Zwierzęcy popęd. Nawet choroba weneryczna nie powstrzyma

16.02.2014 23:00 CHOROBA WENERYCZNA, MŁODOŚĆ, PRIORYTET, SEKS, ZDROWIE
Zwierzęcy popęd. Nawet choroba weneryczna nie powstrzyma

sxc.hu

Dla młodych ludzi zdrowie nie jest priorytetem. Potwierdzają to najnowsze badania. 20 proc. ankietowanych przez UKMedix przyznaje otwarcie, że nie zrezygnuje z uprawiania seksu nawet wiedząc, że partner jest zarażony chorobą weneryczną - informuje femalefirst.co.uk.

MORALNA REWOLUCJA. TU W EUROPIE AKCEPTUJĄ SEKS Z NIELETNIMI>>

Dwie piąte tych ryzykantów przyznało, że już w przeszłości uprawiało seks z kimś, kto cierpiał na jakąś chorobę płciową. Nieco ponad jedna czwarta stwierdziła, że sądziła, iż stosując prezerwatywę uniknie zarażenia. 11 proc. wyznało bez ogródek, że w ich przypadku "namiętność zawsze wygrywa", a martwić będą się później.

TU ZDRADZA JUŻ CO DRUGI. NIEWIERNOŚĆ JAK BUŁKA Z MASŁEM>>

Prawie dwie trzecie ankietowanych przyznało, że uprawiało seks bez zabezpieczenia w przeszłości. Spośród nich ponad połowa (52 proc.) stwierdziła, że zrobiła to z przygodnym partnerem.

Prawie jedna czwarta ankietowanych (23 proc.) przyznała, że w przeszłości zaraziła się już jakąś chorobą przenoszoną drogą płciową. 

Następny tekst:

Rzeź chrześcijan. Islamiści zabili ponad sto osób Rzeź chrześcijan. Islamiści zabili ponad sto osób

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 16.02.2014 23:08 Odpowiedz Zgłoś

A ja mysle ze te wirtualne 52% osob bez zabezpieczen to pic na wode,jak mozna to jednoznacznie okreslic?Czyzby ankietowani posiadali dowody???
16+

Gość 16.02.2014 23:28 Odpowiedz Zgłoś

śmierdzą im wtedy jak mają jakieś infekcjie albo grzybice jak jest wszystko ok to uwierz nić nie ma prawa smierdziec
38+

Gość 16.02.2014 23:31 Odpowiedz Zgłoś

w Anglii antykoncepcja jest darmowa a 80% aborcji cudzoziemek= Polki! 31 tys w 2008r! nastoletnie Angielki rodzą dzieci dla zasiłku państwo wspierając finansowo młode samotne matki (zapomoga na własne mieszkanie, utrzymanie) spowodowało falę urodzeń takich dzieci, bo niektóre dzieciaki zamiast szkoły, pracy, życia z rodzicami wolą taką "samodzielność". Angielki wręcz gwałcą facetów by urodzić dziecko i dostać na nie zasiłek i mieszkanie: Pewna młoda Brytyjka zwabiła do publicznej toalety swojego znajomego na seks, a następnie oskarżyła go o g***** by wyłudzić odszkodowanie. Jednak jej intryga wyszła na jaw i teraz grozi jej więzienie
6+

Gość 16.02.2014 23:31 Odpowiedz Zgłoś

Antykoncepcja i edukacja seksualna jest zdrowsza od homoseksualizmu, aborcji, transeksualizmu i zabijania niezaplanowanych dzieci-Religijne nastolatki rodzą cześciej Częściej też dokonują aborcji. Amerykańskie stany, których mieszkańcy mają konserwatywne poglądy na religię notują wyższą niż liberalne stany liczbę ciąż i aborcji u nastolatek - czytamy na livescience.com . Naukowcy w raporcie opublikowanym przez "Reproductive Health" sugerują, że osoby, które dosłownie traktują słowo Biblii są też przeciwne zapobieganiu ciąży. Do tego dochodzi nieumiejętność kontrolowania życia seksualnego młodzieży. Religijnym konserwatystom łatwiej przychodzi powstrzymanie osób nieletnich przed używaniem środków antykoncepcyjnych niż przed samym seksem
4-

