Prezenty muzyczne

Wybierając prezent dla muzyka warto iść tropem jego zainteresowań. Daje to szerokie spektrum możliwości w wyborze upominku. Może to być prezent zarówno związany z samą grą na instrumencie, jak i przedmiot codziennego użytku związany z tematem jedynie sposobem jego zdobienia.

Grać (jak ) z nut

Świetnym prezentem dla osoby potrafiącej i lubiącej grać na fortepianie będą nuty do popularnych utworów muzyki na przykład filmowej. Stosunkowo łatwe opracowania pozwolą szybko opanować utwór i cieszyć się wspólny muzykowaniem.

Dzieła wybrane, dzieła wszystkie

Niezwykle ciekawym pomysłem na prezent dla muzyka będzie zestaw nut zawierający dzieła Fryderyka Chopina. Warto wybrać piękne wydanie w twardej oprawie, nie tylko ułatwiającej  rozłożenie nut na pulpicie, ale też nadającej zestawowi elegancką formę. Będzie to znakomity prezent dla bliskiej osoby pod choinkę lub na inną większą okazję.

This is Christmas

Wiele osób lubiących i potrafiących grać na instrumentach lubi muzykować również w okresie świątecznym. Zeszyt z nutami do znanych świątecznych melodii i kolęd z różnych stron świata sprawi, że bożonarodzeniowe muzykowanie będzie jeszcze większą przyjemnością. Stylowe, gotowe opracowania, takie jak tu: https://www.alenuty.pl/pl/c/Prezenty-muzyczne/206 pozwolą uświetnić świąteczny czas, i sprawią że zarówno muzykowi, jak i jego słuchaczom trudno będzie oderwać się od instrumentu.

Nuty i gadżety 

Świetnym prezentem dla osoby kochającej muzykę będzie również gadżet, który natychmiast poinformuje otoczenie, co jest pasją obdarowywanej osoby. Dla miłośników muzyki Jana Sebastiana Bacha znakomitym prezentem będzie na przykład parasol z motywem nut. Białe nuty utworów na czarnym tle czaszy parasola nadadzą temu przedmiotowi codziennego użytku wyrafinowany wygląd. Tego rodzaju parasol w formie laski będzie świetnym uzupełnieniem zarówno codziennych jak i wyjściowych stylizacji, i na pewno ucieszy miłośnika muzyki.

Inny przedmiot codziennego użytku, który od lat jest na liście najpopularniejszych prezentów to kubek. Kubek dla muzyka też może być ozdobiony motywem nut lub instrumentów. Tego rodzaju kubek sprawi przyjemność nie tylko muzykowi. Na pewno ucieszy każdą osobę pasjonującą się muzyką. Może być świetnym pretekstem do rozmowy o zainteresowaniach i przez to świetnym wstępem do dalszej znajomości.

Praktycznie i z wdziękiem. To znaczy – dźwiękiem…

Dla muzyka jednym z najpraktyczniejszych prezentów będzie wygodna torba na nuty. Taka torba używana stale musi być dobrej jakości, ważna jest jej trwałość, a także wodoodporność. Musi mieć odpowiedni rozmiar i kształt, tak, by zmieściły się w niej wszystkie potrzebne zeszyty nut, i by chroniła ich rogi przed zaginaniem. Nie bez znaczenia jest jednak także jej wygląd. Torba z nadrukowanym motywem nutowym będzie wspaniałym prezentem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here