Galeria: Zdrowe, wiejskie dziewczyny nago. Tak promują się rolnicy

08.10.2013 18:35 BAWARIA, KALENDARZ, NIEMCY, ROLNIK
Powrót do artykułu

"Miłość do ziemi" to hasło przewodnie najnowszej edycji erotycznego kalendarza wydawanego przez związek rolników Bawarii i Austrii.

Dodaj komentarz

Komentarze

Rolnik 29.10.2013 22:23 Odpowiedz Zgłoś

ledwo z wsi wyszli a już wielkie mieszczuchy
3+

Gość 30.10.2013 00:32 Odpowiedz Zgłoś

Wsioczki przestają być wsioczkami. Ot co.
0

Gość 30.10.2013 01:36 Odpowiedz Zgłoś

A dziadek mówił,że Niemki tfuuuuu!!!! brzydactwa są!!!!
1-

Lovelas 30.10.2013 06:48 Odpowiedz Zgłoś

Dziewuchy jak kluchy ino je turlać!
0

Gość 30.10.2013 06:51 Odpowiedz Zgłoś

"Poznacie Je po owocach" czyli jak Ci urodzą zdrowego "byczka".
0

Gość 30.10.2013 06:54 Odpowiedz Zgłoś

"A mnie się maży kurna chata", chcę wyjachać na wieś i ssać ciepłe mleko prosto z cyca!
0

Gość 30.10.2013 07:00 Odpowiedz Zgłoś

"Wieśniacy wyszli ze wsi ale wieś z nich NIE!"
0

Gość 30.10.2013 11:06 Odpowiedz Zgłoś

nie zazdrość innym, też mozesz mieć więcej. Znajdź nas a się przekonasz mrgreen.com
0

Gość 30.10.2013 13:18 Odpowiedz Zgłoś

no i proszę: ZDROWA ŻYWNOŚĆ, WITAMINY..... a moja stara namawiała mnie cobym jechał do Bauera na roboty... zara tam lete.....
0

Gość 30.10.2013 22:09 Odpowiedz Zgłoś

Milo popatrzec. Program calkiem przemyslany. Sam jestem ze wsi. Mieszkam w stanach od dwoch lat. Kobieta inteligentna z pieknym cialem i zdolnosciami manualnymi to moje marzenie. Milo by bylo z taka zyc i pracowac wspolnie. Niestety takich jak na lekarstwo.
0

kotek 31.10.2013 10:16 Odpowiedz Zgłoś

Ładne zdjęcia aż miło popatrzeć
1+

rolniksamwdolinie 31.10.2013 18:53 Odpowiedz Zgłoś

o co wam chodzi?!!! zajefajne d**eczki na plakatach a wy nic na ten temat tylko żreć się o swoje racje. Polski system pierdo..... tak czy siak, rozgrzeszy się oprawców, a tym czasem rozkoszujmy się wdziękami pięknej płci
0

uper 31.10.2013 23:35 Odpowiedz Zgłoś

Cycki tak, sutki nie WTF ?? Zdj. 5.
0

artur2008-88@o2.pl 01.11.2013 13:14 Odpowiedz Zgłoś

owszę praca rolnika jest ciezka tylko tego prawdziwego .kobiety jak najbardziej pozytywnie .może zamiast kalendarzy roznoszonych przez straż pożarną zrobic takie kalendarze z dziewczynami? sadze ze robiły by większy pożytek i tak sie wymieniać rejonami ??
1+

NBA Jerseys 02.11.2013 06:24 Odpowiedz Zgłoś

Hey there I am so thrilled I found your webpage, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say kudos for a incredible post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the fantastic work. <a href="http://www.bgslvhua.info/" >NBA Jerseys</a> [url=http://www.bgslvhua.info/]NBA Jerseys[/url]
0
Strona 12 z 15 10 11 12 13 14
Duda zdemaskowany w "Newsweeku". Tego się nie spodziewaliście 7 Duda zdemaskowany w "Newsweeku". Tego się nie spodziewaliście 3 godziny temu
Nie żyje Jan Kulczyk, najbogatszy Polak 11 Nie żyje Jan Kulczyk, najbogatszy Polak 12 godzin temu
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki O tym, że Żydówki to przepiękne kobiety, wie chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że Izrael jest jednym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.