Top 5 odmian Royal Queen Seeds

Nasiona marihuany Royal Queen Seeds to jedne z najwyższej jakości odmian marihuany oferowanych na rynku. Z nasion konopi Royal Queen, jak sama nazwa wskazuje, wyrastają naprawdę królewskie i wydajne rośliny obrastające w duży plon, a marihuana Royal Queen często wyróżnia się niesamowitym smakiem, aromatem i oczywiście mocą. W tym artykule zaprezentujemy pięć najlepszych odmian cannabis, a dokładnie pięć najlepszych nasion marihuany, również przez wzgląd na początkujących hodowców. Poczytajcie zatem o top 5 nasiona marihuany dla początkujących hodowców i nie tylko.

Genotypy najwyższej jakości

Royal Queen Seeds od lat oferuje wysokiej jakości nasiona marihuany. Są to bardzo produktywne odmiany marihuany i oczywiście feminizowane odmiany marihuany, jak również automatyczne odmiany marihuany. W ofercie Royal Queen nawet najbardziej wybredni growerzy i kolekcjonerzy znajdą coś dla siebie.

Odmiany Royal Queen Seeds to również selekcja najwyższej jakości odmian, poprzez ekologiczną produkcję nasion konopi Royal, ale także przez to, że wszystkie z nasion konopi Royal są ręcznie wybierane i na bieżąco sprawdzane. I co najważniejsze nasiona Royal Queen Seeds to genotypy najwyższej jakości odmian marihuany, cieszące się światowym uznaniem od wielu lat. W tym artykule zaprezentujemy najlepsze odmiany indica 2023 roku oraz część najwyższej jakości odmian sativa.

Royal Gorilla

Royal Gorilla to jedna najlepszych odmian marihuany z USA i budząca chyba największe zainteresowanie. Jej odkrycie było całkiem przypadkowe. Ale chyba często tak powstają jedne z najlepszych odmian konopi.

Dwóch hodowców z USA stworzyło przebijającą niektóre odmiany Royal Queen Seeds z połączenia odmiany marihuany Chem Sis, która zapyliła Sour Dubb. Efekt? Jedna z najlepszych odmian Royal Gorilla charakteryzuje się naprawdę świetnym smakiem i dużą dawką psychoaktywnego działania — THC nawet do 30 %.

Z nasion konopi Royal Gorilla wyrastają rośliny produkującej dużo żywicy. Ci, którzy postawią na tę odmianę mogą liczyć niekoniecznie na obfite plony, ale za to naprawdę wysokiej jakości. Royal Gorilla od Royal Queen Seeds to oczywiście feminizowane nasiona konopi.

Royal Cheese Auto

Royal Chesse Auto to jedna z najlepszych odmian marihuany Royal Queen, czego potwierdzeniem jest jej wysoka sprzedaż. Jak już informowaliśmy, nasiona marihuany Royal Queen to genotypy najwyższej jakości i automatyczne odmiany marihuany i oczywiście feminizowane odmiany marihuany.

Royal Cheese Auto to właśnie automat w wersji feminizowanej. Jedna z najwyższej jakości odmian od Royal Queen Seeds, która ma silny i aromatyczny zapach i należy do łatwej w uprawie odmiany marihuany dla początkujących hodowców.

Royal Cheese Automatic to naprawdę silne rośliny uprawiane w ekstremalnych warunkach, a wszystko za sprawą połączenia genów Indica, Cheese, Royal Critical i Ruderalis. Rośliny Royal Cheese wyrastają maksymalnie do 100 cm i mają bardzo obfite plony marihuany. Polecamy zatem Royal Cheese Auto.

Haze Berry Automatic

Haze Berry Automatic to odmiana konopi Royal Queen, która wywołuje efekty podobne do działania kofeiny. W ofercie Royal Queen ta propozycja przebija inne odmiany Royal Queen Seeds przez subtelny haj sprzyjający skupieniu, bez niepotrzebnego efektu przytłoczenia oraz zamulenia.

Nasiona Royal Queen Seeds, a dokładnie w wydaniu Haze Berry Automatic to dominująca w geny Sativa, bardzo subtelna odmiana, która pochodzi od legendarnej Haze Berry. Pochodzi od genetyki afgańskiej, a powstała w Kalifornii, która jest mekką marihuany.

Bubble Kush Automatic

Bubble Kush Automatic to kolejna propozycja reprezentująca najlepsze odmiany Royal Queen Seeds. Royal Queen, jak już wspominaliśmy mocno stawia na gamę feminizowanych nasion marihuany i ta propozycja to również reprezentuje feminizowane odmiany marihuany.

Wysokiej jakości nasiona marihuany Royal oraz genotypy najwyższej jakości sprawiają, że odmiana Bubble Kush Automatic to mocna odmiana Royal Queen Seeds, a do tego bardzo wytrzymała i odporna, przez co wara polecenia dla początkujących hodowców.

W ofercie Royal Queen to również jedna z najpopularniejszych odmian marihuany, którą hodowcy Royal Queen dobrze dopracowali. Zawartość THC w Bubble Kush Automatic wynosi do 16 proc., a co istotne można liczyć na naprawdę obfite plony marihuany.

Amnesia Haze Automatic

Amnsesia Haze Automatic to idealna odmiana i królewski automat, który został stworzony w Holandii. To połączenie genetyki Amnesia i Ruderalis. Podobnie jak legendarna Amnesia, produkuje naprawdę obfite plony.

Amnesia Haze Automatic działa bardzo euforycznie i ma słodko-pikantny smak z nutą cytrusów. Ze względu na swoją dużą moc reprezentuje ona najmocniejsze odmiany feminizowane od Royal Queen Seeds.

Oczywiście paleta odmian od Royal Queen jest bardzo szeroka i również dobrze można by postawić na temat artykułu: 10 najlepszych odmian sativa 2023. Ale o tym może już innym razem. Na koniec polecamy jeszcze kilka królewskich odmian od Royal Queen Seeds: Killer Automatic CBD, Fat Banana Automatic, Cookies Gelato czy Royal Skywalker. Część z nich to naprawdę produktywne odmiany marihuany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here