Elektrostymulacja w łóżku

Zabawki podłączane do prądu zazwyczaj kojarzone są z akcesoriami, które raczej odciągają od sfery łóżkowej. Szczególnie panowie preferują spędzać czas przed konsolą z padem w dłoni, zaliczając kolejne misje. A gdyby tak poznać elektro gadżety z erotycznego świata? Nowoczesne technologie zaglądają do sypialni, oferując urozmaicenie seksualnych odczuć. Dzięki nim można odkrywać swoją zmysłowość w nowej odsłonie. Przygody z elektrostymulacją to bez wątpienia wspaniały pomysł na wielogodzinne zdobywanie nowych poziomów doznań.

Sekret elektrostymulacji

Elektrostymulacja to proces, gdy przepływający prąd w miejscu styku z ciałem przez elektrodę lub powierzchnie urządzenia, powoduje odczuwalne mrowienie. Jak jeszcze można określić te doznania? Łaskotanie, drażnienie, wibracje… Najlepiej spróbować samemu i się przekonać, jak wpływa na nas. Ten stan wywołany jest przez przepływ prądu o niskim napięciu. Intensywność, siłę i częstotliwość można regulować, ale cała zabawa jest przeprowadzana z zachowaniem bezpiecznych norm. Niektóre gadżety, jak np. ElectraStim Flick Duo posiadają specjalny panel sterowania do kontrolowania pracy zabawki. Pieszczoty można serwować na wielu poziomach mocy. 

Zabawa na najniższej częstotliwości powoduje delikatne uczucie łaskotania, impulsy są subtelnie wyczuwane, co może być wykorzystywane przy grze wstępnej. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, lekkie pieszczoty na początek jest dobre, ale podkręcając intensywność, poprawiamy ukrwienie, powodujemy skurcze mięśni i wzmacniamy doznania.

Penis w roli głównej

Kobieta posiada więcej obszarów erogennych, ale to nie powód, by w sposób mechaniczny obchodzić się z męskim ciałem. Pieszczoty penisa mogą być wyrafinowane, możemy dawkować wrażenia przez wzmacnianie i osłabianie impulsu. Członek jest mocno unerwiony, więc odbierane bodźce będą zintensyfikowane. Oznacza to, że elektrostymulacja penisa to świetny sposób na urozmaicenie seksu także dla Panów. Gumowe lub metaliczne pętle przewodzące prąd, a także zestawy pierścieni erekcyjnych założone na prącie będą dostarczały dodatkowych wrażeń w czasie stosunku lub masturbacji. Zabawy elektrostymulacyjną pochwą Mystim Opus, która imituje prawdziwą, jak i innymi oferowanymi masturbatorami, to nie tylko zapewnienie sobie odczuć na najwyższym poziomie, ale też trening na wydłużenie erekcji i poprawienie kondycji seksualnej. Panowie, którzy lubią eksperymentować i nie boją się nowych wyzwań, mogą sięgnąć po sondę ElectraStim do elektrostymulacji cewki moczowej. Różnorodność i szeroki asortyment gadżetów, a także zakres ich działania na różnej mocy pomoże odkryć świat zmysłowych rozkoszy. 

Kobieta pod napięciem

Zestawienie słów „kobieta” i „napięcie” wielu osobom nie kojarzy się pozytywnie, jednak jest to całkowicie niesłuszne. Najlepiej udowodnić to z wykorzystaniem odpowiednich zabawek do pieszczenia prądem. Elektrostymulacja ciała może odbywać się na różnych jego powierzchniach. Specjalnie zaprojektowane akcesoria do drażnienia sutków czy łechtaczki pomogą rozbudzić partnerkę i przygotować ją na mocniejsze przyjemności. Elektrostymulacja pochwy może odbywać się w jej wnętrzu, przez aplikację elektrody lub sondy waginalnej. Kulki gejszy są lubiane przez Panie, ale te zasilane prądem to prawdziwy hit. Dildo do elektrostymulacji i specjalne masażery mogą przenieść na wyżyny rozkoszy. Pieszczoty solo czy z partnerem przy pomocy tych zabawek będą smakowały jeszcze lepiej niż zazwyczaj!

Mocniejsze wrażenia

Wszyscy fani sado-maso powinni odkryć uroki seksu pod napięciem. Elektrostymulacja BDSM pomoże dać upust kreatywności. Odgrywanie scenek, realizowanie śmiałych wizji przy pomocy wyrafinowanych gadżetów, otwiera nowe możliwości i  daje pole do niegrzecznych zabaw.  Pas cnoty do elektrostymulacji, korki analne, przez które przepływa napięcie i wiele innych przydatnych narzędzi pozwoli przenieść się w świat sadomasochistycznych przygód. 

Od czego zacząć?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka forma pieszczot nam najbardziej odpowiada i w jaki sposób chcielibyśmy włączyć zakupione przedmioty do naszego łóżkowego życia. Ważnym punktem jest również odpowiednie dobranie parametrów, rozmiaru i rodzaju sprzętu, na który jesteśmy gotowi. Używanie zabawek tego typu powinno odbywać się przy zgodzie każdej ze stron. Korzystanie z produktów najlepszej jakości jest gwarancją bezpieczeństwa. Jednak gdzie je nabyć, aby mieć pewność i poczucie komfortu? W sprawdzonym i zaufanym sklepie, takim jak np. Świat Doznań, w którego asortymencie znajdują się wymienione  w tym artykule produkty i wiele więcej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here