Zobaczcie wszystkie wcielenia kotów. Od mściciela po pianistę

28.06.2015 18:21 CHARAKTER, KOT, WCIELENIE

Oto koty ze wszystkich zakątków świata. Sprawdźcie, jakie rzeczywiście mają charaktery i pasje.

Fotograf

Fotograf

Komentarze

Gość 28.06.2015 19:31 Zgłoś

daj
1+

Gość 28.06.2015 20:36 Zgłoś

To jest kot Prawnik=oszust bardzo zadowolony.
3-

Gość 28.06.2015 21:00 Zgłoś

pisowcy ci płacą czy to wolontariat?
Gość Nie można dodać komentarza hahahahahahahaha bo co? bo napiusalem zydokomuchow? ze jestescie powskim pomiotem na ich uslugach?
2-

Gość 28.06.2015 21:39 Zgłoś

Ty jesteś walnięty!! Wszystkie zwierzęta i ludzie są do kochania ale!! są jakieś warunki. Zjedz , albo będziesz zjedzony DEKLU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość dlatego od 20 lat jestem weget@rianinem, ekologiem, nie jem mięsa i byłbym hipokryta gdybym karmił nim pieski i kotki gdy ludzie umierają z głodu. To nie jest kwestia "nienawiści" do psów, kotów czy ludzi lecz elementarnej wiedzy: zwierzęta to nie maskotki czy zabawki: zakazaliśmy trzymania w domach krów, świń, kur, pora na koty i psy - to niehigieniczne barbarzyństwo: robaki płaskie, nicienie, tęgoryjce, lamblie i przywry grzybica a niesprzątane odchody to zagrożenie epidemiologiczne miast! Zwierzę w naturze codziennie pokonuje kilkanaście km by znaleźć jedzenie, np. w bloku będzie miało zawsze za mało miejsca, stad zoopsychoza jak kręcenie się w kółko za własnym ogonem samookaleczanie, wygryzanie sierści, niszczenie mebli, brudzenie pomieszczeń itp.
6-

Gość 28.06.2015 21:40 Zgłoś

NASTĘPNY WALNIĘTY!!!!!!!!!!!!
Gość A ty jesteś śmieciem. Zdychaj gnoju!!!
1+

Gość 28.06.2015 22:04 Zgłoś

58 klikniec? chywa was p****ałło
1+

Gość 28.06.2015 22:06 Zgłoś

nie, nowoczesna PO : ]
Gość pisowcy ci płacą czy to wolontariat?
1+

Gość 28.06.2015 22:53 Zgłoś

Szafiarz WTF!!!!!!!!!!!!!!!!!
1+

Gość 28.06.2015 23:44 Zgłoś

wciąż te same stare zdjęcia, to już staje się nudne, ile razy można pisać i czytać o tym samym
1+