Top 5 najlepszych gier na Playstation

Czy wiesz, jakie gry na PlayStation zachwyciły nas najbardziej? Które pozycje powinny być obowiązkowe w Twojej biblioteczce? I jak kupić cyfrowe wersje gier na PlayStation, jeśli nie masz karty płatniczej?

Jak kupić kultowe gry na PlayStation?

Możliwości masz co najmniej kilka, a jedną z najpopularniejszych jest oczywiście skorzystanie z możliwości oferowanych przez konsolę – wtedy możesz kupić grę w wersji cyfrowej, bez wychodzenia z domu. Do tego celu musisz jednak posiadać kartę płatniczą lub konto w banku.

Jeśli jednak ich nie masz lub z innych powodów nie chcesz korzystać z takich metod płatności, rozwiązaniem Twoich problemów będą doładowania do gier. Doładowanie PlayStation, a właściwie doładowanie PlayStation Store kupisz m.in. w sklepach Żabka. Po prostu wybierz, jakiej kwoty potrzebujesz, i gotowe. Karta PlayStation ze sklepów sieci Żabka to pierwszy krok do doskonałej wirtualnej rozrywki!

Subiektywny ranking najlepszych gier

Konsola PlayStation to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych platform do gier na świecie – nie dziwi zatem, że doczekała się kilku odsłon i tysięcy gier, z których część na stałe weszła do panteonu najlepszych tytułów w historii. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy przedstawić zupełnie subiektywny ranking tytułów, które po prostu musisz sprawdzić. Oto nasze jedyne w swoim rodzaju TOP 5 najlepszych gier na PlayStation.

1. Wiedźmin 3: Dziki Gon

O tej grze nie trzeba wiele mówić. Dzieło polskiego studia CD Projekt RED, gra spotkała się ze znakomitymi recenzjami nie tylko w kraju, ale i na świecie. Główną osią fabuły są oczywiście przygody słynnego Geralta z Rivii, na wyróżnienie zasługuje też otwarty świat, znakomita historia oraz świetna grafika. Koniecznie sprawdź trzecią odsłonę Wiedźmina!

2. Red Dead Redemption 2

Druga część serii, akcja rozgrywa się jednak przed wydarzeniami swojego poprzednika. Epoka Dzikiego Zachodu dobiega końca, głównym bohaterem gry jest Arthur Morgan. Po nieudanym napadzie jego grupie po piętach zaczynają deptać łowcy głów oraz stróże prawa. Doskonała grafika, wspaniały świat i oprócz wielu walk czeka na Ciebie podjęcie całej masy kluczowych decyzji – będziesz wierny swoim ideałom czy lojalny wobec grupy?

3. Persona 5

Dla wielu obecność tego tytułu w zestawieniu może być zaskoczeniem. To kolejna część gry wprost z Japonii, inspiracją dla fabuły były… powieści łotrzykowskie. Oś gry toczy się wokół nastolatka, który chce pomóc kobiecie napastowanej przez bardzo wpływowego mężczyznę. Niestety, to dopiero początek wielkich kłopotów…

4. Uncharted 4: Kres Złodzieja

To kultowy tytuł, który musiał pojawić się na naszej liście. Nathan Drake już się ustatkował, ma „zwyczajną” pracę – przynajmniej do czasu, gdy jego życie staje na głowie. Nagle zjawia się Sam, zaginiony brat głównego bohatera, który uważany był za zmarłego.

5. God of War

Kolejna seria, która porwała miliony graczy na całym świecie. Tym razem akcja rozgrywa się w świecie nordyckiej mitologii, potężną przemianę przeszedł też Kratos, czyli główny bohater, który stara się zapomnieć o dawnym życiu. Co dalej? O tym musisz przekonać się już na własną rękę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here