Tankini

Stroje kąpielowe mają różne fasony, kolory i wzory, dlatego znajdzie się wśród nich modele, które pasują na każdy typ sylwetki. Dzięki odpowiednio dobranym kostiumom ukryje się wystający brzuszek, zbyt szerokie biodra, a nawet masywne uda. Kuse bikini można bowiem zastąpić wygodnym strojem jednoczęściowym lub tankini. Czym jest tankini? Dowiedz się więcej na jego temat.

Tankini – co to takiego?

Tankini to strój kąpielowy i plażowy, który składa się z majtek oraz dopasowanego topu. Można zakładać go w czasie opalania i podczas morskich kąpieli. Kostium jest polecany dla wszystkich kobiet, które nie przepadają za nadmiernym odsłanianiem ciała i jednocześnie nie chcą nosić stroju jednoczęściowego. Jest to zatem alternatywa dla zabudowanych kostiumów oraz kusych strojów.

Interesuje Cię tankini? Sprawdź oferty specjalne, w sklepie z odzieżą damską – moda online czeka na Ciebie. Tankini możesz zamówić bez mierzenia, a w razie nieprawidłowego dobrania rozmiaru i fasonu, wymienić zamówiony strój na inny.

Stroje kąpielowe tankini – dla kogo?

Tankini ze sklepu internetowego jest przeznaczone dla wszystkich pań, które chcą na plaży lub basenie ukryć brzuszek. Na noszenie tankini decydują się często panie o pełniejszej sylwetce. Strój wygląda znakomicie na figurze kobiet w ciąży, które chcą zasłonić krągłości podczas wypoczynku na plaży, w aquaparku lub na miejskim kąpielisku. Wygodny dwuczęściowy kostium to również najlepsze rozwiązanie dla pań, które mają figurę jabłka. Top może zasłonić brzuszek i wyeksponować pełne piersi oraz zgrabne, szczupłe nogi.

Zaletą tankini jest możliwość noszenia go przez panie plus size. Rozmiary dostępnych strojów są zróżnicowane, dlatego znajdzie się wśród nich kostiumy, które mogą nosić kobiety o pełniejszej sylwetce. Dzięki temu są to produkty dedykowane dla wszystkich pań bez względu na noszony rozmiar.

Wiele pań wybiera tankini, gdy chce spędzać czas aktywnie. Kostium tego typu może być noszony podczas pływania w morzu, nurkowania, czy też uprawiania sportów wodnych. Wygodnie gra się w nim w siatkówkę plażową oraz piłkę wodną. Strój osłania brzuch, dlatego kobieta cieszy się pełną swobodą ruchów, nawet gdy może upaść na piasek.

Noszenie tankini jest również dobrym pomysłem, gdy cierpi się z powodu poparzeń słonecznych. Top zakrywa ciało w większym stopniu niż góra od bikini, dzięki czemu chroni się ciało przed nadmiernym słońcem. Strój z koszulką można założyć też na czas rejsu wycieczkowcem, gdy sporo czasu spędza się na opalaniu na pokładzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here