Zabił dziewczynę w satanistycznym rytuale

09.12.2014 10:39 GWAŁT, MORDERSTWO, RYTUAŁ, SATANIZM, USA, ZABÓJSTWO

Makabryczne ustalenia śledczych w sprawie głośnego zabójstwa 15-latki z Houston.

Ofiara przeżyła prawdziwy koszmar. 18-letni Jose E. Reyes zaplanował satanistyczny rytuał: gwałcił oraz torturował 15-latkę i wydłubał jej oczy. Corriann Cervantesa błagała go w tym czasie o życie - ujawnili prokuratorzy na pierwszej rozprawie procesu brutalnego nastolatka.

facebook.com/Corriann Cervantesa

Komentarze

KAC! 09.12.2014 10:48 Zgłoś

za takie okaleczenie powinni go wyslac do opalonych w syrii , z wytatuowanym krzyzem na czole, tam by jego zaprosili do swoich rytualow.
469+

Gość 09.12.2014 10:50 Zgłoś

"nie ma niezaplaconych rachunkow" ,"co komu uczyniles to i tobie bedzie uczynione". Jakikolwiek nie bedzie wyrok, to zawsze bedzie za mamlo.Odcinac skore po kawalku i przypalac zelazem goracym, zaczac od jaj oczu i jezora.Mysle,ze moznaby tez wsadzic go do wiezienia,zeby mial kontakt ze wspolwiezniami, oni takich uwielbiaja.Problem jest,ze jak ktos to zrobi, to wezmie na siebie taki wyrok w przyszlym zyciu.Ale psycholi ci u nas dostatek ktorzy by sie zabawili.
34+

ja 09.12.2014 10:56 Zgłoś

Coraz więcej tego typu zachowań. Co się dzieje, co się dzieje? Może to bezstresowe wychowanie, co? A może kryzys wartości, brak wzorców... Ciekawe jaki będzie następne pokolenie... Masakra.
267+

Gość 09.12.2014 11:07 Zgłoś

zrobi mu to samo
21+

Gość 09.12.2014 11:07 Zgłoś

pija cocacole & co
ja Coraz więcej tego typu zachowań. Co się dzieje, co się dzieje? Może to bezstresowe wychowanie, co? A może kryzys wartości, brak wzorców... Ciekawe jaki będzie następne pokolenie... Masakra.
3+

katolik 09.12.2014 11:16 Zgłoś

Tak kończą ludzie, którzy wyrzucają Boga ze swego serca. Módlmy się o nawrócenie wszystkich satanistów, ateistów i innych zwyrodnialców.
30-

Gość 09.12.2014 11:22 Zgłoś

Jebnij się w mózg, a nie siejesz wszędzie te swoje proroctwa.
Gość Nadchodzi czas, nawet już jest blisko, gdy wszyscy ludzie odpowiedzą za grzechy: homoseksualizm (sodomia), aborcja, in vitro, eutanazja, ateizm, okultyzm, magia, joga, cudzołóstwo, nierząd, związki partnerskie i wszelkie inne zbrodnie przeciwko Bogu i ludziom. Nie miejcie złudzeń! To już koniec cywilizacji śmierci. A zacznie się od ataku atomowego na USA i Londyn. Upadnie system finansowy i wszystko to, na czym polegacie. Niemożliwe? Nie wiecie nawet jak bardzo możliwe. Na całym świecie dojdzie do zamieszek, które doprowadzą do upadku rządów. Tak podziwiane przez was zachodnie miasta takie jak Berlin, Paryż, Rzym będą płonąć. Warszawa także. Zobacz koniecznie na youtube film prorok w Archikatedrze Warszawskiej.
17+

Gość 09.12.2014 11:33 Zgłoś

To przedewszystkim psychol, nie satanista. Satanizm nie nakazuje takich zachowań. One sie rodzą w chorych glowach ludzi, którzy tylko zasłaniają się satanizmem. Powinni go najnormalniej w świecie powiesić, na psa urok!
1-

Gość 09.12.2014 11:34 Zgłoś

Idż do dobrego psychiatry, bo brak białka uszkodziło ci mózgowie
Gość A spożywanie mięsa powinno być zakazane bo łamie podstawowe reguły "nie zabijaj" bo kto zabije zwierze zabije człowieka i własne dzieci. I niech ktoś nie wciska ludziom kitu, że mięso jest potrzebne i zdrowe bo tak nie jest ma sam negatywny wpływ na organizm są rośliny które zawierają kilka razy więcej białka i witamin niż mięso! Chcemy zrobić coś dla zdrowia, ekologii i ochrony środowiska? Zmieńmy naszą dietę! Każdy z nas jest świadomy jak wygląda zdrowa dieta, w której przeważają warzywa i owoce, fasola, orzechy, kasze, pomaga chronić zasoby naturalne i lepiej wykorzystywać ziemie uprawne. Szczególnie mieszkańcy krajów zachodnich spożywają nadmierne ilości mięsa a ich dieta szkodzi im i środowisku, powoduje raka, zawały, wylewy. Ograniczone spożycie mięsa i jedzenie więcej produktów zielonych i zbożowych to także ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, likwidacja głodu i chorób.
5+

Gość 09.12.2014 11:35 Zgłoś

kolejny nawiedzony oszołom....
katolik Tak kończą ludzie, którzy wyrzucają Boga ze swego serca. Módlmy się o nawrócenie wszystkich satanistów, ateistów i innych zwyrodnialców.
1-
Strona 1 z 11 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane