Zdobywanie wiedzy może być przyjemnością

Nauka to istotny element naszego życia. Jednak przyswajanie wiedzy nie zawsze przychodzi z łatwością. Na szczęście wzrasta świadomość, że istotne dla nas informacje możemy zdobywać mimochodem w sposób niewymagający znacznego zaangażowania. Tym bardziej cieszy fakt, że świadomość ta zostaje również popularyzowana w placówkach oświatowych.

Podświadome przyswajanie wiadomości

Zespół Pracowni Dekoracyjnej Akatja posiada w swojej ofercie szereg pomocy naukowych, które mogą być wykorzystywane przez punkty szkolnictwa. Naklejki szkolne stanowią istotny element tego typu asortymentu. Uczniowie dzięki takiej formie edukacji mogą przyswajać wiedzę mimochodem również w trakcie przerwy między lekcjami.

Naklejki szkolne mogą zawierać, chociażby takie informacje jak czasowniki w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim lub innym, jednostki układu SI, podział państw, czy instrukcje udzielania pierwszej pomocy. W ofercie naszego sklepu dostępne są również ścieżki sensoryczne pomagające rozwijać zmysły u najmłodszych, a także interesujące gry podłogowe i wiele innych.

Dla szkół i przedszkoli dostępna jest forma płatności terminowej.

Naklejki szkolne – nauka nie musi być trudna

Istotne jest jednak to, jak przekazać wiedzę, nie obciążając zarazem nadto młodego umysłu. Wychodząc naprzeciw takim problemom, Pracownia Dekoracji Akatja przygotowała w swojej ofercie edukacyjne naklejki szkolne w różnych wariantach, począwszy od ścian, po podłogi oraz schody. W asortymencie sklepu dostępne są również przyjazne dla młodych ludzi naklejki szkolne na drzwi z informacją o przeznaczeniu danego pomieszczenia.

Jak zatem umieścić naklejki szkolne na ścianie lub innej powierzchni? Nie jest to skomplikowana czynność. Należy jednak pamiętać, że obszar, na którym mają być umieszczane naklejki szkolne, powinien być wolny od zanieczyszczeń i nierówności. Powinna być to gładka powierzchnia, która nie była malowana przez ostatnie dwa tygodnie. Dokładny film instruktażowy umieszczony jest pod linkiem dostępnym w odnośniku umieszczonym w lewym dolnym rogu naszej strony internetowej.

Jeśli pojawiły się jakieś pytania odnośnie do zakupów, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce “kontakt”, jak również za pomocą e-maila: akatja@akatja.pl lub pod numerem telefonu: 604 532 152 w godzinach 8:00 – 20:00. Polecamy zapisać się również do naszego newslettera, gdzie otrzymasz informacje o nowościach w asortymencie sklepu akatja.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here