Sportowe zegarki Casio – co warto o nich wiedzieć

0
32234

Jak w dzisiejszych czasach wybrać dobry zegarek? Czym powinien się charakteryzować? W najprostszych słowach można chyba zdefiniować dobry zegarek jako ten, którego chętnie zakładamy na co dzień, i który ma wiele użytecznych funkcji, z jakich faktycznie zdarza nam się korzystać. Dlatego często dobrym wyborem okazują się sportowe zegarki Casio – są bardzo wytrzymałe i mogą być noszone każdego dnia także przez aktywne osoby, które nie chcą zmieniać zegarków pomiędzy pracą a siłownią. Dodatkowo wyposażone są w funkcje, które przydadzą się każdemu – nie tylko podczas uprawiania sportu. Natomiast ilość modeli i wariantów kolorystycznych sprawia, że każdy znajdzie zegarek Casio idealnie dopasowany do jego indywidualnego stylu.

Zegarki sportowe Casio dla mężczyzn

Męskie zegarki sportowe Casio produkowane są od dekad. Seria G-Shock to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawanych linii zegarków sportowych na świecie. Są niezwykle wytrzymałe, poradzą sobie w każdych warunkach. Zegarki sportowe Casio mają innowacyjny system wstrząsoodporny, chroniący mechanizm zegarka nawet podczas upadków z dużej wysokości. Są też wodoodporne, nie trzeba ich ściągać przed pływaniem i nie ma tu znaczenia, czy zamierzasz wskoczyć do basenu, jeziora czy słonego morza.

Zegarki G-Shock – przy całej swojej wytrzymałości – są niezwykle lekkie, a większa koperta sprawia, że z łatwością odczytasz informacje z ich elektronicznego wyświetlacza.

Zaletą zegarków G-Shock jest nie tylko ich długowieczność, ale także bardzo szeroka funkcjonalność. Mają timer, alarm, datownik, wysokościomierz, barometr czy nadajnik GPS. Można łączyć je ze smartfonami czy komputerami. Nadają się świetnie do wypadów za miasto, a także w czasie uprawiania sportów siłowych i wytrzymałościowych. To świetna propozycja dla każdego aktywnego mężczyzny, lubiącego nowoczesne dodatki do mniej oficjalnych stylizacji.

Zegarki sportowe Casio dla kobiet

Casio w swym katalogu uwzględnia także aktywne kobiety i dedykuje im osobą kolekcję Baby-G. To nieco młodsza siostra opisanych powyżej modeli G-Shock. Także w tym przypadku mamy do czynienia z olbrzymią wytrzymałością osiągniętą przy użyciu lekkich materiałów. Różne zestawy innowacyjnych funkcji pozwolą zarządzać czasem i treningiem, ułatwiając nawet najbardziej intensywny dzień.

Zegarki Casio Baby-G różnią się od ich męskich odpowiedników przede wszystkim wyglądem. Projektanci Casio zadbali o to, by modele dla kobiet zachowały wszelkie funkcjonalności i zalety zegarków sportowych, zyskując jednak przy tym większą subtelność. Są więc nieco mniejszych rozmiarów i występują w większej ilości wariantów kolorystycznych, wśród których znajdziemy także odcienie pastelowe lub jaskrawe. Oczywiście amatorki bardziej stonowanych barw także znajdą coś dla siebie. Casio stawia na szeroki wybór, wiedząc, że kobiecość można manifestować na rozmaite sposoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here