Pukka herbata

Ostatnimi czasy na rynku herbacianym pojawiła się niezwykła nowość – Pukka. Starannie wyselekcjonowane mieszanki, które cechuje piękny zapach i intensywny smak, a jednocześnie wyjątkowe oddziaływanie na nasz umysł, duszę. a także ciało:  Herbaty Pukka mają nie tylko gasić pragnienie  – niektóre z nich mają koić skołatane nerwy, inne pobudzać i dodawać sił, a jeszcze inny umożliwić złapanie balansu, tak potrzebnego w dzisiejszych czasach.

Holistyczna moc herbat Pukka

Pukka jest producentem herbat z Wielkiej Brytanii, który na rynku funkcjonuje od 2001 r. Do swoich kompozycji używa jedynie składników ekologicznych i wegetariańskich, które pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Sama nazwa pochodzi z języka hindi i  oznacza “doskonały”, “najlepszy”. Ma to być odwzorowaniem polityki firmy – dbałości o najwyższą jakość produkcji bez dodatku pestycydów, ochronę zagrożonych roślin, uczciwe ceny czy dobre kontakty z kontrahentami. Warto wiedzieć, że herbaty Pukka inspirowane są ajurwedą (pochodzącym z Indii starożytnym systemem medycyny), która traktuje człowieka holistycznie – oddziałuje na jego organizm na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Takie założenie umożliwia osiągnięcie równowagi i korzystnie wpływa na samopoczucie oraz stan zdrowia.

Wyjątkowo dobrane kompozycje

Pukka herbata to mieszanka, z których każda z nich jest wyjątkowa. Już sam proces produkcji oparty został o ogromną wiedzę zielarską, a także ogromną pracę wielu pasjonatów, co korzystnie przełożyło się na skomponownie wielu wyjątkowych receptur.  Dzięki szerokiemu wachlarzowi mieszanek, smaków i ich różnorodnemu odziaływaniu, każdy ma możliwość odnaleźć idealną kompozycję dla siebie: owocową, earl grey, breakfast tea, ziołową czy z dodatkiem matchy i trawy cytrynowej. Wybór jest naprawdę duży.

Ponadto, to co jest charakterystyczne dla herbaty Pukka to starannie zaprojektowane opakowania – barwne kartoniki, które przyciągają wzrok i skupiają uwagę.

Herbaty nie zawierają konserwantów ani innych zbędnych dodatków. Z drugiej strony, wszystkie mieszanki brytyjskiego producenta posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association, który potwierdza, że spełnia on bardzo restrykcyjne wymagania dotyczące rolnictwa ekologicznego i ochrony środowiska.

Warto spróbować unikalnych herbat Pukka, aby posmakować autentycznej, herbacianej nuty! Pukka to pięknie zaprojektowane opakowania, które kryją w sobie, nie tylko smak, ale czy aromat, ale także wiele cennych dla organizmu składników. Co więcej, jest to dokonały pomysł na prezent, nie tylko dla miłośników herbat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here