Czy kupowanie like na Instagramie jest legalne

Instagram jak większość mediów społecznościowych posiada własny regulamin. Każdy nowy użytkownik zakładający tam konto, powinien zapoznać się z jego postanowieniami. Nieprzestrzeganie regulaminu spotyka się z natychmiastowymi reakcjami administratorów. Nie oznacza to jednak, że konto zostaje automatycznie usunięte. Pierwszą reakcją na nieregulaminowe korzystanie to tymczasowa blokada konta. Uporczywe łamanie określonych zasad, w konsekwencji doprowadza do trwałej blokady i usunięcia profilu. Tego typu kary nie dotyczą działań związanych ze wspomaganiem konta poprzez zakup pakietów z lajkami czy innymi reakcjami pożądanymi przez posiadaczy kont.

Krótko ujmując, stwierdzić można, że kupowanie pakietów reakcji jest tolerowane przez administratorów Instagrama oraz algorytmy pilnujące poprawności użytkowania. Od strony prawnej nie ma przepisów zabraniających kupowania lajków i innych reakcji, w związku z tym co nie jest prawem zabronione, jest prawem dozwolone.

Zanim jednak zdecydujesz się na zakup pakietu lajków, dowiedz się jakie ograniczenia dotyczą każdego użytkownika, których przekroczenie może sprawić czasową blokadę konta.

Limity dotyczące lajków na Instagramie

Zasady oraz limity obowiązujące na Instagramie często ulegają zmianom i modyfikacjom. W związku z tym należy dokładnie zapoznawać się ze wszystkimi zmianami w regulaminie wprowadzanymi przez Instagram.

W 2021 roku obowiązują pewne limity dotyczące ilości lajków. W ciągu godziny użytkownik może wykonać 60 reakcji. W ramach tego limitu liczą się lajki pod obcymi kontami, jak również pod komentarzami na własnym profilu. Limit godzinowych lajków dotyczy jednego konta posiadającego unikalny adres email. Jedno konto może mieć łącznie 5 subkont z tym samym adresem email. Nie ma limitów co do ilości kont z różnymi unikalnymi adresami email. Wiedząc o tym łatwiej jest zaplanować akcje promocyjne w oparciu o zakup pakietów lajków i tym samym uniknąć przykrości, jaką jest blokada konta.

Podobne limity dotyczą innych aktywności użytkowników Instagrama. Największą czujność wykazać muszą nowi użytkownicy, rejestrujący pierwsze konta. Limity zmieniają się wraz z kolejnymi tygodniami użytkowania konta.

Gdzie kupować pakiety lajków?

W związku z brakiem przepisów zabraniających handel reakcjami w odniesieniu do mediów społecznościowych, na rynku pojawiło się wiele firm oferujących tego rodzaju usługi. Decydując się na skorzystanie z zakupu pakietów lajków, należy kierować się rozwagą i rozsądnie wybierać spośród duże ilości firm. Dobrym wyborem będzie serwis Polskielajki.pl.

Jak nazwa wskazuje, kupując pakiet lajków w serwisie Polskielajki.pl, otrzyma się reakcje od użytkowników również pochodzących z naszego kraju. Oczywiście oferta może być rozszerzona o ludzi pochodzących z zagranicy. Wszystko zależy jaki target użytkowników jest najkorzystniejszy dla promowanego profilu. Polskielajki.pl oferuje pakiety zawierające realnych, aktywnych użytkowników Instagrama.

Czy warto kupować lajki?

Każdy użytkownik Instagrama sam podejmuje decyzje dotyczące prowadzenia własnego profilu. Jeśli konto założone zostało w celach promowania marki osobistej, firmowej czy produktowej im szybciej osiągnie dużą rozpoznawalność, tym większa jest szansa na ostateczny sukces. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że zbyt duża pazerność na lajki może doprowadzić do odwrotnej od zamierzonej sytuacji.

Wszystkie działania powinny być dobrze przemyślane, a kupowanie pakietów lajków powinno być wykonane z udziałem zaufanej firmy oferującej tego rodzaju usługi. Polskilajki.pl jest serwisem cieszącym się dużym zaufaniem u swoich klientów, zdobywając tym samym coraz wyższą pozycję w rankingach firm proponujących usługowe wspomaganie czy prowadzenie kont na Instagramie.

Kto korzysta z kupowania lajków?

Nie ma wykazu osób czy firm wspomagających się w swoich akcjach promocyjnych kupnem pakietów lajków. Tego rodzaju działania odbywają się anonimowo i bez rozgłosu. Pełną anonimowość zapewnia również serwis Polskielajki.pl. Jedno jest pewne, wielu dzisiejszych instagramowych celebrytów i nie jeden influencer, korzystał lub nadal korzysta z płatnych reakcji pochodzących z zakupionych pakietów lajków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here