Zmiażdżony przez windę. To był jego pierwszy dzień w pracy

25.06.2014 20:08 BUDYNEK, INŻYNIER, ŚMIERĆ, WINDA
Zmiażdżony przez windę. To był jego pierwszy dzień w pracy

sxc.hu

37-letni inżynier został zmiażdżony przez windę po tym, jak wpadł do szybu. Tragedia wydarzyła się w angielskim mieście Hull - podaje dziennik "Daily Mail".

WINDA WYSTRZELIŁA PRZEZ DACH. 31. PIĘTER W 15 SEKUND>>

Mężczyzna wpadł do 10-metrowego szybu, po czym został przygnieciony przez zjeżdżającą windę. Nie jest znany szczegółowy przebieg wydarzeń. Z relacji pozostałych pracowników wynika, że inżynier dopiero co zaczął pracę.

Rozmawiałem z nim rano. Wydawał się miłym facetem. Kilka godzin później poszedłem zobaczyć, czy wszystko z nim w porządku, ale nigdzie go nie było. Myślałem, że poszedł na przerwę obiadową - mówi jeden z inżynierów.

WINDA ZABIŁA 3-LATKA. PRZYSZEDŁ Z MATKĄ DO URZĘDU>>

Wkrótce potem w budynku zaczęto odczuwać wibracje. Zarządzono ewakuację i rozpoczęto poszukiwania przyczyny drgań. Jak się wkrótce okazało to była winda, która zjechała na sam dół i zablokowała się o ciało. 

Następny tekst:

MŚ: wielki mecz Messiego, dwa gole, piękny rzut wolny MŚ: wielki mecz Messiego, dwa gole, piękny rzut wolny

Komentarze

Gość 25.06.2014 20:11 Zgłoś

Masakra....A czemu on sam sprawdzał windę,wiadomo że to niebezpieczne!
88+

po 25.06.2014 21:28 Zgłoś

(*) SZKODA CHŁOPA.
23+

Gość 25.06.2014 21:42 Zgłoś

ale organizacja pracy i ich BHP , nic tylko podziwiać
11+

Gość 25.06.2014 21:51 Zgłoś

straszna śmierć :(
49+

Gość 25.06.2014 21:59 Zgłoś

Jakiz to inzynier pierwszy dzien w pracy w tym wieku nie znajac sie na urzadzeniach . Sam sie nimi zajmuje i nie sa takie skomplikowane o ile sie ma leb na karku
9-

Gość 25.06.2014 22:10 Zgłoś

To był ciapaty.Hindi albo Paki!.:)
6-

Gość 25.06.2014 22:11 Zgłoś

Nie chcą wykwalifikowanych pracowników z polski wolą swoich wykwalifikowanych inżynierow
1-

Gość 25.06.2014 22:24 Zgłoś

Koszerna czy katolicka nienawiść w Tobie drzemie.
4+

Gość 25.06.2014 23:13 Zgłoś

Nie powtarzaj propagandy.
Gość Biali masz racje powinni byli zostawic czarnych samymi sobie. Nadal byli by na poziomie kanibali, plemion walczacych codziennie o wode i nie znajacych pradu itp, ale byli by prawdopodobnie szczesliwsi, a napewno mniej niebezpieczni. Kazdy wie, ze dac 5 latkowi pistolet do reki to totalna glupota i nieodpowiedzialnosc, a wlasnie tak postapiono z min Afryka, ktora nie dojrzala do cywilizacji. Ci ludzie nadal nie stworzyli spojnych panstw i sa niczym Polska ponad 1000 lat temu, jescze przed zjednoczeniem w jedno panstwo.
6-

Otaku 25.06.2014 23:21 Zgłoś

Inżynier...chyba muszę zrobić magistra...
Gość straszna śmierć :(
3+
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane