Dlaczego włosy do przedłużania i zagęszczania są tak popularne?

0
2244

Problemy z wypadaniem oraz łamliwością włosów dotykają dziś coraz większą ilość młodych kobiet. Spowodowane jest to oczywiście wieloma różnymi czynnikami, wśród których najbardziej wpływowym jest oczywiście stres. Przedłużanie i zagęszczanie włosów to alternatywa dla bolesnych i skomplikowanych metod chirurgicznych, takich jak przeszczep włosów. Warto zaznaczyć, że dzisiejsze metody przedłużania i zagęszczania włosów dostępnych w secondhair są na najwyższym, światowym poziomie, ponieważ oferujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów naturalnymi pasmami.

Najpopularniejsze metody przedłużania włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą naturalnych pasm włosów, to obecnie jeden z najlepszych sposobów na bezinwazyjne uzyskanie naturalnie przedłużonych i maksymalnie zagęszczonych włosów. Wśród najpopularniejszych metod przedłużania włosów są m.in.:

Metoda keratynowa – uchodzi za najpopularniejszą metodę, ze względu na najlepszy efekt mocowania. Dodatkowe pasma naturalnych włosów mocowane są za pomocą rozgrzanej do 180 stopni Celsjusza keratyny. Co ciekawe, jest to mniej, niż w przypadku temperatury uzyskiwanej w prostownicach, dzięki czemu keratynowe przedłużanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ nie narusza struktury włosa. Sekretem tak wysokiej efektywności mocowania keratynowych pasm jest ich budowa – dołączane pasemka posiadają na końcach keratynową łuskę. Pod wpływem wysokiej temperatury, która wytworzona jest za pomocą specjalistyczne zgrzewarki, łuski włosów doczepianych stają się elastyczne i ujawniają się ich właściwości klejące. Warto zaznaczyć, że przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową daje trwały i pożądany efekt (nawet 3-4 miesiące) , ponieważ przedłużone włosy są nie do odróżnienia od tych oryginalnych. Metoda ta nie powinna być stosowana przez osoby, które wykazują uczulenie na keratynę.

Metoda kanapkowa tape-in – ta metoda przedłużania i zagęszczania włosów dedykowana jest głównie posiadaczkom cienkich włosów. Kosmyki naturalnych włosów mocowane są na specjalnej bezbarwnej, silikonowej taśmie. Warto zaznaczyć, że taśma ta z łatwością dopasowuje się do naturalnego koloru skóry. W celu wzmocnienia efektu, taśma po przyklejeniu zgrzewana jest za pomocą prostownicy do włosów. Zaletą tej metod jest łatwa aplikacja, co szczególnie doceniają fryzjerzy.

Metoda microring i nanoring – zagęszczanie i przedłużanie włosów za pomocą mikro i nanoringów jest bardzo popularną i cenioną metodą zwiększania objętości fryzury. Metoda ta bywa także nazywana zagęszczaniem włosów na zimno. Skąd tak wyjątkowe nazewnictwo? Stąd, że podczas tej metody w ogóle nie używa się zgrzewarek i prostownicy. Fryzjer łączy naturalne kosmyki włosów z dodatkowymi pasmami za pomocą małych tulejek lub obrączek, które wykonane są z miękkiego metalu lub tworzywa sztucznego. To właśnie z tego powodu, jest to nieinwazyjny sposób na przedłużanie i zagęszczanie włosów – nie trzeba stosować wysokiej temperatury.

Metoda Clip-in – prosta i jednocześnie bardzo efektowna metoda na przedłużanie włosów. Pasma doczepiane są do prawdziwych włosów za pomocą klipsów. Warto podkreślić, że jest to bardzo bezpieczna metoda, która nie wymaga stosowania wysokich temperatur. Długie pasma przymocowuje się z tyłu głowy, zaś węższe paski z klipsami mocowane są po bokach głowy.

Postaw na piękne, naturalne przedłużki i kitki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here