DermaPen

Zabiegi wykorzystujące mikronakłuwanie skóry stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nim do tkanki właściwej szybciej docierają składniki aktywne, które stymulują naturalne procesy odnowy i regeneracji. Jednym z zabiegów, które cieszą się szczególną popularnością jest DermaPen. To prawdziwy ratunek dla wiotkiej i cienkiej skóry.

Co to jest DermaPen

Dermapen to innowacyjny zabieg, rodzaj mezoterapii mikroigłowej. Ta druga nazwa zdradza więcej szczegółów – zabieg polega na tym, że skóra jest nakłuwana przez cieniutkie, małe mikroigiełki. W głowicy znajduje się 12 igieł, które w ciągu sekundy nakłuwają skórę aż 20 razy! To sprawia, że podawany na tkankę koktajl z substancji aktywnych i witamin szybciej przenika do środka i tam zaczyna swoje działanie.

Głębokość nakłóć można regulować i dopasować do rodzaju problemu i miejsca podania zabiegu. Dzięki temu można precyzyjnie dobrać zabieg do potrzeb klientki, co sprawia, że zabieg przynosi wiele korzyści dla skóry. Na stronie https://esteticon.pl/ można sprawdzić, na jakie efekty zabiegu można liczyć. W zależności od rodzaju składników odżywczych i aktywnych oraz od głębokości nakłóć można zadbać o różne problemy skóry.

Zabieg DermaPen dla różnych problemów

DermaPen to urządzenie wykorzystywane w różnych sytuacjach. Najczęściej zabieg mezoterapii mikroigłowej kojarzy się z działaniem na skórze twarzy. I fakt – często wykorzystuje się go właśnie do tego. Wygładzanie zmarszczek, zmniejszanie widoczności porów oraz usuwanie cieni pod oczami – to najczęściej wybierane zabiegi. Jednakże urządzenie ma o wiele więcej zastosowań.

Można wykorzystać je także do usuwanie rozstępów, blizn pozostałych po oparzeniach lub śladów po trądziku. Służy także do pogrubienia wiotkiej skóry, której brakuje elastyczności. Zastosowane na skórze głowy wspomaga odrastanie włosów, dlatego to najlepszy sposób na leczenie nadmiernego wypadania pasm. Jest także skutecznym sposobem na cellulit, ponieważ można bez przeszkód używać go na skórze niemal całego ciała.

Co wyróżnia DermaPen

Wiele kobiet obawia się, że zabieg jest bolesny. Nic bardziej mylnego. Wykonuje się go po oczyszczeniu i znieczuleniu skóry, więc w trakcie nakłuwania nic nie czuć. Dzięki temu, że igły są niewielkie, od razu po zabiegu można już w zasadzie wrócić do codziennego życia. Należy tylko unikać opalania, pływania na basenie i intensywnych ćwiczeń przez kilka pierwszych dni. Efekty są naprawdę spektakularne, a skutki uboczne niewielkie, więc z pewnością warto spróbować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here