Galeria: Zobacz egzotyczne Boże Narodzenie. Świętują nawet tu!

25.12.2012 09:26 BOŻE NARODZENIE, CHRZEŚCIJANIE, PASTERKA
Powrót do artykułu

Figury reniferów ciągnące sanie Świętego Mikołaja ustawiono przed kościołem w rybackiej wiosce Negombo w Siri Lance. Wspólnota chrześcijańska stanowi około 7 proc. ludności tego wyspiarskiego kraju.

Komentarze

Bromba 25.12.2012 09:40 Zgłoś

SIRI Lanka? A nie.. Sri Lanka? Kto pisze te teksty, ja się pytam? Kto je czyta przed wrzuceniem na www? To jakiś dramat, zamiast dziennikarzy w sforze pracują osoby z umiejętnościami pisarskimi 7 latka...:(
16+

Gość 25.12.2012 09:46 Zgłoś

A proza życia chrześcijan np. w Indonezji często wygląda tak; Użytkownik swetersound - na YT - Moja Indonezja
7+

Gość 25.12.2012 13:02 Zgłoś

Czxy opisy pod zdjeciami nie mozna byloby zrobic po prawej lub lewej stronie obok zdjecia ????? w CMS'ie chyba nie ma problemow zeby pozmieniac polozenie opisu ??? projektanci strony Web i tych tutaj artykulow chyba mozna to zrobic ????
0

Po imprezie a la wigilia 25.12.2012 14:10 Zgłoś

Czym się spuści? Spermą? Nietrafnie użyłeś sformułowania w tym zdaniu. Budzi potworne konotację. Jest nas 18 po imprezie wczorajszej(świąt nie można było obchodzić.) i kazdy wpadł w śmiech, u każdego konotacje.
Komentarz usunięty
4-

Gość 25.12.2012 16:03 Zgłoś

a co do Chrześcijańskiego Święta ma ta komercyjna sceneria?
0

Gość 25.12.2012 16:06 Zgłoś

kogo obchodzą twoje "konotacje" i to jak spędziłeś dzień 24 grudnia?
Po imprezie a la wigilia Czym się spuści? Spermą? Nietrafnie użyłeś sformułowania w tym zdaniu. Budzi potworne konotację. Jest nas 18 po imprezie wczorajszej(świąt nie można było obchodzić.) i kazdy wpadł w śmiech, u każdego konotacje.
1+

Gość 25.12.2012 16:09 Zgłoś

bełkoczesz jak potłuczony, ktorego stary spuścił z........ 10-tego piętra!
Komentarz usunięty
1+

ila 25.12.2012 17:51 Zgłoś

mieszkam w karaibskiej części Meksyku tutaj w ogóle nie czuje się świąt w wigilie puszczają ognie sztuczne i wcinają pieczenie albo indyki. poza tym co to za święta jak za oknem plus 30 mieszkałam już w wielu krajach ale takich świąt jak w Polsce nie ma nigdzie
0