Galeria: Zdrowe, wiejskie dziewczyny nago. Tak promują się rolnicy

08.10.2013 18:35 BAWARIA, KALENDARZ, NIEMCY, ROLNIK
Powrót do artykułu

"Miłość do ziemi" to hasło przewodnie najnowszej edycji erotycznego kalendarza wydawanego przez związek rolników Bawarii i Austrii.

Komentarze

Rolnik 29.10.2013 22:23 Zgłoś

ledwo z wsi wyszli a już wielkie mieszczuchy
3+

Gość 30.10.2013 00:32 Zgłoś

Wsioczki przestają być wsioczkami. Ot co.
0

Gość 30.10.2013 01:36 Zgłoś

A dziadek mówił,że Niemki tfuuuuu!!!! brzydactwa są!!!!
1-

Lovelas 30.10.2013 06:48 Zgłoś

Dziewuchy jak kluchy ino je turlać!
0

Gość 30.10.2013 06:51 Zgłoś

"Poznacie Je po owocach" czyli jak Ci urodzą zdrowego "byczka".
0

Gość 30.10.2013 06:54 Zgłoś

"A mnie się maży kurna chata", chcę wyjachać na wieś i ssać ciepłe mleko prosto z cyca!
0

Gość 30.10.2013 07:00 Zgłoś

"Wieśniacy wyszli ze wsi ale wieś z nich NIE!"
0

Gość 30.10.2013 11:06 Zgłoś

nie zazdrość innym, też mozesz mieć więcej. Znajdź nas a się przekonasz mrgreen.com
0

Gość 30.10.2013 13:18 Zgłoś

no i proszę: ZDROWA ŻYWNOŚĆ, WITAMINY..... a moja stara namawiała mnie cobym jechał do Bauera na roboty... zara tam lete.....
0

Gość 30.10.2013 22:09 Zgłoś

Milo popatrzec. Program calkiem przemyslany. Sam jestem ze wsi. Mieszkam w stanach od dwoch lat. Kobieta inteligentna z pieknym cialem i zdolnosciami manualnymi to moje marzenie. Milo by bylo z taka zyc i pracowac wspolnie. Niestety takich jak na lekarstwo.
0

kotek 31.10.2013 10:16 Zgłoś

Ładne zdjęcia aż miło popatrzeć
1+

rolniksamwdolinie 31.10.2013 18:53 Zgłoś

o co wam chodzi?!!! zajefajne d**eczki na plakatach a wy nic na ten temat tylko żreć się o swoje racje. Polski system pierdo..... tak czy siak, rozgrzeszy się oprawców, a tym czasem rozkoszujmy się wdziękami pięknej płci
0

uper 31.10.2013 23:35 Zgłoś

Cycki tak, sutki nie WTF ?? Zdj. 5.
0

artur2008-88@o2.pl 01.11.2013 13:14 Zgłoś

owszę praca rolnika jest ciezka tylko tego prawdziwego .kobiety jak najbardziej pozytywnie .może zamiast kalendarzy roznoszonych przez straż pożarną zrobic takie kalendarze z dziewczynami? sadze ze robiły by większy pożytek i tak sie wymieniać rejonami ??
1+

NBA Jerseys 02.11.2013 06:24 Zgłoś

Hey there I am so thrilled I found your webpage, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say kudos for a incredible post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the fantastic work. <a href="http://www.bgslvhua.info/" >NBA Jerseys</a> [url=http://www.bgslvhua.info/]NBA Jerseys[/url]
0
Strona 12 z 15 10 11 12 13 14
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane