Funkcjonalne programy do fakturowania

Program do fakturowania to przydatne rozwiązanie dla firm, które codziennie muszą wystawiać od niewielkich po bardzo duże ilości dokumentów. Zależnie od skali działalności proces ten może trwać kilka chwil lub zajmować długie godziny pracy. Z myślą o przedsiębiorcach powstały rozwiązania, które potrafią pracochłonne procesy związane z fakturowaniem uprzyjemnić poprzez chociażby skrócenie czasu obsługi kontrahenta do minimum. Poznajmy te narzędzia.

Faktura Small Business

Program stworzony przez firmę MEGA-TECH, czyli Faktura Small Business. To oprogramowanie dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom. Wystawić można w nim kilka faktur ale i także ogromnie ilości w parę minut. Wszystko za sprawą wbudowanych opcji, które upraszczają fakturowanie. Faktura Small Business to dobry program do fakturowania doceniany za bardzo przydatne funkcjonalności. Jego użytkownicy mogą szybko wygenerować faktury VAT, bez VAT, korekty, proformy, paragony fiskalne, dowody sprzedaży, JPK i inne przydatne dokumenty. Do funkcji pozwalających zaoszczędzić czas jest możliwość seryjnego wydruku, przesyłanie do klienta faktur e-mailem, pobieranie danych kontrahenta z CEIDG na podstawie numeru NIP jego firmy czy wystawianie faktur w różnych językach. Program pozwala definiować własne formy płatności oraz wystawić faktury w różnych walutach. Kurs pobierany jest automatycznie ze strony NBP. Oprogramowanie pozwala wysyłać faktury cykliczne i w kilka chwil przygotować przydatne analizy i statystyki.

Faktura Small Business Handel

Drugi program, który oferuje MEGA-TECH to program magazynowy Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to jest rozszerzoną wersją podstawowego FSB. To program do wystawiania faktur z magazynem, który umożliwia wystawienie różnych dokumentów w tym magazynowych typu: PZ, PW, RW, WZ czy MM. Faktura Small Business Handel jest przydatnym narzędziem do pracy nie tylko biurowej, ale i również magazynowej. Użytkownik wprowadza produkty na magazyn, a w ten sposób jest w stanie kontrolować ich ilości i bez trudu przeprowadzać coroczną inwentaryzację. Program umożliwia tworzenie kompletów produktów. Oznacza to, że na fakturze nabywcy widoczna jest jedna pozycja gotowego produktu (kompletu), natomiast u sprzedawcy z programu pobierane są poszczególnego elementy wchodzące w skład tego kompletu. To sprawdzone połączenie modułu służącego fakturowaniu i magazynowaniu.

Oba programy zyskały na popularności i cieszą się opiniami zadowolonych użytkowników. Przedsiębiorcy wybierający produkty od MEGA-TECH mogą liczyć na w pełni funkcjonalne narzędzia do pracy. Programy podlegają aktualizacją w odpowiedzi na wprowadzane zmiany prawne. To rozwiązania, które warto przetestować, by poznać jak zaproponowane opcje sprawdzą się w danej firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here