Zastawa porcelanowa

Gdy zostajemy zaproszeni na ślub, parapetówkę lub uroczystość jubileuszu zobowiązani jesteśmy do podarowania prezentu. Najlepszym podarunkiem są prezenty praktyczne i eleganckie, takie które z pewnością ucieszą osobę obdarowaną i przydadzą się w życiu codziennym. W tej kategorii z pewnością znajdzie się zastawa porcelanowa.

Zastawa porcelanowa to niebywale ekskluzywny i sprawdzony od wieków prezent. Materiały wykonane z porcelany dostępne są w przeróżnych kompozycjach i kolorach. Zdecydować się można na wersje klasyczne, jak również nietuzinkowe i wyjątkowo wymyślne. Wybierając zastawę na prezent powinniśmy postawić na gotowy zestaw np. serwis obiadowy lub kawowy, dzięki temu obdarujemy naszych bliskich kompletnym i pożytecznym podarunkiem.

Wyroby porcelanowe odznaczają się niepowtarzalnym wdziękiem i świetnie nadają się do podawania gorących napojów oraz posiłków. Pozwalają elegancko przyjąć gości i skutecznie podkreślają wykwintność potraw. Sprawdzają się podczas uroczystego przyjęcia, jak również w życiu codziennym.

Na co zwrócić uwagę wybierając zestaw porcelanowy na prezent?

Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych zestawów porcelanowych różniących się od siebie ilością elementów, kształtem i kolorami. Jeżeli chcemy podarować wyjątkowy prezent, który będzie pożyteczny w życiu codziennym, jak również stanie się wspaniałą pamiątką powinniśmy zdecydować się na oryginalny i elegancki zestaw. W tym wypadku doskonale sprawdza się zastawa porcelanowa producenta Lubiana. Lubiana to wysokiej jakości porcelana biała (twarda), która jest niebywale wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wykazuje wysoką twardość szkliwa i dostępna jest w dwóch wersjach dekoracyjnych: wtapianie dekoracji w szkliwo lub dekoracje naszkliwne. Wtapiane dekoracje w szkliwo charakteryzują się wieczysta żywotnością, zaś naszkliwne wykorzystywane są do wypału złotem i platyną.

Porcelanowa zastawa Lubiana to doskonały podarunek dla naszych bliskich, zapewnia eleganckie podanie posiłków i umożliwia wieloletnią eksploatację naczyń. Wybierając zastawę Lubiana można zdecydować się na elegancką śnieżnobiałą zastawę z wzorkami lub bez.  Do najczęściej wybieranych zestawów obiadowych Lubiana należą: Arcadia serwis obiadowy 18/60000 i Victoria serwis obiadowy składający się z 22 części. Arcadia to luksusowy 18 częściowy serwis obiadowy w kolorze białym na 6 osób. Składa się z 6 sztuk talerzy obiadowych, 6 sztuk talerzy głębokich oraz 6 sztuk talerzy dresowych. Wyróżnia się ekskluzywną i precyzyjną formą wykonania, jest delikatny, a zarówno wyjątkowo szykowny. Victoria serwis obiadowy składa się z 22 elementów w kolorze białym ze zdobieniem na 6 osób. W odróżnieniu od zastawy Arcadia jest bardziej rozbudowany, gwarantuje wykwintne i okazałe ugoszczenie gości. W komplecie Victoria znajduje się 6 talerzy obiadowych, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy deserowych, 2 półmiski, miska oraz sosjerka.

Porcelanowa zastawa Lubiana to prezent, który ucieszy każdego jubilata, nowożeńców, czy też osoby, które dopiero zaczynają urządzać się w nowym lokum. Nietuzinkowy wygląd, wysoka trwałość i różnorodność elementów z pewnością sprawią ogromną przyjemność i staną się pożytecznym wyposażeniem domowym. Ciekawe zastawy porcelanowe można kupić bez wychodzenia z domu, na serwisy-obiadowe24.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here