Galeria: Zobacz pałac Putina za 1 mld dolarów

04.09.2011 16:48 DOM LETNI, PAŁAC, PUTIN, REZYDENCJA, ROSJA
Powrót do artykułu

Premier ma tam do dyspozycji kilkanaście obszernych pokojów i spory basen.

Komentarze

Gość 04.09.2011 18:37 Zgłoś

Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
Gość Poprostu pozwolili opublikować, wątpię czy ktoś niepowołany miałby szanse podejść choćby na odległość strzału z karabinu snajperskiego.
4-

Gość 04.09.2011 18:43 Zgłoś

Widać nie orientujesz się w rosyjskich realiach :) Ja bym raczej władze której ,,przyjaciele" fundują pałac za miliard dolarów uznał za wszechmocną :)
Gość Koleny wyznawca wszechmocnej waadzy. Zdjęcia tego pałacu wypłynęły do internetu dzięki robotnikom którzy robili wykończeniówkę. Jest tego o wiele więcej i pokazują bezguscie Putina i jego sponsorów.
24+

egzekutor_KGB 04.09.2011 18:46 Zgłoś

A jak on przestanie być premierem i kolejny raz prezydentem, to będzie literalnie jego własność. Pewnie jest szczęśliwy, że wyrwał się z gumiaków KGB i teraz jest człowiekiem odrodzenia, jakimś delfinem Francji.
5+

Gość 04.09.2011 18:50 Zgłoś

1 miliard to przesada
3-

Gość 04.09.2011 18:53 Zgłoś

Więc to tak melinuje się ruska mafia. Car Putin...tfuu!
2+

Gość 04.09.2011 19:04 Zgłoś

Mieszkajac w takim luxie jak on moze dbac o innych?
3+

Gość 04.09.2011 19:05 Zgłoś

abla babla - ucieczka przed podatkami . koniowi na ucho moga to gadac...
3-

Gość 04.09.2011 19:41 Zgłoś

"kilkanaście obszernych pokojów" bu ha ha ha polska język trudna język
7+

Gość 04.09.2011 19:45 Zgłoś

Putin to ma chałupę a Wałęsa to ma szałas.
5+

Gość 04.09.2011 20:18 Zgłoś

Co z tego ,że ma i tak musi zdechnąć i to wszystko zostawić
17+
Strona 1 z 5 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane