Galeria: Zobacz tych przystojniaków. Uwierzysz, że kiedyś byli... kobietami?

26.09.2015 21:06 KOBIETA, MĘŻCZYZNA, TRANS
Powrót do artykułu

Amerykanin Ian Harvie jest komikiem. Jego seksualność jest jednym z tematów jego występów.

Komentarze

Gość 26.09.2015 21:33 Zgłoś

Nr 2 Z******TY!!!
7+

ppp 26.09.2015 21:39 Zgłoś

Połowa z nich to ciacha...szkoda, że nie mają wacków.
3-

Radykał 26.09.2015 21:41 Zgłoś

Wyobraź to sobie, jesteś facetem, a zamiast wacka masz pipkę i cycki.
7+

marta 26.09.2015 21:54 Zgłoś

nieprawda. odbior jest ok
Gość Znowu promocja zboczeń. A odbiór społeczny i tak będzie odwrotny od zamierzonego.
1+

Gość 26.09.2015 22:04 Zgłoś

Ciekawe, jaka kobieta zechce chłopa bez wacka...
Gość Nie mieć jajec i wacka to musi być naprawdę straszne, współczuję tym ludziom że tyle się męczyli wcześniej.
5+

d 26.09.2015 22:29 Zgłoś

ale ciacha, naprawdę, niemal każdy robi wrażenie. piękne ciala, przystojne twarze.
5+

Gość 26.09.2015 22:41 Zgłoś

jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje:dzieci choroby70%polek złapało męża na ciążę niezaplanowaną=tylko 20%polek stosuje antykoncepcję (na zachodzie 50%) a ile uprawia sex? to z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu?
13-

Gość 26.09.2015 22:41 Zgłoś

Antykoncepcja i edukacja seksualna jest zdrowsza od homoseksualizmu, aborcji, transeksualizmu i zabijania niezaplanowanych dzieci-Religijne nastolatki rodzą cześciej Częściej też dokonują aborcji. Amerykańskie stany, których mieszkańcy mają konserwatywne poglądy na religię notują wyższą niż liberalne stany liczbę ciąż i aborcji u nastolatek - czytamy na livescience.com . Naukowcy w raporcie opublikowanym przez "Reproductive Health" sugerują, że osoby, które dosłownie traktują słowo Biblii są też przeciwne zapobieganiu ciąży. Do tego dochodzi nieumiejętność kontrolowania życia seksualnego młodzieży. Religijnym konserwatystom łatwiej przychodzi powstrzymanie osób nieletnich przed używaniem środków antykoncepcyjnych niż przed samym seksem
9-

Gość 26.09.2015 22:43 Zgłoś

jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje:dzieci choroby70%polek złapało męża na ciążę niezaplanowaną=tylko 20%polek stosuje antykoncepcję (na zachodzie 50%) a ile uprawia sex? to z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu?
13-

Gość 26.09.2015 22:45 Zgłoś

Przecież oni mają penisy, w rozwoju płodowym wszyscy są najpierw dziewczynkami, penis to taka przerosnięta lechtaczka, za sprawą hormonów. Dlatego istnieją hermafrodyci mający różne konfiguracje cech obydwu plci. A transseksualistom dorabia się wacka dzięki tkance z innych części ciała oraz przedlużając zakończenia nerwowe z lechtaczki.
3+
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane