Znalezione ewangelie rzucają nowe światło na chrześcijan

07.02.2015 16:56 CHRZEŚCIJANIE, EGIPT, EWANGELIA, RELIGIA, WIARA


Zaginione ewangelie sprzed 1800 lat, odnalezione w Egipcie, rzucają nowe światło na wierzenia pierwszych chrześcijan.

Wśród 52 tekstów są Dzieje Piotra, Apokalipsa Jakuba i Ewangelia Tomasza.

Ewangelie zostały ukryte po roku 325, gdy cesarz Konstantyn dokonał konsolidacji religii.

Następny tekst:

Minister w Monachium: Polska nie popiera misji Merkel Minister w Monachium: Polska nie popiera misji Merkel

Komentarze

Gość 07.02.2015 17:16 Zgłoś

Kto nie ma wiary, wierzy w takie intrygi, kto ma wiare, wie ze to co bylem pisane prawdziwe i pod natchenieniem Ducha Swietego, musialo ujrzec swiatlo dzienne, juz w apokalispie mamy symbolike czworki, cztery zwierzeta
36-

Gość 07.02.2015 17:55 Zgłoś

Po co ''chodzić'' do Boga? Przecież On jest wszędzie.
104+

Gość 07.02.2015 17:55 Zgłoś

Ten obszerny artykuł godny samej srofy... DNO!!!! Powiem jedno: Wierzcie i wierzcie w ewangelię....
18+

zaki 07.02.2015 17:56 Zgłoś

widze ze obszerny artykuł po takim na pewno rzesze wiernych odwrócą się od kościoła. Żen.
1+

Gość 07.02.2015 17:57 Zgłoś

Ludzie są źli i sam Pan Jezus powiedział, że jedynie sam Bóg jest dobry a świat nigdy nie będzie lepszy i nie da się go naprawić dlatego włąśnie czeka na spalenie ogniem a Bóg stworzy nową ziemię... Chwała Panu
Gość Módlcie się do Boga, nie do księdza. W niedziele chodźcie do Boga, a nie do księdza. Czytajcie Ewangelię, dla siebie samych. Bądźcie dobrymi ludźmi, a świat będzie lepszy.
18-

Gość 07.02.2015 18:04 Zgłoś

Czytać tylko biblię. Kto szuka ten znajduje. Kto ma uszy do słuchania ten usłyszy, kto ma oczy do patrzenia ten zobaczy. Temu kto puka drzwi będą otwarte. Kto szuka prawdy znajdzie ją.
3-

Gość 07.02.2015 18:07 Zgłoś

Nie jestem wierzaca ale teraz to see smieje w glos! I co z tymi co biegaja do kosciola jak szaleni? Wmawiaja wam gowno warte klamstwa! Czyli anglikanizm ma send!
4+

Gość 07.02.2015 18:21 Zgłoś

A kto sie modli do ksiedza. O czym wy pleciecie. Patrzcie na Tuska. On nawet nie kleka a co dopiero mialby sie modlic.
Gość Módlcie się do Boga, nie do księdza. W niedziele chodźcie do Boga, a nie do księdza. Czytajcie Ewangelię, dla siebie samych. Bądźcie dobrymi ludźmi, a świat będzie lepszy.
4-

Gość 07.02.2015 18:23 Zgłoś

Oj za duzo zmywaka. Spral ci leb w 100%. Rozkracz sie ciapatemu. To ma SEND jak jelopie napisales.
Gość Nie jestem wierzaca ale teraz to see smieje w glos! I co z tymi co biegaja do kosciola jak szaleni? Wmawiaja wam gowno warte klamstwa! Czyli anglikanizm ma send!
1+

ŻAKLINA TRANS 07.02.2015 18:24 Zgłoś

Wy cwele z POLSKI !!! Hej, moj nr 597-212-134 i na kome: 662-545-177. I love boys !!! Czekam na was...
7-
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane