Solidne szafki na klucze

Bezpieczeństwo to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Nie chodzi przy tym wyłącznie o ochronę pracowników i higienę pracy, ale również bezpieczeństwo mienia firmy. O nie dbają dzisiaj nie tylko zatrudnieni ochroniarze, ale również odpowiednie wyposażenie, w tym solidne szafki na klucze. Gdzie je kupić? Jakie mają właściwości? Na który model postawić? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Gdzie stosuje się szafki na klucze?

Z reguły szafki na klucze umieszczane są w rozmaitych recepcjach oraz portierniach. To bowiem miejsce, przez które muszą każdego dnia przejść wszyscy pracownicy. Wygodnie zatem właśnie stamtąd pobrać klucz do swojego pokoju. Przy okazji siedząca w tym miejscu ochrona lub specjalnie do tego wyznaczony pracownik, ma pełną kontrolę nad tym kto i w jakim celu pojawia się w firmie. Takie szafki na klucze pozwalają też na płynną organizację pracy. Klucze znajduje się łatwo nawet wtedy, gdy w przedsiębiorstwie pracuje kilkuset pracowników, którzy każdego dnia otwierają kilkaset drzwi. Zresztą w takich szafkach można przechowywać nie tylko klucze. Sprawdzają się one do wielu drobnych elementów, posiadających zawieszkę lub breloczek. Wiele osób umieszcza takie szafki nie tylko w firmach, ale również we własnym domu. Mogą wisieć w garażu, w pomieszczeniach gospodarczych, a także w korytarzu. Dzięki nim łatwo znaleźć odpowiedni klucz.

Jaki model szafki warto wybrać?

Warto jednak wiedzieć, że szafki na klucze mogą występować w różnych wariantach. Najczęściej w specjalistycznych sklepach spotkamy dwa rodzaje – szafki pełne oraz te przeszklone. Kupując którykolwiek z tych modeli warto przede wszystkim zwrócić uwagę na solidność jego wykonania oraz wytrzymałość. Szafki na klucze mają pełnić funkcję swoistych organizerów, ale jednocześnie chronić zawartość przed osobami niepożądanymi. Większość szafek wykonana jest z metalu. Występują one w sklepach w różnych kolorach oraz formatach. Istnieją szafki na 10 kompletów kluczy, 50, 100, a nawet większe. Należy też podkreślić, że szafki są z reguły wykonywane w taki sposób, by dobrze wpasowywały się w daną przestrzeń. To eleganckie przedmioty, które świetnie wtapiają się w otoczenie. Można je kupić w dowolnym kolorze albo pomalować wybraną przez siebie farbą do metalu.

Gdzie kupić szafki na klucze?

Szafki na klucze można kupić w specjalistycznych sklepach, oferujących wyposażenie, sprzęt, narzędzia i inne akcesoria dla firm. W sklepie internetowym Magazynuj.pl dostępne są na przykład wersje standardowe na większą liczbę kluczy, a także specjalne szafki na klucze ewakuacyjne z szybką, którą można łatwo rozbić w razie awarii. Popularne są zarówno szafki wiszące, jak i szafki stojące. Poszczególne modele oferują różne funkcjonalności, w tym chociażby podwójne zamki albo znaczniki, ułatwiające segregację kluczy. Należy starannie przemyśleć ten zakup. Szafki na klucze to bowiem szczególnie istotny element wyposażenia każdej firmy.

Artykuł powstał we współpracy z https://magazynuj.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here