Z Europy polecisz na Antarktydę. Regularne połączenia

31.03.2012 10:13 ANTARKTYDA, LOTNISKO, ROSJA, SAMOLOT, TURYSTA
Z Europy polecisz na Antarktydę. Regularne połączenia

100dorog.ru

Po raz pierwszy w historii.

Moskiewskie lotnisko Szeriemietjewo i biuro turystyczne ”Awiaflot” rozpoczynają pierwsze w dziejach lotnictwa cywilnego bezpośrednie loty na Antarktydę - donosi ”Głos Rosji”.

Turyści będą mogli dolecieć na stację ”Mirnyj”. Pierwszy samolot wystartuje już 1 kwietnia. Jak zapewniają pomysłodawcy, nowym połączeniem interesuje się wielu turystów oraz agencji turystycznych.

ZOBACZ TAJEMNICZE STWORY ODKRYTE W WODACH ANTARKTYDY>>

Rosjanie zapewniają, że odpowiednio przygotowali arktyczne lotniska i noclegi podróżnych na rosyjskich stacjach podbiegunowych.

Loty będą się odbywać raz w tygodniu, w niedzielę, z przesiadką na lotnisku w Kapsztadzie.

Następny tekst:

Młodzi ślepną na potęgę. Przez smartfony i iPady Młodzi ślepną na potęgę. Przez smartfony i iPady

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

o nie, to będą nowe rosyjskie łagry. 25 lat odśnieżania na antarktydzie...
2-

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

Rosja leży w Europie ?!
4-

MrX 05.11.2012 11:43 Zgłoś

darmowe loty po ropę :D
0

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

No to żydzi beda wywozic goji a sami beda zasiedlac EUrope NWO idzie pelna para
0

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

nie,w kanadzie,to jedna z jej prowincji hehe,kolega/kolezanka chyba z po
Gość Rosja leży w Europie ?!
1+

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

Fajnie...zawsze chciałem odwiedzić Antarktydę :) Rosja jak na świeżą demokrację świeci przykładem dla innych bardziej wiekowych demokratycznie krajów. Cieszy mnie to, że Rosjanie dają szansę zwykłym ludziom dostać się do tej odosobnionej krainy, dotychczas zarezerwowanej dla badaczy i wszelkiej maści naukowców :) Chwała wam rosyjscy bracia!
16+

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

Rosja jest największym krajem Europy i Azji zarazem!
Gość Rosja leży w Europie ?!
8+

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

Co Ty bredzisz...
Gość o nie, to będą nowe rosyjskie łagry. 25 lat odśnieżania na antarktydzie...
2+

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

jaden kraj a dwa kontynenty??? wez sie puknij w leb matole to tak jakbys powiedzial ze polska jest najwieksza w europiue i afryce albo australi co za idiota
Gość Rosja jest największym krajem Europy i Azji zarazem!
5-

Gość 05.11.2012 11:43 Zgłoś

Polska nie leży na dwóch kontynentach kolego lub koleżanko. Rosja leży...Część europejska Rosji jest oddzielona Uralem od azjatyckiej. Zarówno jedna jak i druga jest większa od każdego kraju w Europie. Radzę powtórkę z geografii.
Gość jaden kraj a dwa kontynenty??? wez sie puknij w leb matole to tak jakbys powiedzial ze polska jest najwieksza w europiue i afryce albo australi co za idiota
13+
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane