e-sport
fot. pro-gamer.pl

Lubisz rozgrywki online? E-sport jest dla ciebie ciekawszy niż wyjście na boisko? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią „tak”, na pewno uważasz też, że w twoim otoczeniu powinien znaleźć się odpowiedni sprzęt do takiego rodzaju sportu. W co możesz zatem wyposażyć swój pokój?

Sprzęt elektroniczny to podstawa

Skoro chcesz uczestniczyć w rozgrywkach online, na pewno masz już, lub w najbliższym czasie zakupisz, najwyższej klasy sprzęt elektroniczny. Myszka, klawiatura, a przede wszystkim wydajny i szybki komputer to absolutna podstawa, bez której nie wyruszysz przecież na podbój internetowej areny. Oprócz tego na pewno przydadzą ci się dobre głośniki lub słuchawki, może także mikrofon, w celu kontaktowania się z kolegami.

Cały ten sprzęt jednak nie wystarczy do zwycięstwa, jeśli nie będziesz miał go gdzie ustawić, albo jak przy nim wygodnie siedzieć. Dlatego równie ważnymi elementami Twojego pokoju są biurko i fotel dostosowane do Twoich potrzeb.

Fotel gamingowy

Fotel powinien zapewniać Ci przede wszystkim komfort. Dlatego tak ważne jest, abyś mógł dostosować go do swoich potrzeb – wzrostu, a także preferowanej pozycji siedzenia. Wolisz bardziej czy mniej odchylone oparcie? Sam zagłówek, czy może jeszcze dodatkowe poduszki pod kark i plecy?

Kiedy już znajdziesz dla siebie najwygodniejszą pozycję, na pewno gra będzie lepsza. A takie możliwości zapewni Ci fotel gamingowy marki PRO-GAMER. Dodatkowo odznacza się także wyjątkowym designem, w jednocześnie gustownych i stylowych barwach.

Biurko gamingowe

Równie ważnym elementem wyposażenia jest biurko. Gamingowe stanowisko powinno odznaczać się przede wszystkim stabilnością i prawdziwą niezniszczalnością. Stalowe nogi i rama, a także blat z innowacyjnych materiałów gwarantują, że właśnie takie będzie. Łatwe do utrzymania w czystości i tak odporne, że grać będziesz na nim jeszcze przez wiele lat od dnia zakupu.

Biurko gamingowe PRO-GAMER to także rozwiązanie na dużą ilość kabli i nieporządek. Na pewno nie lubisz, jeśli podczas rozgrywki coś rozprasza Twoją uwagę, dlatego odpowiedni ład na blacie jest niezbędny. Dzięki pustym nogom i półeczce ukryjesz kable i listwę, by nie zawadzały Ci podczas rozgrywki i nie psuły estetyki tego miejsca. Z kolei podstawki na kubek czy haki na słuchawki zapewnią dodatkową, dobrą organizację Twojego miejsca pracy i zabawy.

Aby e-sport uczynić jeszcze lepszym, biurka dla graczy zostały stworzone w zgodzie z najnowszymi trendami. Każdy sportowiec lubi pochwalić się nowoczesnym wyglądem: biegając na bieżni na przykład sportowymi butami czy koszulką, a grając online – całym otoczeniem.

Dlatego biurka dla miłośników e-sportu zostały utrzymane w ciemnej, eleganckiej kolorystyce. Ich luksusowe wykonanie i dbałość o szczegóły podkreślają jeszcze podświetlenia LED, które pozwolą urozmaicić rozgrywkę w sposób nierozpraszający uwagi. Z takim wyposażeniem e-sport na pewno będzie ciekawszy, a wygrana jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here