Galeria: Zdrowe, wiejskie dziewczyny nago. Tak promują się rolnicy

08.10.2013 18:35 BAWARIA, KALENDARZ, NIEMCY, ROLNIK
Powrót do artykułu

"Miłość do ziemi" to hasło przewodnie najnowszej edycji erotycznego kalendarza wydawanego przez związek rolników Bawarii i Austrii.

Dodaj komentarz

Komentarze

Rolnik 29.10.2013 22:23 Odpowiedz Zgłoś

ledwo z wsi wyszli a już wielkie mieszczuchy
3+

Gość 30.10.2013 00:32 Odpowiedz Zgłoś

Wsioczki przestają być wsioczkami. Ot co.
0

Gość 30.10.2013 01:36 Odpowiedz Zgłoś

A dziadek mówił,że Niemki tfuuuuu!!!! brzydactwa są!!!!
1-

Lovelas 30.10.2013 06:48 Odpowiedz Zgłoś

Dziewuchy jak kluchy ino je turlać!
0

Gość 30.10.2013 06:51 Odpowiedz Zgłoś

"Poznacie Je po owocach" czyli jak Ci urodzą zdrowego "byczka".
0

Gość 30.10.2013 06:54 Odpowiedz Zgłoś

"A mnie się maży kurna chata", chcę wyjachać na wieś i ssać ciepłe mleko prosto z cyca!
0

Gość 30.10.2013 07:00 Odpowiedz Zgłoś

"Wieśniacy wyszli ze wsi ale wieś z nich NIE!"
0

Gość 30.10.2013 11:06 Odpowiedz Zgłoś

nie zazdrość innym, też mozesz mieć więcej. Znajdź nas a się przekonasz mrgreen.com
0

Gość 30.10.2013 13:18 Odpowiedz Zgłoś

no i proszę: ZDROWA ŻYWNOŚĆ, WITAMINY..... a moja stara namawiała mnie cobym jechał do Bauera na roboty... zara tam lete.....
0

Gość 30.10.2013 22:09 Odpowiedz Zgłoś

Milo popatrzec. Program calkiem przemyslany. Sam jestem ze wsi. Mieszkam w stanach od dwoch lat. Kobieta inteligentna z pieknym cialem i zdolnosciami manualnymi to moje marzenie. Milo by bylo z taka zyc i pracowac wspolnie. Niestety takich jak na lekarstwo.
0

kotek 31.10.2013 10:16 Odpowiedz Zgłoś

Ładne zdjęcia aż miło popatrzeć
1+

rolniksamwdolinie 31.10.2013 18:53 Odpowiedz Zgłoś

o co wam chodzi?!!! zajefajne d**eczki na plakatach a wy nic na ten temat tylko żreć się o swoje racje. Polski system pierdo..... tak czy siak, rozgrzeszy się oprawców, a tym czasem rozkoszujmy się wdziękami pięknej płci
0

uper 31.10.2013 23:35 Odpowiedz Zgłoś

Cycki tak, sutki nie WTF ?? Zdj. 5.
0

artur2008-88@o2.pl 01.11.2013 13:14 Odpowiedz Zgłoś

owszę praca rolnika jest ciezka tylko tego prawdziwego .kobiety jak najbardziej pozytywnie .może zamiast kalendarzy roznoszonych przez straż pożarną zrobic takie kalendarze z dziewczynami? sadze ze robiły by większy pożytek i tak sie wymieniać rejonami ??
1+

NBA Jerseys 02.11.2013 06:24 Odpowiedz Zgłoś

Hey there I am so thrilled I found your webpage, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say kudos for a incredible post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the fantastic work. <a href="http://www.bgslvhua.info/" >NBA Jerseys</a> [url=http://www.bgslvhua.info/]NBA Jerseys[/url]
0
Strona 12 z 15 10 11 12 13 14
Najdziwniejsza Wielkanoc. W Mieście Widmo po Czarnobylu 48 Najdziwniejsza Wielkanoc. W Mieście Widmo po Czarnobylu wczoraj, o godz: 09:34
Oto najlepsze jedzenie uliczne świata. Jest fast-food z Polski 21 Oto najlepsze jedzenie uliczne świata. Jest fast-food z Polski wczoraj, o godz: 15:46
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...