Pomysły na meble pod telewizor

W większość polskich domów centralne miejsce w salonie zajmuje telewizor. Często to właśnie według tego urządzenia planuje się rozmieszczenie innych elementów wyposażenia, czyli mebli i dodatków. W zależności od koncepcji domowników współcześnie telewizory są zarówno stawiane na meblu, jak również zawieszane na ścianie. W obu przypadkach należy zastanowić się w jaki sposób zagospodarujemy przestrzeń pod telewizorem. A można to zrobić co najmniej na kilka sposobów.

Szafka pod telewizor

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest oczywiście zakup szafki pod telewizor, nazywanej szafką RTV (radiowo-telewizyjną). Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które oprócz telewizora posiadają sporo innego sprzętu (na przykład: kino domowe, dekodery satelitarne, konsole do gier). Konstrukcja takiej szafki uwzględnia potrzeby użytkowników w tym zakresie. Posiada zatem półki na ustawienie sprzętu oraz niezbędne otwory na kable.

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się szafki RTV z oświetleniem LED. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju oświetlenia można wprowadzić w pomieszczeniu niesamowity klimat, który uprzyjemnia nam oglądanie filmów lub słuchanie muzyki.

Szafki RTV występują w różnych stylach, opcjach materiałowych i kolorach. Często stanowią element kolekcji mebli dedykowanych do salonu. I co warto podkreślić – wyglądają efektownie zarówno jako stanowisko dla telewizora, jak również samodzielny mebel, który stawia się pod telewizorem zamontowanym na ścianie.

Komoda pod telewizor

Jednak nie tylko szafki RTV nadają się pod telewizor. W dobrym guście może być także wybór komody. Mebel ten zdaje egzamin szczególnie w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni. Komoda to mebel, który może składać się z samych szuflad, ale może też dodatkowo posiadać półki oraz drzwiczki. Pełni zatem rolę funkcjonalnej szafki, służącej do przechowywania ubrań, dokumentów i innych ważnych dla nas rzeczy. Oczywiście może być też po prostu szafką pod telewizor, która posiada podobne możliwości jak szafka RTV, a jeszcze dodatkowo można postawić na niej jakieś elementy dekoracyjne.

Internetowy sklep z meblami posiada w swojej ofercie komody we wszystkich stylach. Znaleźć tu można komody w stylu industrialnym, nowoczesnym, glamour, prowansalskim, vintage, skandynawskim. Bez problemu można je zatem dopasować do wystroju każdego mieszkania lub domu.

Szczególnie godne uwagi są komody lakierowane. Wysoki połysk może dotyczyć całej komody lub jakiejś wyodrębnionej części (na przykład drzwiczek). W ofercie są komody lakierowane w różnych kolorach (między innymi: biały, czarny, szary, antracyt, kolory drewna). Nowością są komody lakierowane z frontami posiadającymi dekor z ozdobnym nadrukiem.

Stolik na kółkach pod telewizor

Oryginalną, a jednocześnie bardzo funkcjonalną szafką pod telewizor może być również stolik na kółkach. To nietypowe rozwiązanie może jednak przypaść do gustu osobom, które lubią nieszablonowy wystrój wnętrz.

W sklepie Meble24Sklep.pl znaleźć można szeroki asortyment stolików kawowych na kółkach. Meble te występują w różnych wielkościach i kolorach. Ich charakterystyczną cechą są zamontowane kółka, umożliwiające bezproblemowe przesuwanie oraz półki umieszczone poniżej stolika. Tego rodzaju mebel może być zatem wykorzystywany w zależności od okazji oraz potrzeb użytkownika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here