Galeria: Zobacz tych przystojniaków. Uwierzysz, że kiedyś byli... kobietami?

26.09.2015 21:06 KOBIETA, MĘŻCZYZNA, TRANS
Powrót do artykułu

Loren Rex Cameron jest amerykańskim fotografem, pisarzem i transseksualnym aktywistą. Jego prace dotyczą przemian transseksualnych ciał. Swoją również udokumentował.

Komentarze

Gość 27.09.2015 08:54 Zgłoś

Mimo wszystko NIE wyglądają na szczęśliwych!
0

Robert K 27.09.2015 08:57 Zgłoś

Jaki k...wa twardziel ?????? To jest zwykła c***a i tyle co wy bredzicie ?
1-

Gość 27.09.2015 09:10 Zgłoś

to am dala hameryka i wiele innych milych rzeczy. Rusek ratuj!
1+

Gość 27.09.2015 12:30 Zgłoś

weget@rianizm i wszystko jasne
2+

Gość 27.09.2015 12:37 Zgłoś

znowu ten wege zbok
Gość to przez jedzenie mięsa! A hot dogi groźne jak papierosy! Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami że ich jedzenie może wywołać raka. Lekarze żądają, by były sprzedawane tak jak tytoń ze specjalnymi ostrzeżeniami. sprzedaż fast-foodów dzieciom powinna zostać zakazana. Władze amerykańskiego hrabstwa Santa Clara chcą zakazać restauracjom z fast-foodem dołączania zabawek do zestawów dla dzieci. Ma to uchronić maluchy przed przywiązaniem się do żywności ze zbyt dużą ilości tłuszczu, soli i cukru W przypadku restauracji McDonald's zakaz obejmie wszystkie zestawy Happy Meals, jesz cham=burgery? Stracisz sprawność i pamięć naukowcy udowodnili, że myszy, które przez 10 dni jadły produkty zawierające duże ilości tłuszczu, odpowiadające fast-foodom mogły przebiec tylko połowę dystansu, który pokonywały gryzonie żywione produktami niskotłuszczowymi. Miały także trudności z wyjściem z labiryntu
1+

Gość 27.09.2015 12:38 Zgłoś

miej sumienie żryj kamienie
Gość To przez jedzenie mięsa? V=nie zabijaj! religie pedofilów nienawidzą kobiet bo zaciążają? kiedy miał 10 lat pedofila Trynkiewicza który potem zgwałcił i zabił 4 chłopców molestował ksiądz ! potem biła go matka! dlatego mścił się na bezbronnych dzieciach! "Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nieprzebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o kościół boży? katolicka biblia tysiąclecia 1 list Tymoteusza 3:1
1+

Gość 27.09.2015 12:38 Zgłoś

miej sumienie żryj kamienie
Gość To przez jedzenie mięsa? V=nie zabijaj! religie pedofilów nienawidzą kobiet bo zaciążają? kiedy miał 10 lat pedofila Trynkiewicza który potem zgwałcił i zabił 4 chłopców molestował ksiądz ! potem biła go matka! dlatego mścił się na bezbronnych dzieciach! "Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nieprzebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o kościół boży? katolicka biblia tysiąclecia 1 list Tymoteusza 3:1
8-

Gość 27.09.2015 12:55 Zgłoś

Według większości Polaków Ci ludzie powinni umrzeć, nie istnieć, zabić się - a zamiast szukać przyczyny w zanieczyszczeniach, jedzeniu, całym tym syfie, który powoduje uszkodzenia tarczycy, hormonów, zmiany genów w ludzkim ciele, to już nie :P, z jednej strony powinni to zachować dla siebie, by nie narażać się na drwiny, wyzwiska, jakieś ataki na ulicy, bo tak samo jak z gejami lesbijkami, chcecie to ok - ale nie biegajcie na różowo przebrani po paradach z innych takich zlotach, a z drugiej jeżeli by o tym nie mówili, to każde spotkanie, wizyta w klubie, gdziekolwiek i dowiedzenie się, iż coś nie tak, mogłaby kończyć się czymś złym, w każdym bądź razie, kiedyś tak nie było, dlatego ziemia zmierza do końca i sami ją zniszczymy, którą kiedyś w idealnym stanie nam podarowano :P
1+

Gość 27.09.2015 13:08 Zgłoś

miej sumienie żryj kamienie
Gość To przez jedzenie mięsa? V=nie zabijaj! religie pedofilów nienawidzą kobiet bo zaciążają? kiedy miał 10 lat pedofila Trynkiewicza który potem zgwałcił i zabił 4 chłopców molestował ksiądz ! potem biła go matka! dlatego mścił się na bezbronnych dzieciach! "Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nieprzebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o kościół boży? katolicka biblia tysiąclecia 1 list Tymoteusza 3:1
9-

Gość 27.09.2015 14:44 Zgłoś

Czyli co drugi to pedał?
ŻADNA NOWOŚĆ Żadna nowość, co drugi to KOBIETA tak są zniewieściali faceci.
0

Gość 27.09.2015 14:50 Zgłoś

Normalna kobieta takego freaka nie dotknie. No, może jakiś pedał analny, znudzony innymi pedałami. Tak, czy owak, seks tych freaków nie jest normalny.
Gość Nie mają przerabianych. Pipka zostaje, zobacz sobie w necie pana Buck Angel. I teraz powiedz do takiego faceta ze jest PIPĄ xD Albo shemale => babki z wackami
1-

Gość 27.09.2015 14:53 Zgłoś

A ty jesteś osłem w ciele człowieka.
Gość Oni nigdy nie byli kobietami oni byli meżczyznami w ciele kbiety a to róznica
1+

Gość 27.09.2015 16:44 Zgłoś

a człowiek to weget@rianin. zęby skóra jelito żołądek jezyk palce: porównanie cech drapieżników i roślinożerców: 1.zęby drapieżników charakteryzują się tym, że siekacze są słabo rozwinięte podczas gdy trzonowce są ostre, długie spiczaste. natomiast u człowieka, podobnie jak u roślinożernych małp np. orangutana, siekacze są rozwinięte dobrze, a trzonowce są płaskie, przystosowane do rozgniatania i rozcierania pokarmu. 2.ślina mięsożerców ma skład potrzebny do trawienia białka zwierzęcego: nie zawiera ptialiny przeznaczonej do trawienia skrobi, jej odczyn jest kwaśny. natomiast ślina owocożercy jest alkaliczna, przystosowana do trawienia skrobi i cukrów - taki jest skład ludzkiej śliny. 3.żołądek mięsożercy ma kształt okrągłego woreczka i wydziela 10 razy więcej kwasu solnego niż żołądek zwierząt roślinożernych. kształt żołądka roślinożerców jest też zupełnie odmienny, bardziej podłużny, o złożonej strukturze.
4+

Gość 27.09.2015 16:45 Zgłoś

To przez jedzenie mięsa? V=nie zabijaj! religie pedofilów nienawidzą kobiet bo zaciążają? kiedy miał 10 lat pedofila Trynkiewicza który potem zgwałcił i zabił 4 chłopców molestował ksiądz ! potem biła go matka! dlatego mścił się na bezbronnych dzieciach! "Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nieprzebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o kościół boży? katolicka biblia tysiąclecia 1 list Tymoteusza 3:1
3+

Gość 27.09.2015 18:29 Zgłoś

co drugi jest jak baba, a czy pedał to nie wiem, bo nie prowadzę statystyk.
Gość Czyli co drugi to pedał?
0
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane