Wazony szklane

Profesjonalni projektanci czy architekci wnętrz doskonale zdają sobie sprawę, że o ostatecznym efekcie decydują najmniejsze detale i szczegóły. Podobnie jest w przypadku organizacji przyjęć weselnych. Najważniejsze są dodatki, dzięki którym charakter i styl przyjęcia zapisze się w pamięci przybyłych gości na długi czas. Jednym z niezbędnych elementów weselnej dekoracji są wazony szklane. Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Funkcjonalność 

Wazonów szklanych możemy użyć bez względu na to, w jakim stylu urządzamy przyjęcie weselne. Czy jest to styl boho, glamour czy rustykalny. Co więcej, wazony szklane idealnie sprawdza się nie tylko podczas przyjęć weselnych, ale również takich okoliczności jak chrzest, urodziny, rocznice, przyjęcia firmowe czy inne ważne okoliczności. Wazon szklany pozwala na stworzenie pięknych kompozycji kwiatowych. Co więcej, doskonale posłuży również jako świecznik. Pływająca świeca na wodzie stworzy niezapomniany i wyjątkowy klimat. Wazony szklane stanowią główną ozdobę stołów. Uzupełnione modnymi żelami kulowymi czy kryształami stają się wyjątkowo luksusowymi ozdobami naszych aranżacji.

Rodzaje wazonów szklanych 

Wazony szklane występują w różnych kształtach, wysokościach oraz szerokościach. Wśród dostępnego asortymentu wyróżnić można wazony:

– martini klasyczne,

– szklane cylindry,

– dwustronne dzwony,

– dwustronne stożki,

– srebrne metalowe,

– złote metalowe,

– cylindry rurki.

Wybór odpowiedniego modelu zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Jeśli tworzymy przyjęcie weselne w stylu glamour, dobrym wyborem będą błyszczące i bogate wazony metalowe srebrne czy złote. Jeśli natomiast wesele ma skromniejszy charakter w stylu rustykalnym, warto pokusić się o cylindry rurki niskie czy szerokie. Jeśli natomiast przyjęcie jest wysoce oficjalne i klasyczne, wazony martini dodadzą jeszcze większego szyku i elegancji. Każdy model wazonu połączony z pięknym bukietem świeżych, pachnących kwiatów bądź stalowych świec, będzie doskonałym dopełnieniem całej aranżacji każdego przyjęcia.

Jakość wazonów szklanych ma znacznie!

Wazony szklane to produkty najwyższej jakości. Wykonane są z grubego, solidnego szła, co zmniejsza ryzyko stłuczenia bądź uszkodzeń. Jeśli posłużą na naszym przyjęciu jako świeczniki, szło jest na tyle grube, że nie trzeba obawiać się o pęknięcie pod wpływem ciepła. Odpowiednio wypielęgnowane pięknie się prezentują.

Wybierz model wazonu szklanego pasującego do twojej aranżacji i ciesz się wyjątkowym efektem. Do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here