Nowoczesne i praktyczne kładki pieszo-rowerowe

W jaki sposób szybko i sprawnie zlikwidować przeszkodę na drodze, jaką jest rzeczka, wykop czy wgłębienie powstałe na skutek budowy drogi? Oczywiście nie da się usunąć samego problemu, ale łatwo można sprawić, że da się go przekroczyć pieszo lub rowerem bez nakładania drogi.

Chodzi o zastosowanie nowoczesnych konstrukcji, jakimi są kładki pieszo-rowerowe, które są lekkie, łatwe do zdemontowania i ponownego zamontowania. Stosuje się je wygodnie, ponieważ są zbudowane z paneli, pozwalających stworzyć z nich praktycznie dowolną długość kładki. Jakie jeszcze mają zalety?

Bezpieczne i komfortowe

Kładki pieszo-rowerowe są stabilne i mocne pod względem konstrukcyjnym, mimo, że ich złożenie i zamontowanie jest bardzo szybkie i sprawne. To ważne, by każda osoba przechodząca mogła mieć komfort, że kładka nie będzie się chwiała i pozwoli bezpiecznie dostać się na drugą stronę. Konstrukcje mają doskonałej jakości antypoślizgową nawierzchnię, a więc swobodnie można się poruszać na nich nawet podczas deszczowej pogody, czy też minusowej temperatury. Zarówno rower, jak i wózek dziecięcy na pewno nie wpadnie w poślizg podczas przechodzenia przez kładkę. Komfortowa także jest jej szerokość. Standardowe kładki zazwyczaj mają co najmniej 2 lub nawet 3 metry szerokości, co pozwala się wygodnie mijać, nawet jeżeli kilka osób porusza się na kładce w przeciwnych kierunkach.

Jak wybrać firmę produkującą kładki?

Najlepiej oczywiście postawić na przedsiębiorstwo, które cieszy się największą renomą i zaufaniem w okolicy. Idealnie, by była to firma z doświadczeniem, jednakże to oczywiście nie zawsze warunek satysfakcjonującej współpracy. Kładka pieszo-rowerowa powinna spełniać wszelkie standardy jakości i bezpieczeństwa, więc nim zamówi się produkt danego producenta, należy to sprawdzić. Jeżeli interesuje nas konkretny produkt, to najlepiej udać się na miejsce, gdzie już taka kładka leży i sprawdzić interesujące nas parametry. Można po niej pochodzić, a także sprawdzić poszczególne elementy konstrukcyjne, jak na przykład łączenia paneli. Jeżeli już konkretna firma została wybrana, warto się z nią skontaktować, by omówić specyfikę zamówienia, czyli między innymi, jak długa będzie kładka i gdzie ma się znajdować. Wtedy można będzie także porozmawiać o cenie oraz sposobie montażu, bowiem na miejsce kładka może przyjechać w częściach lub już złożona.

Pomoc posprzedażowa

Wybrana przez nas firma powinna oferować pomoc po sprzedaży, a także konserwację kładki w trakcie jej użytkowania. Oczywiście nawet wysokiej jakości produkt może mieć jakieś awarie, szczególnie jeżeli używa się go intensywnie. Dlatego firma, które zajmuje się sprzedażą i montażem wkładek musi zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa polegające na tym, że jeżeli coś nas zaniepokoi, jej przedstawiciele znajdą się na miejscu i to sprawdzą. Chodzi przecież o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, które bezpośrednio spoczywa w rękach inwestora, który zamawia kładkę pieszo-rowerową przy okazji realizacji swoich planów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here