fotel uszak

Są takie meble, które nigdy nie wychodzą z mody. Mogą różnić się jedynie designem dostosowanym do aktualnych trendów. Fotel to mebel, który powinien znajdować się w każdym mieszkaniu lub domu. Pozwala na samodzielny i wygodny wypoczynek po ciężkim dniu w pracy lub w szkole. W sprzedaży jest wiele rodzajów foteli. Jednak szczególnie atrakcyjne są fotele typu uszak. Są to fotele posiadające rozbudowane wezgłowie oraz podpórki pod ręce. Fotele uszak posiadają zazwyczaj również przedłużoną powierzchnię do siedzenia (wewnątrz znajdują się sprężyny i pianka tapicerska). Te komfortowe siedziska to idealne meble do salonu, pokoju dziecięcego lub gabinetu.

Fotel uszak do salonu

Fotel uszak to wyjątkowy dodatek do sofy lub narożnika. Co istotne, fotele uszak prezentują się znakomicie zarówno gdy są obite taką samą tkaniną jak pozostałe meble wypoczynkowe, jak również, gdy wyglądają zupełnie inaczej. Oferta tapicerki foteli typu uszak jest naprawdę imponująca. W sprzedaży są fotele wykonane z tkanin gładkich i strukturalnych.

Efektownie wyglądają fotele jednokolorowe, jak również obite materiałami wzorzystymi. Można zatem z powodzeniem dobrać fotel do pomieszczenia urządzonego w stylu skandynawskim lub industrialnym (obicie z jednokolorowego pluszu), glamour (obicie z tkaniny w kwiaty), boho (obicie z tkaniny w figury geometryczne).

Tego rodzaju fotel może być ustawiony samodzielnie, na przykład w kącie pokoju i służyć jako miejsce do czytania książek lub czasopism. Sprawdzonym uzupełnieniem takiego miejsca jest stojąca lampa i mały stolik.

Fotel uszak do pokoju dziecięcego

Fotele uszak to także wyjątkowe siedziska do pokoju dziecięcego. Tego typu meble nie tylko pięknie wyglądają i dodają pokojowi uroku. Są to także meble bardzo funkcjonalne. Po pierwsze, umożliwiają komfortowe karmienie dziecka, po drugie świetnie służą podczas usypiania maluszka, po trzecie stanowią znakomite miejsce do przytulania i spędzania wspólnie czasu. Fotel uszak nadaje się także do czytania książek. Budowa fotela gwarantuje wygodną pozycję dla rodzica i zabezpiecza dziecko przed ewentualnym upadkiem.  

Warto zauważyć, że fotele uszak nadają się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Wystarczy po prostu dobrać odpowiednią tapicerkę. Do pokoju dziewczynki nadają się fotele w kolorach pudrowych (na przykład wyglądem przypominające tron księżniczki), natomiast w pokoju chłopca można postawić fotel w intensywniejszych kolorach.

Sklep Meblem4.pl posiada w swoim asortymencie fotele typu uszak na biegunach. Tego typu bujany fotel na pewno przyciągnie wzrok odwiedzających nas gości.

Fotel uszak do gabinetu

Fotel uszak z całą pewnością może stanowić wyposażenie gabinetu w firmie lub w domu. Czas spędzony na tym siedzisku pozwala na regenerację sił oraz przyjmowanie gości. Do gabinetu pasują fotele w stonowanych kolorach. Popularne są tapicerki brązowe, zielone lub granatowe w różnych odcieniach tych kolorów.

Szeroki wybór foteli uszak, w tym rodzajów tapicerek i nóżek, znaleźć można na stronie internetowej sklepu Meblem4.pl. Korzystając z oferty sklepu, możemy w zasadzie samodzielnie skomponować wygląd fotela.  

Godny wzmianki jest fakt, że oferowane przez sklep tkaniny obiciowe są trwałe i odporne na zabrudzenia. Jeśli zależy nam na tym, aby bardzo dokładnie dobrać kolor fotela, warto skorzystać z bezpłatnego próbnika tkanin. Można go zamówić na stronie sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here