Zaślepienie otworów

W naszych mieszkaniach i domach nie chcemy widzieć żadnych wystających kabli. Jeśli same w sobie nie stanowią elementu wyposażenia, to chcemy je dyskretnie schować. Tak samo z otworami w meblach. Oczekujemy, że producent mebli przewidzi zaślepienie otworów po śrubach i tym podobnych. Czasami nie wiemy, że na rynku występują produkty, które pomagają pozbyć się z widoku niechcianych dziur w bardzo łatwy i szybki sposób.

Jakiego rodzaju produkty można zakupić?

Asortyment produktów jest dość szeroki. Tego rodzaju wyroby można podzielić na:

  • zaślepki do otworów technologicznych, w tym zaślepki do otworów w blasze, zaślepki wentylacyjne, zaślepki do otworów po przepustach, zaślepki uniwersalne i wielokrotnego użycia
  • uchwyty kabli, takie jak na przykład: klipsy kablowe, opaski kablowe, klemy, obejmy, zapinki, siodełka montażowe,
  • przepusty i przelotki, czyli między innymi: przepusty jednostronne, dwustronne, centrujące, uniwersalne, przepusty mini,
  • tuleje odprężające, czyli różnego typu zaciski przewodów wielodrutowych, które służą do ich zabezpieczenia,
  • nity plastikowe, w tym nity zrywalne, nity grzebieniowe, nity zatrzaskowe, nity wciskane, nity śrubowe demontowalne,
  • nitonakrętki i nitotrzpienie w różnych rozmiarach oraz rodzajach gwintów,
  • dławnice kablowe, które zabezpieczają i uszczelniają okablowanie, w tym dławnice z przeciwnakrętką i bez przeciwnakrętki, dławnice z odgiętką, dławnice z gumy,
  • oploty siatkowe i oploty spiralne kablowe,
  • szyny teleskopowe, w podziale na szyny przeznaczone do lekkiego obciążenia (do 50 kg) oraz szyny przeznaczone do obciążenia do 100 kg,
  • zawiasy.

Niektóre z wymienionych produktów mają jeszcze kilka swoich odmian i rodzajów. Zatem w kwestii okablowania i zaślepiania kabli oraz otworów jest naprawdę spory wybór.

W jakich branżach się sprawdzają?

Wymienione artykuły stosuje się nie tylko w celach domowych. Mają one szerokie zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystywane są w produkcji mebli, przemyśle maszynowym i budownictwie. Są także użytkowane przez firmy specjalizujące się w elektrotechnice.

Warto także podkreślić, że tego rodzaju produkty są coraz częściej zauważane przez projektantów wnętrz. Szczególnie przydają się w projektach remontowych. Z powodzeniem stosuje się je podczas zmiany sposobu użytkowania budynków z przemysłowych na mieszkalne.

Gdzie znaleźć sprawdzonego dostawcę?

Podstawową cechą, którą powinny reprezentować artykuły zaślepiające otwory lub służące do mocowania kabli, powinna być trwałość. Firmą, która ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dystrybucji tego typu produktów, jest Biuro Handlowe Janecki s.j. Sprzedawca prowadzi sklep internetowy, który znajduje się pod adresem: https://www.bhjanecki.pl/. W ofercie firmy znaleźć można wszystkie wymienione wcześniej produkty.

Warto wspomnieć, że sklep jest autoryzowanym dystrybutorem firmy HEYMAN. HEYMAN to renomowany, znany na całym świecie producent, ceniony za wysoką jakość i trwałość swoich wyrobów. Sprzedawane produkty, spełniają najbardziej surowe normy jakościowe. Ich montaż jest prosty i intuicyjny. W konsekwencji tego, że wyroby te nie są podatne na szkodliwe związki, można je stosować w pomieszczeniach wymagających szczególnego bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here