Zrobił staruszce "helikopter". Okrutny nastolatek

04.04.2014 17:38 HELIKOPTER, NASTOLATEK, RUMUNIA, STARUSZKA

Policja w Rumunii szuka nastolatków odpowiedzialnych za okrutną "zabawę" ze starszą kobietą, a prokurator bada, czy wnieść oskarżenie z urzędu. Chodzi o wideo wrzucone na Facebooka. Widać na nim, jak zachęcany przez kolegów jeden z młodych mieszkańców wioski Jilava pod Bukaresztem chwyta kobietę i wywija nią w powietrzu. Jego ofiara krzyczy w przerażeniu, a przyglądający się temu koledzy, śmieją się do rozpuku. Zdezorientowana kobieta ucieka ale koszmar za chwilę się powtarza.

Autorem filmu okazał się niejaki Geo Jitat. Zasypany negatywnymi komentarzami na Facebooku najpierw wulgarnie odciął się, a potem wrzucił zdjęcie, na którym pozuje z tą samą staruszką którą wcześniej zamęczał. Napis obok oznacza "To ja z moją dziewczyną"

wd.jpg

facebook.com/geo.jiatat


Następny tekst:

Nowa moneta. Nie zdziw się, jak wydadzą ci taką w sklepie Nowa moneta. Nie zdziw się, jak wydadzą ci taką w sklepie

Dodaj komentarz

Komentarze

degrengolada 04.04.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Google : Solafide jak to z potopem było
8-

Gość 04.04.2014 17:45 Odpowiedz Zgłoś

cygan?
10+

Gość 04.04.2014 17:48 Odpowiedz Zgłoś

koles won do Kima zrec trawe- ale nie zapomnij - kima juz ni ma!!! wezcie go zablokujcie durna sforo!!!!!!
Gość a naukowcy przestrzegają nas przed zdrowotnym samobójstwem zjadaniem zbyt dużej ilości soli, cukru, czerwonego mięsa, tłuszczu. Teraz do tej listy trzeba dodać... białko. Z badań wynika, że dieta bogata w białko jest równie szkodliwa jak wypalanie 20 papierosów dziennie Prowadzone przez 20 lat badanie amerykańskich naukowców dowodzi, że spożywanie w średnim wieku dużych ilości białka zwiększa o 74 proc. ryzyko śmierci. Cztery razy rośnie ryzyko zachorowania na raka, kilkakrotnie wzrasta także ryzyko zachorowania na cukrzycę
12+

Doświadczony 04.04.2014 17:50 Odpowiedz Zgłoś

Banda idiotów z wodą zamiast mózgów. Do kamieniołomów takich jak nie mają co robić.
186+

Gość 04.04.2014 17:57 Odpowiedz Zgłoś

niezly mezczyzna
19-

Gość 04.04.2014 17:59 Odpowiedz Zgłoś

Co za debile kto takie coś wychował :/
40+

m@p 04.04.2014 18:06 Odpowiedz Zgłoś

No... jest co pokazywać... żenada ten portal.
76+

Gość 04.04.2014 18:08 Odpowiedz Zgłoś

Niezłe, śmieszne, ale głupie zarazem :)
3-

Gość 04.04.2014 18:12 Odpowiedz Zgłoś

Przecież to cyganie.!
192+

Gość 04.04.2014 18:16 Odpowiedz Zgłoś

Aż tacy głupi żeby to komórkami nagrywać ??
9-
Strona 1 z 6 1 2 3
Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple 4 Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple wczoraj, o godz: 12:07
Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy 9 Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...