Meble do małego mieszkania

Niestety nie wszyscy z nas mają to szczęście i dysponują mieszkaniem na tyle dużym, by pomieściło wszystkie niezbędne do codziennego życia sprzęty i meble. Wybór jednego często bowiem oznacza konieczność rezygnacji z innego. Na szczęście w ofercie producentów mebli bez problemu znajdziemy również modele, które zostały stworzone specjalnie z myślą o właścicielach niewielkich lokali. Wśród nich są zarówno te dedykowane dorosłym, jak i dzieciom, a oferta jest na tyle szeroka, że łatwo zaaranżujemy z ich pomocą właściwie każde pomieszczenie.

  1. Meble do małych wnętrz. Półkotapczany
  2. Meble do małego mieszkania. Składane krzesła
  3. Meble na niewielki metraż. Rozkładane ławy

Meble do małych wnętrz. Półkotapczany

Bez wątpienia największym pod względem zajmowanej powierzchni meblem, który można spotkać w naszych mieszkaniach jest łóżko. W niewielkich, typowych dla budowanych okresie PRL, blokach, zajmuje ono zdecydowaną większość miejsca dostępnego w danym pomieszczeniu. Chyba najskuteczniejszym sposobem na uzyskanie wolnej przestrzeni w dzień jest wybór półkotapczanu – po złożeniu zajmuje tyle miejsca, co szafa. Choć tego typu meble wielu z nas kojarzy przede wszystkim z okresem minionego ustroju, to w ofercie producentów znajdziemy także nowoczesne, świetnie wyglądające modele. Niektóre półkotapczany prezentują się na tyle dobrze, że chętnie sięgają po nie znani projektanci wnętrz. Pojawiły się między innymi w programie Domowe Rewolucje prowadzonym przez Dorotę Szelągowską.

Meble do małego mieszkania. Składane krzesła

Kolejne meble, które potrafią zająć sporą ilość wolnego miejsca to krzesła. O ile na co dzień korzystamy z jednego lub dwóch, to podczas wizyty gości często niezbędna okazuje się ich większa ilość. Na taką ewentualność warto zabezpieczyć się wybierając krzesła składane. Kiedy nie będą potrzebne, wystarczy je złożyć, oszczędzając w ten sposób nawet kilka metrów kwadratowych przestrzeni. Dobrym pomysłem będzie też wybór modeli dających się sztaplować, a więc układać jeden na drugim.

Meble na niewielki metraż. Rozkładane ławy

Półkotapczany na meblini.pl dostępne są w wielu interesujących wersjach. Nie tylko one mogą jednak pomóc w zaoszczędzeniu miejsca w małym mieszkaniu. Przydatne okażą się również rozkładane ławy. Na co dzień będą zajmować niewiele miejsca i wystarczą, by odłożyć na nie kubek z kawą, książkę lub komputer. W czasie wizyty gości lub uroczystego, rodzinnego obiadu, szybko można zaś zamienić je w pełnowymiarowy, wysoki stół, a potem złożyć do postaci pomagającej w zaoszczędzeniu przestrzeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here