Galeria: Zobacz pałac Putina za 1 mld dolarów

04.09.2011 16:48 DOM LETNI, PAŁAC, PUTIN, REZYDENCJA, ROSJA
Powrót do artykułu

Premier ma tam do dyspozycji kilkanaście obszernych pokojów i spory basen.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.09.2011 18:37 Odpowiedz Zgłoś

Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
Gość Poprostu pozwolili opublikować, wątpię czy ktoś niepowołany miałby szanse podejść choćby na odległość strzału z karabinu snajperskiego.
4-

Gość 04.09.2011 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Widać nie orientujesz się w rosyjskich realiach :) Ja bym raczej władze której ,,przyjaciele" fundują pałac za miliard dolarów uznał za wszechmocną :)
Gość Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
24+

egzekutor_KGB 04.09.2011 18:46 Odpowiedz Zgłoś

A jak on przestanie być premierem i kolejny raz prezydentem, to będzie literalnie jego własność. Pewnie jest szczęśliwy, że wyrwał się z gumiaków KGB i teraz jest człowiekiem odrodzenia, jakimś delfinem Francji.
5+

Gość 04.09.2011 18:50 Odpowiedz Zgłoś

1 miliard to przesada
3-

Gość 04.09.2011 18:53 Odpowiedz Zgłoś

Więc to tak melinuje się ruska mafia. Car Putin...tfuu!
2+

Gość 04.09.2011 19:04 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkajac w takim luxie jak on moze dbac o innych?
3+

Gość 04.09.2011 19:05 Odpowiedz Zgłoś

abla babla - ucieczka przed podatkami . koniowi na ucho moga to gadac...
3-

Gość 04.09.2011 19:41 Odpowiedz Zgłoś

"kilkanaście obszernych pokojów" bu ha ha ha polska język trudna język
7+

Gość 04.09.2011 19:45 Odpowiedz Zgłoś

Putin to ma chałupę a Wałęsa to ma szałas.
5+

Gość 04.09.2011 20:18 Odpowiedz Zgłoś

Co z tego ,że ma i tak musi zdechnąć i to wszystko zostawić
17+
Strona 1 z 5 1 2 3
Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte 10 Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte 14 godzin temu
"Złoty pociąg" koło Wałbrzycha. Do gry wchodzi polskie wojsko 5 "Złoty pociąg" koło Wałbrzycha. Do gry wchodzi polskie wojsko 9 godzin temu
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.