Gość 16.02.2014 23:33 Odpowiedz Zgłoś

pochwe sie dubczy a nie lize
r76 Rozumiem, że masz wiecznie czystego owianego wiatrem członka na czole??
6-

Gość 16.02.2014 23:49 Odpowiedz Zgłoś

Antykoncepcja i edukacja seksualna jest zdrowsza od homoseksualizmu, aborcji, transeksualizmu i zabijania niezaplanowanych dzieci-Religijne nastolatki rodzą cześciej Częściej też dokonują aborcji. Amerykańskie stany, których mieszkańcy mają konserwatywne poglądy na religię notują wyższą niż liberalne stany liczbę ciąż i aborcji u nastolatek - czytamy na livescience.com . Naukowcy w raporcie opublikowanym przez "Reproductive Health" sugerują, że osoby, które dosłownie traktują słowo Biblii są też przeciwne zapobieganiu ciąży. Do tego dochodzi nieumiejętność kontrolowania życia seksualnego młodzieży. Religijnym konserwatystom łatwiej przychodzi powstrzymanie osób nieletnich przed używaniem środków antykoncepcyjnych niż przed samym seksem
2+

Gość 17.02.2014 01:26 Odpowiedz Zgłoś

Bo większość ludzi jest tępa jak zwierzątka. Ani to inteligentne, ani pracowite ino się ***** byle gdzie i byle z kim. Myślą penisami i pochwami bo mózgi u nich nie rozwinęły się wystarczająco.
13+

Gość 17.02.2014 02:08 Odpowiedz Zgłoś

nie wszyscy ludzie sa tacy jak ty, sa tacy ktorzy kochaja piekne kobiety ale nie moga byc tylko z jedna bo wiedza to o sobie, zamiast sie oszukiwac uprawiaj sex z tymi pieknymi kobietami o roznym wygladzie i rasie bo do tego sa stworzeni. Czy nie lepiej by bylo stworzyc ustawe kontroli prostytucji ktora scisle nakazywala by przestrzeganie zasad typu zero tolerancji dla braku zabezpieczen i przymusowe kontrole na obecnosc chorob plociowych pod grozba wysokiej kary badz wiezienia ale dla osoby ktora sie w takim miejscu zatrudniaa nie dla wlasciciela. Osoby swiadomie nie przestrzegajace, nie stosujace sie byly by izolowane od spoleczenstwa z przyczyn zagrozenia epidemiologicznego dla spoleczenstwa, osoby swiadomie zarazajace chorobami powinno skazywac sie na smierc jako ze obojetne jest im zycie innych ludzi.
Gość jeśli nie było orgazmu=był g***t:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje:dzieci choroby70%polek złapało męża na ciążę niezaplanowaną=tylko 20%polek stosuje antykoncepcję (na zachodzie 50%) a ile uprawia sex? to z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów g***tów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu?
1-

Michał 17.02.2014 06:10 Odpowiedz Zgłoś

A jednak ladacznice przy drogach ruch w interesie mają. Nie jeden na taką skoczył jak go przydarło.
Gość zaryzykowałbyś seks w prezerwatywie z chorym na aids?udawanie nie sex nie chroni skutecznie nawet przed grzybicą daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa zachęcając do ryzykownych zachowań a testy wykrywają aids dopiero po 3 miesiącach od zakażenia
4+

Gość 17.02.2014 07:20 Odpowiedz Zgłoś

A co z policjantami pedofilami?
5+
Strona 1 z 2 1 2
Najgłupsze badania naukowe. Antynoble rozdane 10 Najgłupsze badania naukowe. Antynoble rozdane 8 godzin temu
Seks w obronie zwierząt. Szokujące kampanie! 7 Seks w obronie zwierząt. Szokujące kampanie! wczoraj, o godz: 21:01
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...