Galeria: Zobacz pałac Putina za 1 mld dolarów

04.09.2011 16:48 DOM LETNI, PAŁAC, PUTIN, REZYDENCJA, ROSJA
Powrót do artykułu

Premier ma tam do dyspozycji kilkanaście obszernych pokojów i spory basen.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.09.2011 18:23 Odpowiedz Zgłoś

Poprostu pozwolili opublikować, wątpię czy ktoś niepowołany miałby szanse podejść choćby na odległość strzału z karabinu snajperskiego.
35+

Gość 04.09.2011 18:37 Odpowiedz Zgłoś

Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
Gość Poprostu pozwolili opublikować, wątpię czy ktoś niepowołany miałby szanse podejść choćby na odległość strzału z karabinu snajperskiego.
4-

Gość 04.09.2011 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Widać nie orientujesz się w rosyjskich realiach :) Ja bym raczej władze której ,,przyjaciele" fundują pałac za miliard dolarów uznał za wszechmocną :)
Gość Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
24+

egzekutor_KGB 04.09.2011 18:46 Odpowiedz Zgłoś

A jak on przestanie być premierem i kolejny raz prezydentem, to będzie literalnie jego własność. Pewnie jest szczęśliwy, że wyrwał się z gumiaków KGB i teraz jest człowiekiem odrodzenia, jakimś delfinem Francji.
4+

Gość 04.09.2011 18:50 Odpowiedz Zgłoś

1 miliard to przesada
3-

Gość 04.09.2011 18:53 Odpowiedz Zgłoś

Więc to tak melinuje się ruska mafia. Car Putin...tfuu!
2+

Gość 04.09.2011 19:04 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkajac w takim luxie jak on moze dbac o innych?
3+

Gość 04.09.2011 19:05 Odpowiedz Zgłoś

abla babla - ucieczka przed podatkami . koniowi na ucho moga to gadac...
3-

Gość 04.09.2011 19:41 Odpowiedz Zgłoś

"kilkanaście obszernych pokojów" bu ha ha ha polska język trudna język
7+

Gość 04.09.2011 19:45 Odpowiedz Zgłoś

Putin to ma chałupę a Wałęsa to ma szałas.
5+
Strona 1 z 5 1 2 3
Odkryli legendarne miasta! Brama to "paszcza potwora" 17 Odkryli legendarne miasta! Brama to "paszcza potwora" 10 godzin temu
Niezwykły obraz Trytona. Zobacz księżyc Neptuna 5 Niezwykły obraz Trytona. Zobacz księżyc Neptuna wczoraj, o godz: 20:57
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...