Wzywają do bojkotu Pepsi. W ochronie płodów

04.04.2011 18:55 ABORCJA, BOJKOT, CHRZEŚCIJANIE, PEPSI
Wzywają do bojkotu Pepsi. W ochronie płodów

Fot. Flickr/Just Another Wreth/lic. CC by

Chrześcijanie kontra korporacje.

Amerykańska chrześcijańska organizacja Children of God for Life apeluje o bojkot wyrobów Pepsico, Kraft Foods oraz Nestle.

Zdaniem aktywistów, korporacje te kompromituje współpraca z firmą biotechnologiczną Senomyx. Jest ona oskarżana przez chrześcijan o stosowanie w badaniach komórek pochodzących z abortowanych płodów.

"COCA COLA I PEPSI MOGĄ WYWOŁYWAĆ RAKA">>

Z usług firmy przestał już korzystać producent popularnej w USA zupy Campbell.

Pepsi zapewnia, że współpraca z Senomyx jest ograniczona i nie zamierza jej zrywać - informuje lifesitenews.com.

Children of God for Life nawołuje do zasypywania korporacji e-mailami z wyrazami sprzeciwu oraz rezygnacji z zakupu jej produktów.

Następny tekst:

Tysiące zgwałconych mężczyzn. Gangi w mundurach Tysiące zgwałconych mężczyzn. Gangi w mundurach

Komentarze

Gośśśććć 22.10.2012 16:14 Zgłoś

Jedna rada: leczcie się ludzie.
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:14 Zgłoś

Ja już nie piję pepsi bo od pepsi w głowie mi się pieprzy !
Gość To czemu nikt się nie wezmie za zakłady które zmusiły ludzi do pracy 11 listopada.Niby święto państwowe a ludziom nakazano przyjść do pracy.To co się dziwić że ludzie chcą w końcu odpocząć.Uważam za karygodne takie podejście zakładu że zmusza ludzi do pracy w święta
0

Gość 22.10.2012 16:14 Zgłoś

Dobrze ale czym?Pepsi!
Komentarz usunięty
0

mama 22.10.2012 16:14 Zgłoś

od dziś nie kupuję dziecku odżywek Gerber! Mam w nosie to nieetyczne jedzenie, bedę kupować Ovita!
POLAK Własnie Polacy pokazali ,że nie są FRAJERAMI nie będa nam święta narodowego barykadowali jakies niemieckie bojówki i geje nie o taka Polske walczyli nasi dziadkowie.
0

KubaBuba 22.10.2012 16:14 Zgłoś

A ja właśnie od dzisiaj będę kupował Pepsi, mimo iż nie przepadam. Bojkotuję bojkoty jakiś "katolików". .
Gość koszta podzielić na 92 szkopów i koniec!!!
1-

Gość 22.10.2012 16:14 Zgłoś

skoro plody niewierzących to niech robią co chcą, nie każdy jest wierzący czemu katolicy tego nie rozumieja tylko patrzą z czubka swego nosa
zły to nie była według pismaków konfrontacja dwóch grup a typowy atak na policje zaznaczam z góry ustawiony przez kaczynskiego i jego bojówek z pod krzyża
1-

olać pepsi ;-) 22.10.2012 16:14 Zgłoś

matoły ze Sfory, bezduszne gady, tu mowa o zabiciu małego dziecka a nie jakiegoś "płodu"
Gość Panie prezydencie a czy nasz orzeł troszke nie przypomina lenina?
1+

Gość 22.10.2012 16:14 Zgłoś

mniam pepsi
Gość nastolatki zróbcie wersję dla mężczyzn :)
1-

Gość 22.10.2012 16:14 Zgłoś

ide sie napic pepsi
Gość Nie masz zielonego pojęcia! Niemki słynną na świecie jako wspaniałe gospodynie domowe. Kochają dom i rodzinne życie. Nie pisz głupot bo wydaje mi się że nie wiesz co to dom i życie rodzinne. Lalek szukaj w dyskotece i w restauracjach!:))
1-

Gość 22.10.2012 16:14 Zgłoś

dotąd nie piłem dużo pepsi, bo myślę że jest niezdrowa, piłem zawsze herbatę i nie zamierzam przestać nie będę pił pepsi teraz będę kupował 10 butelek pepsi dziennie i wylewał do zlewu, na pohybel katolom
Gość tez po co lot byl do katynia ludzie zgineli samolot na zlom trzeba bylo nowy kupic kto za to zaplacil podatnicy a wystarczylo tylko pomyslec w swerze rządowej i wyslac pociągiem czterech kąbatantów z kwiatami i są oszczędnosci w swerze rządowej są ale czy parlamentarzysci chcą ruszyc głową i są za oszczedzaniem w budrzecie oto jest pytanie bo nie potrzeba byc dobrym ekonomistom zeby kraj wyprowadzic na prostą trzeba poprostu chciec ale polacy jak polacy jak zdobyli kreml dawno dawno temu to tylko pili i pili az ich z tamtąd rosjanie wygonili
1-
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane