Zrobił staruszce "helikopter". Okrutny nastolatek

04.04.2014 17:38 HELIKOPTER, NASTOLATEK, RUMUNIA, STARUSZKA

Policja w Rumunii szuka nastolatków odpowiedzialnych za okrutną "zabawę" ze starszą kobietą, a prokurator bada, czy wnieść oskarżenie z urzędu. Chodzi o wideo wrzucone na Facebooka. Widać na nim, jak zachęcany przez kolegów jeden z młodych mieszkańców wioski Jilava pod Bukaresztem chwyta kobietę i wywija nią w powietrzu. Jego ofiara krzyczy w przerażeniu, a przyglądający się temu koledzy, śmieją się do rozpuku. Zdezorientowana kobieta ucieka ale koszmar za chwilę się powtarza.

Autorem filmu okazał się niejaki Geo Jitat. Zasypany negatywnymi komentarzami na Facebooku najpierw wulgarnie odciął się, a potem wrzucił zdjęcie, na którym pozuje z tą samą staruszką którą wcześniej zamęczał. Napis obok oznacza "To ja z moją dziewczyną"

wd.jpg

facebook.com/geo.jiatat


Następny tekst:

Nowa moneta. Nie zdziw się, jak wydadzą ci taką w sklepie Nowa moneta. Nie zdziw się, jak wydadzą ci taką w sklepie

Dodaj komentarz

Komentarze

degrengolada 04.04.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Google : Solafide jak to z potopem było
8-

Gość 04.04.2014 17:45 Odpowiedz Zgłoś

cygan?
10+

Gość 04.04.2014 17:48 Odpowiedz Zgłoś

koles won do Kima zrec trawe- ale nie zapomnij - kima juz ni ma!!! wezcie go zablokujcie durna sforo!!!!!!
Gość a naukowcy przestrzegają nas przed zdrowotnym samobójstwem zjadaniem zbyt dużej ilości soli, cukru, czerwonego mięsa, tłuszczu. Teraz do tej listy trzeba dodać... białko. Z badań wynika, że dieta bogata w białko jest równie szkodliwa jak wypalanie 20 papierosów dziennie Prowadzone przez 20 lat badanie amerykańskich naukowców dowodzi, że spożywanie w średnim wieku dużych ilości białka zwiększa o 74 proc. ryzyko śmierci. Cztery razy rośnie ryzyko zachorowania na raka, kilkakrotnie wzrasta także ryzyko zachorowania na cukrzycę
12+

Doświadczony 04.04.2014 17:50 Odpowiedz Zgłoś

Banda idiotów z wodą zamiast mózgów. Do kamieniołomów takich jak nie mają co robić.
186+

Gość 04.04.2014 17:57 Odpowiedz Zgłoś

niezly mezczyzna
19-

Gość 04.04.2014 17:59 Odpowiedz Zgłoś

Co za debile kto takie coś wychował :/
40+

m@p 04.04.2014 18:06 Odpowiedz Zgłoś

No... jest co pokazywać... żenada ten portal.
76+

Gość 04.04.2014 18:08 Odpowiedz Zgłoś

Niezłe, śmieszne, ale głupie zarazem :)
3-

Gość 04.04.2014 18:12 Odpowiedz Zgłoś

Przecież to cyganie.!
192+

Gość 04.04.2014 18:16 Odpowiedz Zgłoś

Aż tacy głupi żeby to komórkami nagrywać ??
9-
Strona 1 z 6 1 2 3
Krwawe starcia w centrum Kijowa. Są zabici i wielu rannych 14 Krwawe starcia w centrum Kijowa. Są zabici i wielu rannych 15 godzin temu
Niemcy wkraczają do sprawy "złotego pociągu". Na ostro! 4 Niemcy wkraczają do sprawy "złotego pociągu". Na ostro! 19 godzin temu
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.