Farby zmywalne

Kolorowe farby do włosów zmywalne to obecnie hit nie tylko wśród nastolatek. Pozwalają na eksperymentowanie z kolorem czupryny, przez co chętnie korzystają z ich możliwości zarówno panie, jak i panowie. Czy naprawdę warto po nie sięgać?

Wiele osób, szczególnie, które pierwszy raz chcą zmienić odcień włosów, boi się, że efekt nie będzie zadowalający. I co wtedy? Kolejna koloryzacja? Ta trwała – może zniszczyć kosmyki, sprawić, że będą przesuszone i łamliwe. Wówczas na ratunek przychodzą kolorowe farby do włosów zmywalne. Dzięki nim można sprawdzać, w jakim odcieniu będzie nam naprawdę dobrze. A dopiero później zdecydować się na trwałą zmianę koloru.

Kolorowe farby do włosów zmywalne – i można eksperymentować do woli!

W ostatnim sezonie na eksperymenty kolorystyczne, jeśli chodzi o fryzurę, pozwalały sobie nie tylko panie, ale i panowie. Coraz więcej mężczyzn, szczególnie tych młodych, chętnie pozwala sobie na zmianę odcienia włosów. Także panie chętnie eksperymentują, nie boją się odważnych rozwiązań. W tym przypadku świetnie sprawdzą się kolorowe farby do włosów zmywalne. Nie ma więc obaw, że jeśli pomysł okaże się nietrafiony – trzeba będzie męczyć się z takim kolorem kosmyków długo.

W ostatnich miesiącach hitem jest różowy odcień. Nie ma co się jednak dziwić, że wiele pań boi się, że zamiast dziewczęcego looku finalnie będzie wyglądać nieco śmiesznie i zbyt dziecinnie. Wybierając zmywalne farby może więc upewnić się, że taki kolor do niej pasuje i jeśli tak – zdecydować się na trwałą zmianę.

Zmywalne farby do włosów – co warto o nich wiedzieć?

Kolorowe farby do włosów zmywalne z reguły dostępne są w przeróżnych wariantach i odcieniach. Kolor schodzi maksymalnie po kilku myciach (w niektórych przypadkach – nawet po jednym). Warto wybierać farby dobrych i znanych marek, jak np. L’Oreal, by mieć całkowitą pewność, że produkt nie szkodzi naszym kosmykom i ich nie wysusza oraz nie niszczy ich.

Zaletą zmywalnych farb jest przede wszystkim to, że nie ma (a przynajmniej nie powinno być) w ich składzie metali ciężkich, parabenów, silikonów czy amoniaków. Warto też sprawdzać, czy ta wybrana przez nas jest dodatkowo wzbogacona witaminami lub wyciągami roślinnymi albo olejami. Wówczas włosy będą bardziej odżywione i nawilżone, przez co efekt będzie wyglądał jeszcze lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here