Galeria: Zobacz pałac Putina za 1 mld dolarów

04.09.2011 16:48 DOM LETNI, PAŁAC, PUTIN, REZYDENCJA, ROSJA
Powrót do artykułu

Premier ma tam do dyspozycji kilkanaście obszernych pokojów i spory basen.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.09.2011 18:23 Odpowiedz Zgłoś

Poprostu pozwolili opublikować, wątpię czy ktoś niepowołany miałby szanse podejść choćby na odległość strzału z karabinu snajperskiego.
35+

Gość 04.09.2011 18:37 Odpowiedz Zgłoś

Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
Gość Poprostu pozwolili opublikować, wątpię czy ktoś niepowołany miałby szanse podejść choćby na odległość strzału z karabinu snajperskiego.
4-

Gość 04.09.2011 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Widać nie orientujesz się w rosyjskich realiach :) Ja bym raczej władze której ,,przyjaciele" fundują pałac za miliard dolarów uznał za wszechmocną :)
Gość Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
24+

egzekutor_KGB 04.09.2011 18:46 Odpowiedz Zgłoś

A jak on przestanie być premierem i kolejny raz prezydentem, to będzie literalnie jego własność. Pewnie jest szczęśliwy, że wyrwał się z gumiaków KGB i teraz jest człowiekiem odrodzenia, jakimś delfinem Francji.
4+

Gość 04.09.2011 18:50 Odpowiedz Zgłoś

1 miliard to przesada
3-

Gość 04.09.2011 18:53 Odpowiedz Zgłoś

Więc to tak melinuje się ruska mafia. Car Putin...tfuu!
2+

Gość 04.09.2011 19:04 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkajac w takim luxie jak on moze dbac o innych?
3+

Gość 04.09.2011 19:05 Odpowiedz Zgłoś

abla babla - ucieczka przed podatkami . koniowi na ucho moga to gadac...
3-

Gość 04.09.2011 19:41 Odpowiedz Zgłoś

"kilkanaście obszernych pokojów" bu ha ha ha polska język trudna język
7+

Gość 04.09.2011 19:45 Odpowiedz Zgłoś

Putin to ma chałupę a Wałęsa to ma szałas.
5+
Strona 1 z 5 1 2 3
UFO wielkości Ziemi na zdjęciach z satelity. "To statek obcych" 5 UFO wielkości Ziemi na zdjęciach z satelity. "To statek obcych" wczoraj, o godz: 11:13
Makabryczna zbrodnia w Nowym Jorku. Syn odciął matce głowę 6 Makabryczna zbrodnia w Nowym Jorku. Syn odciął matce głowę wczoraj, o godz: 06:13
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...