Zobacz gigantyczną dziurę w Antarktydzie

26.09.2013 23:02 ANTARKTYDA, DZIURA, KRÓTKO, TAJEMNICA
Zobacz gigantyczną dziurę w Antarktydzie

maps.google.com

Każdy, kto przeglądając zdjęcia satelitarne dostępne w serwisie Google Maps trafi na obszar Antarktydy (dokładne współrzędne  66°33'9.76"S 99°50'20.90"E) zobaczy dziwną dziurę ziejącą wgłąb skutego lodem kontynentu.

ZOBACZ DZIURĘ W LODOWCU NA GOOGLE MAPS>>

Prawdopodobnie jest to to moulin, czyli miejsce gdzie do wnętrza lodowca wpływa strumień płynący po lodowcu. Formacje takie są zwykle dość głębokie, nawet do kilkuset metrów. To z ich powodu w powstają jaskinie lodowcowe. Posługując się skalą mapy dziura wydaje się mieć rozmiar 75 na 35 metrów.

Następny tekst:

Tragedia była o włos. Dwa pociągi na jednym torze! Tragedia była o włos. Dwa pociągi na jednym torze!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 26.09.2013 23:05 Odpowiedz Zgłoś

Czarna dziura na planecie.
1+

Gość 26.09.2013 23:09 Odpowiedz Zgłoś

Czy to gdzieś w Polsce??
32-

Gość 26.09.2013 23:09 Odpowiedz Zgłoś

Agharta
22+

Gość 26.09.2013 23:17 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe ciekawe!! mogli by tam jakos kamere wyslac i filmik potem pokazac:)
80+

Jarzyna K. Szczecin 26.09.2013 23:53 Odpowiedz Zgłoś

Ta dziura,przebija wszystkie dziury jakie w zyciu do tej pory widzialem ,niesamowite
4+

Gość 26.09.2013 23:58 Odpowiedz Zgłoś

o w mordke Predatory przyleciały zapolować!!! Mówili, że to nie jest prawda !! Teraz wiem, że sie mylili
38+

Gość 27.09.2013 00:10 Odpowiedz Zgłoś

Ej kartoflaki, wiece że czasem fajnie jest się zainteresować czymś więcej niż popaprana sytuacja naszego kraju?
Komentarz usunięty
2+

Gość 27.09.2013 00:13 Odpowiedz Zgłoś

wiedziałem, że znowu coś naPISzesz..
Komentarz usunięty
0

Gość 27.09.2013 00:15 Odpowiedz Zgłoś

wiedziałem, że znowu coś naPISzesz.. wybory się zbliżają.. i na studia trzeba zarobić? ile Ci płacą za jeden wPIS ?
Komentarz usunięty
1-

Gość 27.09.2013 01:28 Odpowiedz Zgłoś

wiecie ze tam w dziurze jest 2 ziemia? czyli pod ziemia gdzies o tym czytalem
7+
Strona 1 z 4 1 2 3
Stanisław Mikulski nie żyje. Aktor miał 85 lat 7 Stanisław Mikulski nie żyje. Aktor miał 85 lat 12 godzin temu