadła ona 30-letniego mężczyznę, przewróciła go na ziemię i zabiła, tłukąc wściekle jego głową o ziemię - informuje dailymail.co.uk.

OJCIEC ZAMORDOWAŁ CAŁĄ RODZINĘ. ZLITOWAŁ SIĘ TYLKO NAD NIEMOWLAKIEM>>

Sąsiedzi, którzy wezwali policję, słyszeli najpierw odgłosy awantury, a potem wołania mężczyzny o pomoc. Gdy ta przybyła na miejsce zauważyła w dziewczynę, siedzącą okrakiem na mężczyźnie i uderzającą jego głową o posadzkę.

BRUTALNA ZBRODNIA W PARKU NARODOWYM. ZASZTYLETOWALI 11 OSÓB>>

Nastolatka wyrwała się policjantom, gonili ją w poprzek ulicy. Gdy osaczyli w jednym z zaułków musieli użyć paralizatora, by móc ją zatrzymać.

Nie wiadomo jaki był powód tej przerażającej zbrodni. O ofierze wiadomo jedynie, że jest Azjatą. Zmarł na miejscu, od ciężkich obrażeń głowy. Lekarze stwierdzili, że miał złamaną nogę - możliwe więc, że atak nastąpił na schodach budynku.

Dziewczyna trafiła na obserwację psychiatryczną.

Następny tekst:

Kaczyński obiecał 1,2 mln nowych miejsc pracy. Zobacz, gdzie mają powstać Kaczyński obiecał 1,2 mln nowych miejsc pracy. Zobacz, gdzie mają powstać

Komentarze

Gościnny 28.11.2012 13:56 Zgłoś

szczuka to nie kobieta, to dziwoląg
Paul86 Więcej Szczuk, Śród, Nowickich, to wszystkie kobiety tak ogłupieją.
3+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

na rzad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otaku Obywatele ostrzyc pal !
2+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Delikatnie zaprotestuję! Pal ,to miała być kara nie przyjemność!!!
Otaku Obywatele ostrzyc pal !
2+

Aga-UK 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Proponuje obejrzeć film produkcji brytyjskiej"This is England".
0

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

baby to chooye
1+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

a gdzie tam pisze że ją zg****ił?
Gość zg****ił ja,powinni wszyskich tak wybić !
2+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

pewnie ochlała się polskich nalewek albo wina TUR.
1-

Vladimir von Vlad 28.11.2012 13:56 Zgłoś

na pal, na pal, albo na stos, to pewnie wiedźma
0

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Dobrze zrobiła. Ofiara była "azjatą" co według anglików oznacza muslimem, pakolem, czy z tamtej części świata. Na zdjęciu miejsca zbrodni masz domy Azhar Enterprises, Hasem Accountants, immigration advisers. Pewnie dziewczyna była biała, traktowana jak niewolnica i własność całej męskiej części rodziny, poniżana jako że jest biała i zastraszana przed próbą odejścia. Wybrała słuszną i godną najwższego szacunku drogę...
4+

Tłumacz 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Przykro mi o tym publicznie pisać, ale sfora.pl ma fatalnych tłumaczy. Przeczytajcie oryginał, a zrozumiecie o czym mówię.
2+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

pewnie była na zejściu!!!!!
0

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

dumaj dalej
Komentarz usunięty
1+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Wściekłe zwwierzeta sie usypja bo stanowią zagrożenie dla siebie i innych , Ja nie widzw różnicy.
2+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

juz tak jest !
Gość Bezstresowe wychowanie w szkole ... jeszcze troche to w Polsce bedzie tak ale przez bezrobociee
2+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Od razu bym zaje... takie gówno !!!! Albo bym jej 20-to kilową kulę do kopyta przyspawał na łańcuchu i postawił w kamieniołomie z kilofem w łapach niech zapier...la skoro ją agresja roznosi. Od razu bym porządek z takim śmieciem zrobił.
0
Strona 2 z 5 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane