Galeria: Zdrowe, wiejskie dziewczyny nago. Tak promują się rolnicy

08.10.2013 18:35 BAWARIA, KALENDARZ, NIEMCY, ROLNIK
Powrót do artykułu

"Miłość do ziemi" to hasło przewodnie najnowszej edycji erotycznego kalendarza wydawanego przez związek rolników Bawarii i Austrii.

Dodaj komentarz

Komentarze

Rolnik 29.10.2013 22:23 Odpowiedz Zgłoś

ledwo z wsi wyszli a już wielkie mieszczuchy
3+

Gość 30.10.2013 00:32 Odpowiedz Zgłoś

Wsioczki przestają być wsioczkami. Ot co.
0

Gość 30.10.2013 01:36 Odpowiedz Zgłoś

A dziadek mówił,że Niemki tfuuuuu!!!! brzydactwa są!!!!
1-

Lovelas 30.10.2013 06:48 Odpowiedz Zgłoś

Dziewuchy jak kluchy ino je turlać!
0

Gość 30.10.2013 06:51 Odpowiedz Zgłoś

"Poznacie Je po owocach" czyli jak Ci urodzą zdrowego "byczka".
0

Gość 30.10.2013 06:54 Odpowiedz Zgłoś

"A mnie się maży kurna chata", chcę wyjachać na wieś i ssać ciepłe mleko prosto z cyca!
0

Gość 30.10.2013 07:00 Odpowiedz Zgłoś

"Wieśniacy wyszli ze wsi ale wieś z nich NIE!"
0

Gość 30.10.2013 11:06 Odpowiedz Zgłoś

nie zazdrość innym, też mozesz mieć więcej. Znajdź nas a się przekonasz mrgreen.com
0

Gość 30.10.2013 13:18 Odpowiedz Zgłoś

no i proszę: ZDROWA ŻYWNOŚĆ, WITAMINY..... a moja stara namawiała mnie cobym jechał do Bauera na roboty... zara tam lete.....
0

Gość 30.10.2013 22:09 Odpowiedz Zgłoś

Milo popatrzec. Program calkiem przemyslany. Sam jestem ze wsi. Mieszkam w stanach od dwoch lat. Kobieta inteligentna z pieknym cialem i zdolnosciami manualnymi to moje marzenie. Milo by bylo z taka zyc i pracowac wspolnie. Niestety takich jak na lekarstwo.
0

kotek 31.10.2013 10:16 Odpowiedz Zgłoś

Ładne zdjęcia aż miło popatrzeć
1+

rolniksamwdolinie 31.10.2013 18:53 Odpowiedz Zgłoś

o co wam chodzi?!!! zajefajne d**eczki na plakatach a wy nic na ten temat tylko żreć się o swoje racje. Polski system pierdo..... tak czy siak, rozgrzeszy się oprawców, a tym czasem rozkoszujmy się wdziękami pięknej płci
0

uper 31.10.2013 23:35 Odpowiedz Zgłoś

Cycki tak, sutki nie WTF ?? Zdj. 5.
0

artur2008-88@o2.pl 01.11.2013 13:14 Odpowiedz Zgłoś

owszę praca rolnika jest ciezka tylko tego prawdziwego .kobiety jak najbardziej pozytywnie .może zamiast kalendarzy roznoszonych przez straż pożarną zrobic takie kalendarze z dziewczynami? sadze ze robiły by większy pożytek i tak sie wymieniać rejonami ??
1+

NBA Jerseys 02.11.2013 06:24 Odpowiedz Zgłoś

Hey there I am so thrilled I found your webpage, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say kudos for a incredible post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the fantastic work. <a href="http://www.bgslvhua.info/" >NBA Jerseys</a> [url=http://www.bgslvhua.info/]NBA Jerseys[/url]
0
Strona 12 z 15 10 11 12 13 14
Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 11 Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 5 godzin temu
Nie musisz używać pasty do zębów! 6 Nie musisz używać pasty do zębów! 9 godzin temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...