Zabójcza tropikalna choroba atakuje Europę. Tu już dotarła

13.09.2010 19:34 DENGA, EUROPA, GORĄCZKA, KOMAR
Zabójcza tropikalna choroba atakuje Europę. Tu już dotarła

Fot. sxc.hu

Natychmiast wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności.

Wirusową, odzwierzęcą zarazę - dengę, odnotowano po raz pierwszy we Francji - alarmuje france24.com.

IDZIE ZARAZA. BĘDZIEMY UMIERAĆ NA DŻUMĘ, FEBRĘ I MALARIĘ>>

Władze natychmiast zdecydowały o wytruciu komarów na terenie w okolicy Nicei, gdzie znaleziono zarażonego mężczyznę.

Denga to niezwykle groźna choroba.

Objawy są podobne do grypy. Może powodować gorączkę krwotoczną, która kończy się śmiercią - informuje portal.

Następny tekst:

Polacy zamiast pracować, buszują w internecie Polacy zamiast pracować, buszują w internecie

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

Świńska grypa, wirus zachodniego nilu, denga. Co jeszcze? Szczurzy katar?
Gość333 Wokół króla zwierząt-lwa zawsze kręcą się jacyś padlinożercy. Tak jest w naturze. ALE TAK JEST I U LUDZI !!! Ale padlinożercy na sawannie uprzątną wszystko po "królu" - w tym przypadku jest tylko przeraźliwy smród od tej hieny !!!
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

To Tusk ją przywlókł z Wietnamu. Powinno się go poddać 10-cio letniej kwarantannie!
Gośćmenel a w Polsce dom tolerancji alkoholowej- beda tam razem chlac polskie menele , zydowscy rabini, islamscy terrorysci i japonska yakuza-tez sake bedzie serwowac-kto za?
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

jak zwykle siejecie panike a nic zlego sie tak naprawde nie dzieje
Conscious Wreszcire - cała polska czekała na te decyzję...
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

prosze sie wzionzc za konkretnom i uczciwom robote a nie straszyć narud ok
1908 policjant zakłada kajdanki małolatowi choć to on w życiu więcej nakradł
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

a posel profesor niesiolowski twierdzi ze komary nie roznosza chorob-ktos tu leje wode w polsce!!!!!!!!!!!!!!!
qqq Straszne spichlerz europy bez chleba ! Koszmar !
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

napisał/-a: My dziewczyny mamy gorzej! Należy nam się szacunek, bo to bolesne gdy boli brzuch dziewczynę i leci krew. Tracimy dużo pieniędzy na podpaski, bo tak nas stworzyła natura. Uważam że to niesprawiedliwe i chętnie zmieniłabym płeć na męską. To przykre patrzeć jak facet sika na stojąco a dziewczyna musi kuczeć i moczyć sobie spodnie. lubię jak ktoś zaczyna taką głupią dyskusję, a inni mu odpowiadają no wlasnie :))i ten co sie nie wypowiada i czyta !!
Gośćniedzielny Ja jak nie mogę spać , to włączam sobie komputer i zaczynam oglądać sobie troszkę redtube.................................................... i potem idę spać, jak aniołek.
1+

IziGrecja 22.10.2012 13:35 Zgłoś

u nas w Grecji na polwyspie Chalkidiki tez te komary zabily juz 4 ludzi masakra wszystko juz sie pojawia!
Gość A kto to jest ten zarzeczny?
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

a u mnie tyle komarów lata! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MISHA Adam niedaj się wkręcić na trenera bo cała sława może prysnąć, nie jeden był super dopuki,doputy był na wyżynach a potem trzeba mieć twardą D żeby bezboleśnie spaść z wyżyn.
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

W biblii jest wszystko napisane bezboznicy! Przyjda plagi i choroby..!! a bu..!!
Gość To nacja włóczęgów,bez korzeni,a każdy włóczęga to bezwzględny oszust i złodziej ich jedność wynika właśnie z powyższego
0

Gość 22.10.2012 13:35 Zgłoś

zimno idzie, chvja komary zawrócą :)
Gość Francja ? aha to ten muzułmański kraj na zachodzie Europy
0
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane