Zabił sędzię. Bo nie spodobał mu się jej wyrok

03.06.2010 13:21 BRUKSELA, SĘDZIA, SZALENIEC, ŚMIERĆ
Zabił sędzię. Bo nie spodobał mu się jej wyrok

Fot. picasaweb.google.com/karol1

Belgia wstrząśnięta zbrodnią w Pałacu Sprawiedliwości.

Zabójcę 60-letniej sędzi sądu pokoju schwytano wczoraj wieczorem w parku w centrum Brukseli. Ma 57 lat, jest z pochodzenia Irańczykiem. Zabił, bo czuł się pokrzywdzony wydanym przez sędzię wyrokiem - informuje tvn24.pl.

Kobietę i współpracującego z nią kancelistę zabito wczoraj rano. Świadkowie słyszeli strzały dochodzące ze słynnego Pałacu Sprawiedliwości w Brukseli. Zbrodni dokonano na sali rozpraw.

TAKSÓWKARZ SZALENIEC ZABIJAŁ STRZAŁEM W GŁOWĘ>>

Napastnik, mimo pościgu wydostał się z sądu. Udało się go schwytać dopiero wieczorem.

 

Następny tekst:

Młodzi Polacy chcą być inżynierami Młodzi Polacy chcą być inżynierami

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Pałac Sprawiedliwości --- a co to jest długie ramie NWO - Eurokolhozu .
Gość6 Polskie wojsko to jeden wielki penis !
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

być może mądrze postąpił. Zdarzają się sędziowie, którzy niesprawiedliwie karzą. Powiedzmy, że bandyta wbiłby ci na chatę, a ty byś go zabił nożem kuchennym to sąd pewnie wpakowałby cię za kraty za przekroczenie obrony koniecznej, takiego sędziego to powinni rozstrzelać.
Gośćt Studenci ? A co szczeniaki tam robili skoro zaczął się rok akademicki ??
0

Gośćczup 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Za oddawanie niemcom Polskich majątków
zdziwiony Bardzo dobry pomysł.Nareszcie państwa zaczynają postępować pragmatycznie. W gościach należy zachowywać się przyzwoicie. Wprzeciwnym wypadku won!, bez prawa powrotu.Koniec z terrorem rozmaitych lig,organizacji i innych oszołomów.
0

Gość0=2 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Za parę lat zostanie berlin stolicą niewolniczych narodów Europy
Gość nie jadłeś/ aś nigdy rabarbaru? o.O no co ty nie żartuj to jest pyszna roślinka kwaśna z cukrem mniam :P aż mi sie zachciało ;d
0

Gość ojoj 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Kapitalisci Wszystkich Kralów Europejskich Łączcie się KWKEŁ
Gość nie jadłeś/ aś nigdy rabarbaru? o.O no co ty nie żartuj to jest pyszna roślinka kwaśna z cukrem mniam :P aż mi sie zachciało ;d
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Wszystko jasne , ALBANCZYKOWI nie spodobaly sie Prawo wiec puknal sedzine i referendarza. Na szczescie politycznie poprawne mendia stwierdzily ze muzulmanin byl niezrownowazony psychicznie i prawdopodobnie morderca uniknie kary za swoj czyn. Zreszta takie wydarzenia staja sie powoli regula w Eurokolchozie. Muzulmanscy mordercy i g****iciele coraz czesciej otrzymuja kary w zawieszeniu ewentualnie ich czyny sa kwalifikowane jako pobicia ze skutkiem smiertelnym. NIECH ZYJE JEWROPEJSKI KOLCHOZ !!!
fascher no niestety taka rzeczywistosc.. jak tak zrobia calkowicie padniemy.. dziekuje tym ludzion PO wkoncu na taczkach pojada
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Brawo dla tego co się odważył ! Kiedyś robiliśmy tak z Komuchami a teraz trzeba powystrzelać tych Eurokomuchów którzy Polskę zniewalają !
mariposa Co za okrutny komentarz... Brak slow...
0

kit 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Sędzia wydał wyrok sprawiedliwy,zgodny z rozsadkiem i prawem przystepnym dla bandziorów i morderców.
Gość nic nie stoi na przeszkodzie żeby Polacy ,którzy tam są i już trochę legalnie popracowali .teraz odpoczęli i pobierali zasiłek jeśli taki wysoki ,po co mają tyra na Angoli
0

Gośćczup 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

3x tak
mariposa Co za okrutny komentarz... Brak slow...
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

przecież w mediach nie będą mówić że to był jakiś ciapaty bo muzułmanie zaraz by zaczeli samochody na ulicach palić i krzyczeć że sędzia to rasistka
fascher no niestety taka rzeczywistosc.. jak tak zrobia calkowicie padniemy.. dziekuje tym ludzion PO wkoncu na taczkach pojada
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Trafił na skorumpowanych sędziów
Gość to juz chyba jakas bajka-zejdz kobieto na ziemie.Intercyza i nic poza tym wszyscy beda szczesliwi,i nie beda wtedy zachowywac sie niegodziwie przy podziale.Dziwi mnie to ze jak wniose do małzenstwa chate i samochod a wezme faceta z tzw nic to mam mu oddac połowe-pytam ZA CO?
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

ostatni !!! :)
Gość za 50 gram szpital 3 miesiace w szpitalu anie wkryminale oni majom swoje rodziny
0

Gość22 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

57 lat i udało mu się wydostać ze superstrzeżonego budynku? Proszę was...
Gość Rząd jest m.in. po to,żeby pomagać tworzyć miejsca pracy,poprawiać byt społeczeństwa.Wyciągać pieniądze z kieszeni i tak biednych robotników-to każdy głupi potrafi.Tusk obiecał gruszki na wierzbie,a naiwni uwierzyli i mamy,co mamy-biedę i kraj na krawędzi ruiny.Bez wojny będzie 4 rozbiór Polski ,gdyż "sługusy" z PO " sprzedają" naszą Polską załatwiając przez to swoje prywatne interesy.Uważm,że za złe decyzje gospodarcze rządzący powinni odpowiadać przed sądem.
0

Gość2010 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Mam nadzieję że z tego wyroku jaki otrzyma będzie już zadowolony.
Gość Racja racja. Wiec lepiej oddaj wszytko ksiezom i szybko idz do kosciola sie modlic. Albo jeszcze lepiej, udaj sie od razu do psychiatry!
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Kill all muslims
Gość Jestem studentką i codziennie dojeżdżam do szkoły busem. Kierowca zabiera conajmniej 20 osób do 9 osobowego busa, nie ważne, że ludzie na sobie praktycznie leżą, a jakbu mógł to poukładałby nas w środku 'jeden na drugim' a część wsadził na dach ...no bo w końcu jak przepisowo to przecież nic nie zarobi!
0
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Włosy stają dęba. Oto najstraszniejsze miejsca na Ziemi 10 Włosy stają dęba. Oto najstraszniejsze miejsca na Ziemi wczoraj, o godz: 10:04
To dlatego ludzie się przeprowadzają, Brak zasięgu w komórce? 4 To dlatego ludzie się przeprowadzają, Brak zasięgu w komórce? wczoraj, o godz: 22:46
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...