Co wydrukować na koszulce

Koszulki z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością już od kilku lat. Na takich produktach można z łatwością nanieść dowolny wzór, od zdjęcia, przez napis, aż po spersonalizowaną grafikę stworzoną przez Ciebie. Które motywy sprawdzają się najlepiej w przypadku kobiet, a które trafiają w gusta mężczyzn? Jaki wzór warto nanieść na koszulce dla dziecka?

Najpopularniejsze wzory na koszulkach fullprint

Customowe koszulki to bardzo popularny pomysł na prezent na dowolną okazję, od Bożego Narodzenia, przez urodziny, po imieniny czy Dzień Matki. Na takich ubraniach można nanieść niemal każdy wzór – wszystko zależy wyłącznie od wizji osoby zamawiającej. Na koszulkach z własnym nadrukiem najczęściej pojawiają się zdjęcia przedstawiające daną osobę lub jej idola, śmieszne cytaty oraz ilustracje stworzone przez samego autora prezentu. Popularnym rozwiązaniem jest także ozdabianie odzieży logo firmy.

Generator koszulek fullprint

Koszulka męska fullprint Pixel Food
Koszulka męska fullprint Pixel Food

Generator koszulek fullprint pozwala na nadrukowanie na odzież dokładnie takiego wzoru, jaki trafia w Twoje gusta. Wystarczy wgrać plik stworzony przez siebie lub grafika, a następnie umieścić go w wybranym miejscu na koszulce. Zazwyczaj projektowanie koszulek fullprint odbywa się za pomocą specjalnych kreatorów, takich jak ten dostępny w sklepie Mega Koszulki. Dzięki nim możesz zaprojektować dowolną customową odzież w zaledwie kilka chwil.

Koszulki z własnym nadrukiem z banku zdjęć i grafik

Koszulka męska fullprint Veni Vidi Vici
Koszulka męska fullprint Veni Vidi Vici

 

Zdarza się, że osoby zamawiające customowe koszulki nie dysponują odpowiednimi umiejętnościami i programami, by stworzyć własny wzór. Wówczas z pomocą przychodzą banki darmowych zdjęć i grafik dostępne w generatorach koszulek fullprint. Można w nich znaleźć zarówno motywy przedstawiające zwierzęta, jak i serduszka, gwiazdki, rośliny czy całe kompozycje popularnych wzorów. W kreatorach istnieje również opcja wpisania dowolnego tekstu, co jest doskonałym wyborem w sytuacji, gdy chcesz ozdobić koszulkę cytatem, zdaniem o konkretnym znaczeniu dla danej osoby lub pojedynczym słowem.

Koszulki fullprint na specjalne okazje

Wśród wzorów koszulek fullprint niezwykłą popularnością cieszą się te, które nawiązują do konkretnych okoliczności. W cenie są modele na Dzień Matki i Dzień Ojca. Spersonalizowane grafiki pojawiają się także w okresie okołoświątecznym i w związku z walentynkami. Stworzenie prezentu, którego nie ma nikt inny, to doskonała opcja na takie okazje, niezależnie od płci i wieku obdarowanej osoby.

Customowe koszulki dla dzieci

Koszulki fullprint dla dzieci zazwyczaj przyjmują nieco inne formy niż te tworzone z myślą o dorosłych. Często nawiązują one do rodziców, czego doskonałym przykładem są modele z napisami ,,Najlepsza córka” czy ,,Najlepszy syn”. Koszulki fullprint dla dzieci są zwykle kolorowe, przedstawiają śmieszne zwierzęta oraz postaci z gier lub bajek. Projektując taką odzież, możesz zdecydować się na nadrukowanie ulubionego bohatera Twojej pociechy lub stworzenie własnej grafiki nawiązującej do jego charakteru.

Koszulki fullprint dla firm

Ciekawym pomysłem jest także skorzystanie z generatora koszulek fullprint w celu stworzenia oryginalnej odzieży reklamowej. Delikatne, powtarzalne logo pojawiające się na powierzchni całego materiału niewątpliwie przykuje uwagę wszystkich osób mijających Ciebie lub Twoich pracowników. Takie produkty bardzo często pełnią funkcję gadżetów promocyjnych, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zainwestowanie w podobne rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here