Jak nagrywać filmy i programy z telewizji

Gdy nie możesz zasiąść przed telewizorem w porze nadawania twojego ulubionego serialu lub programu – nic straconego. Jeśli w twoim domu wiecznie panuje konflikt na linii melodramat-mecz – nic straconego. Jest wiele możliwości na to, by zachować nagranie. Dowiedz się, jak nagrywać filmy i programy z telewizji.

Nagrywanie za pomocą wbudowanego tunera

Wiele nowoczesnych telewizorów ma wbudowany tuner telewizji naziemnej. Często jest wyposażony w złącze USB, które służy do odtwarzania filmów czy zdjęć z pendrive’a albo dysku USB. Dzięki temu połączeniu można nagrywać programy darmowej telewizji naziemnej.

Jednak takie rozwiązanie ma swoje wady. Przede wszystkim nagrane programy możesz obejrzeć wyłącznie na tym samym telewizorze, a w czasie nagrywania nie możesz uruchomić innego kanału. Czasami problemem jest także gorsza jakość obrazu w odtwarzanych nagraniach tego typu. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest poszukanie innych opcji i skorzystanie z możliwości wykupienia telewizji z opcją nagrywania.

Telewizja z opcją nagrywania

Warto zainteresować się tym, czy twój dostawca telewizji daje ci możliwość nagrywania programów. Tak właśnie działa INEA – telewizja HIWAY TV to możliwość odtwarzania nagranych programów w dowolnym momencie. Więcej – możesz nagrywać dwie rzeczy naraz lub jedną, oglądając w tym czasie coś zupełnie innego.

Telewizja HIWAY przechowa nagrania bardzo długo, będziesz mógł wrócić do nich w dowolnym momencie. Programy są standardowo przechowywane przez 90 dni, ale niektóre z nich możesz przechowywać znacznie dłużej i oglądać je, kiedy tylko masz ochotę. Ulubione filmy, największe hity, a może całe sezony seriali, do których wrócisz w słotne wieczory? Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a nagrywane w ten sposób programy zachowują oryginalną jakość, dzięki czemu przyjemność z oglądania jest maksymalna.

Co więcej, telewizja daje także możliwość zarządzania wyświetlanymi filmami. Co to znaczy? Oznacza to, że jeśli nie zdążysz na początek nowego odcinka emocjonującego serialu, możesz zawsze cofnąć i obejrzeć go od początku. Fantastyczne rozwiązanie, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here