Modny miejski styl – co warto mieć w swojej szafie?

0
4806

Modny miejski styl – co warto mieć w swojej szafie?

Modny miejski styl – co warto mieć w swojej szafie?

Preferujesz ubieranie się w stylu streetwear? Nie da się ukryć, że w ostatnich miesiącach zyskuje on mocno na popularności, a zatem warto wiedzieć, co koniecznie powinno znaleźć się w Twojej szafie.

Poniżej podpowiadamy kilka propozycji, które dostępne są w przystępnych cenach oraz z całą gamą indywidualnych personalizacji.

Bluza – od tego zacznij…

Nie ma chyba lepszej możliwości zdefiniowania swojego stylu jak oryginalna bluza – najlepiej z własnym projektem haftu, czy nadruku. Warto jednak pamiętać, aby wybierać wyłącznie takie ubrania, które wykonano z wysokiej jakości materiału. Inaczej ryzykujesz, że już po pierwszym praniu bluza albo się skurczy, albo nienaturalnie rozciągnie. Dobry materiał to także gwarancja, że hafty i nadruki na bluzie będą doskonale wyglądały przez bardzo długi czas i wzbudzały podziw każdego, kto je zobaczy. Sprawdź tutaj bluzy z nadrukiem lub haftem.

Oryginalna czapka z daszkiem

O ile wiele osób sądzi, że do stylu streetwear pasuje najbardziej czapka typu full cap, tak w rzeczywistości nie jest to sztywna zasada. My polecamy eksperymentowanie i budowanie własnych zestawów ubrań, np. czapka snapback + bluza bez zamka Lifestyle James & Nicholson JN960.

Pamiętaj, że styl ubierania nie powinien zależeć od innych, a wyłącznie od tego, jak Ty się w konkretnych ubraniach czujesz oraz co uważasz za wygodne.

Chcesz się wyróżnić?

Zamów bluzę z wyjątkowym i indywidualnym haftem, którego projekt samodzielnie przygotujesz. Obecnie nie ma lepszego sposobu na to, aby mocno wyróżnić swoje ubrania na tle innych. Tym bardziej, gdy w sklepach przeważają sztampowe propozycje, które wielu osobom (w tym również i być może Tobie) się zwyczajnie opatrzyły i znudziły.

Zainteresował Cię styl streetwear?

Jeśli streetwear to styl, który najbardziej czujesz, to serdecznie zachęcamy Cię do poznania naszej pełnej oferty w Raven. Znajdziesz u nas nie tylko czapki z daszkiem i bluzy, ale również koszulki, bezrękawniki, czy kurtki.

Każde z tych ubrań jesteśmy w stanie spersonalizować poprzez zaprojektowany przez Ciebie nadruk. Warto więc przynajmniej się zapoznać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here