Twoja własna Żabka

Marzy Ci się Twoja własna Żabka? Opinie o współpracy z tą siecią franczyzową pozwolą Ci dokładniej przemyśleć decyzję i sprawdzić, co będzie potrzebne. Zobacz, jak działa Żabka, franczyza jako model prowadzenia biznesu w ogóle oraz z jakimi wydatkami się to wiąże.

Franczyza – opinie warte poznania

Jako model biznesowy franczyza opinie miewa różne, choć przeważają pozytywne. Skąd bierze się różnorodność stanowisk? Przede wszystkim z tego, że sieci franczyzowych jest dużo, a każda rządzi się swoimi prawami. Założenia są podobne: franczyzodawca umożliwia franczyzobiorcy działanie pod szyldem marki, w zamian pobierając opłatę. Ingerencja w prowadzony biznes ma różny zakres i zależy od konkretnej sieci, w ramach której zawierana jest franczyza. Opinie różnią się także w zależności od osób je wygłaszających – ostatecznie różni przedsiębiorcy różnie sobie radzą w świecie handlu i usług.

Żabka – opinie o warunkach finansowych

Jakie warunki finansowe proponuje Żabka? Franczyza wymaga wkładu własnego wnoszonego na samym początku. To praktyka powszechnie stosowana w tym modelu biznesowym. W przypadku Żabki opłata początkowa wynosi aktualnie 5000 złotych. Choć kwota ta może wydawać się wysoka, trzeba mieć świadomość, że to jedna z najniższych obecnych na rynku. W ramach tej opłaty powierzony nam zostaje wynajęty i opłacony przez sieć oraz  gotowy do prowadzenia lokal – a zatem umeblowany i zatowarowany. Nam pozostaje zatrudnienie pracowników i rozpoczęcie działalności. A to już może być bardzo opłacalne, zwłaszcza że dla nowych partnerów Żabka przygotowała gwarancję minimalnego przychodu na poziomie aż 17000 złotych miesięcznie przez rok oraz do 12000 na rozwój biznesu.

Żabka – opinie o marce

Co jeszcze oferuje Żabka? Franczyza w jej ramach to przede wszystkim momentalna rozpoznawalność. Kto z nas nie kojarzy tej sieci sklepów? A jak wiadomo – klienci chętniej wybierają znane im sklepy. Więc nawet nowy punkt pod sprawdzoną marką może liczyć na większe zainteresowanie. Poza tym Żabka gwarantuje dostęp do sprawnie działającej sieci logistycznej, więc zamawianie i transport towarów są niezwykle proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here