Zobacz, jak często mężczyźni oglądają się za kobietami

04.08.2009 21:04 BADANIA, CZAS, KOBIETY, MĘZCZYŹNIM, PODGLĄDANIE, PODZIWIANIE
Zobacz, jak często mężczyźni oglądają się za kobietami

Fot. sxc.hu

Dziennie panowie podglądają 10 pań. Gdzie najczęściej?

Przeciętny mężczyzna dziennie przez 43 minuty podziwia kobiety - a konkretnie 10 kobiet każdego dnia. Oznacza to, że rocznie oglądanie płci pięknej zabiera panom 11 dni, a w czasie całego życia nawet rok - wylicza "The Daily Telegraph".

Panie także nie odmawiają sobie przyjemności podziwiania męskiej urody, ale robią to mniej intensywnie. Średnio poświęcają na to tylko 20 minut dziennie.

Dziennik powołuje się na badania przeprowadzone przez Kodak Lens Vision Centres. Naukowcy obserwowali zachowanie kobiet i mężczyzn w miejscach publicznych. O podglądanie zapytali też 3 tysięce Brytyjczyków.

Okazało się, że płeć przeciwną oceniamy i podziwiamy najczęściej w sklepach, barach, dyskotekach, w autobusach, metrze oraz pracy. Panowie zwracają uwagę przede wszystkim na figurę kobiet, a panie na oczy mężczyzn.

Z tego, że są oglądani bardziej zadowoleni są panowie - 19 proc. przy zaledwie 9 proc. kobiet. Ponad polowa badanych przyznała, że "czerwieni" się po przyłapaniu na podglądaniu. Co trzeci ankietowany Brytyjczyk stwierdził, że oglądanie się za innymi kobietami kończy się kłótnią małżeńską.

Następny tekst:

Lesbijkę rozpoznasz po oczach Lesbijkę rozpoznasz po oczach

Komentarze

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

co jeszcze da sie wmowic liczbami?
KAT ! Takich pracownikow banku, i nie tylko - ktorzy groza i strasza, zlinczowac wykonac samosad, nie ma litosci dla takich hien !!! Za duzo sobie pozwalaja ci wszyscy co maja jakakolwiek wladze !...
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

ja nie lubie gdy ktos mi sie przyglada a zdaza mi sie to dosc czesto .... gorsze jest tylko trabienie eh:/
Gość Przynajmniej jest coś całkiem ciekawego. A co mnie obchodzą głodujący w Afryce? Namnożyli sie, nie potrafią utrzymać odpowiedniego systemu politycznego, niczego nie umieją zbudować tylko cąły czas jojkają o forsę i pomoc. Niech sobie sami radzą...
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

najgorzej jak jakis stary dziad sie slini na widok mlodszej kobiety....obrzydlistwo...zeby chociaz mlody to mozna przymknac oko..ale jak juz sie taki oblesny stary,gruby dziad..to normalnie reakcja wymiotna..:P
Gośćó arogancja pracowników Eurobanku jest powszechnie znana. Miałem tam konto i kartę ok 4 m-ce. Jak usłyszałem wypowiedź pracownika banku to aż mnie zatkało. W ciągu następnych 3 dni zlikwidowałem konto i kartę. Eurobank to szczyt chamstwa. Teraz mam konto w HSBC naprawdę to jest coś ! ! !
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

najgorzej jak jakis stary dziad sie slini na widok mlodszej kobiety....obrzydlistwo...zeby chociaz mlody to mozna przymknac oko..ale jak juz sie taki oblesny stary,gruby dziad..to normalnie reakcja wymiotna..:P
Gość Słodcy popie_rdoleńcy. Uwielbiam ich !!!
0

kaczor 22.10.2012 10:02 Zgłoś

najpiękniejsze co stworzył Bóg - KOBIETY więc dlaczego nie mielibyśmy się przyglądać i podziwiać hmm?, nie mówie tam o ślininieniu się czy onanizowaniu od razu, lecz zwykłym ciepłym uśmiechem na widok przeuroczej kobiety, Ewelinka kocham Cie lecz za kobietami zawsze będe się oglądał:))
Gość szkoda że nic nie mówicie o planecie X
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

tylko tacy patrza na ciebie, no to mozna sobie pomyslec jak wygladasz
Gośćó arogancja pracowników Eurobanku jest powszechnie znana. Miałem tam konto i kartę ok 4 m-ce. Jak usłyszałem wypowiedź pracownika banku to aż mnie zatkało. W ciągu następnych 3 dni zlikwidowałem konto i kartę. Eurobank to szczyt chamstwa. Teraz mam konto w HSBC naprawdę to jest coś ! ! !
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

a myślisz ,że jeśli mężczyzna ma więcej niż 40 lat to już mu się nie podobają kobiety i ma ich wdzięki w d***e?!
Gość Słodcy popie_rdoleńcy. Uwielbiam ich !!!
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

no ok,ale co można podziwiać w Brytyjkach ?Figurę?Figurę wieloryba ?:O
Becia Jak dla mnie, płytka jest genialna! ;). Uwielbiam ich kontrowersję :) I ten "zakaz" tylko jeszcze bardziej napędzi sprzedaż jej! ;)
0

Gość 22.10.2012 10:02 Zgłoś

Ty też będziesz kiedyś starą Babą i nawet pies z kulawą nogą na Ciebie nie spojrzy :)
Gość Słodcy popie_rdoleńcy. Uwielbiam ich !!!
0

Dirty Dark 22.10.2012 10:02 Zgłoś

nie lubię gdy ktoś na mnie się patrzy.
b16 pieeekny artykul hehe wiecej takich poprosimy
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane