Implanty zębowe – popraw swój uśmiech i stań się lepszą wersją siebie!

0
4140

Jednym z najważniejszych elementów w ludzkim ciele, na które ludzie zwracają największa uwagę, nawet podczas pierwszego spotkania jest uśmiech. Piękny, szeroki uśmiech ze ślicznymi , zadbanymi zębami to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Co jednak zrobić w przypadku, kiedy stan naszego uzębienia pozostawia sporo do życzenia i jest większym powodem do smutku niż do dumy?

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach jest tak dobrze rozwinięta, że specjaliści w zakresie chirurgii twarzy znają remedium na zmartwienia pacjentów zmagających się z nierównym lub wybrakowanym uzębieniem. Rozwiązaniem są implanty zębowe. Dzięki nim nie tylko poprawisz swój uśmiech, ale zyskasz pewność siebie i po prostu staniesz się lepszą wersją siebie. 

Implanty zębowe – najczęściej zadawane pytania

Czy wszczepianie implantów zębowych jest bolesne?

Dzięki nowoczesnym metodom leczenia stosowanym w dzisiejszych czasach, zabieg wszczepienia implantów zębowych jest dla pacjenta praktycznie bezbolesny. Implanty wszczepiane są wyłącznie pod znieczuleniem, dlatego też pacjent nie odczuwa podczas zabiegu bólu ani stresu. 

Lekki dyskomfort może pojawić się dopiero podczas gojenia się obszarów w okolicy wszczepionych implantów. W takiej sytuacji wystarczą jednak zwykłe środki przeciwbólowe, na przykład w postaci tabletek. 

Gdzie wykonać zabieg wszczepienia implantów?

Nowoczesne gabinety specjalizujące się w implantologii stomatologicznej znajdują się w większości dużych miast, na terenie całego kraju. Centra chirurgii i estetyki twarzy znajdziemy m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, w Poznaniu, Krakowie, Katowicach czy Gdańsku. 

Gabinety stomatologiczne zajmujące się wszczepianiem implantów zębowych specjalizują się w leczeniu implantologicznym, ortodontycznym oraz kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu. Warto wybrać sprawdzoną i polecaną klinikę, która za rozsądne pieniądze, profesjonalnie wykona zabieg wszczepienia implantów zębowych. Więcej informacji zawsze można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z recepcją danej kliniki. 

Utrata zęba w wyniku nagłego wypadku – co robić? 

Działania w zakresie wszczepiania implantów zębowych to zarówno kompleksowe rekonstrukcje chorego i wybrakowanego od wielu lat uzębienia jak i pomoc w nagłych, jednostkowych przypadkach. 

Do klinik stomatologicznych i chirurgii twarzy zgłaszają się często pacjenci w tzw. nagłych wypadkach. Do nich zalicza się: ból zęba, uraz w obrębie twarzy oraz bardzo często wypadki sportowe i komunikacyjne. Specjaliści w zakresie chirurgii twarzy doradzają najlepsze rozwiązanie dla każdego, indywidualnego przypadku. 

Jeśli chcesz odmienić nie tylko stan swojego uzębienia, ale również całe swoje życie, koniecznie zgłoś się do specjalistów w zakresie chirurgii twarzy z chirurgiatwarzy.pl . Wykwalifikowana kadra medyczna doradzi Tobie jakie implanty zębowe sprawdzą się najlepiej  Twoim przypadku. Dowiesz się ile kosztują implanty zębowe oraz czy zabieg będzie całkowicie bezbolesny. Już teraz stań się lepszą wersją siebie i nie trać ani jednego dnia więcej, bez szerokiego, pięknego i zdrowego uśmiechu! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here