Prenumerata Newsweek Polska – to prostsze niż myślisz!

0
4001

Regularni i wręcz nałogowi czytelnicy gazet, czasopism i magazynów doskonale wiedzą, że zdobycie najnowszego numeru ulubionego tytułu wymaga czasem sporo zachodu. Aby do porannej kawy móc się cieszyć nowym numerem na przykład Newsweeka Polska, trzeba wyjść z domu, przejść się do kiosku, odstać swoje w kolejce i wrócić z ulubionym czasopismem do domu.

Jednak wcale nie tak muszą wyglądać Twoje poranki. Żyjemy w XXI wieku i z powodzeniem usprawniamy sobie różne codzienne czynności. Dlaczego zatem również i prenumerata Newsweeka Polska, czy dowolnej innej gazety nie miałaby być prostsza i bardziej zautomatyzowana? Dowiedz się na jakich warunkach możesz zamówić prenumeratę ulubionego czasopisma pod drzwi swojego domu. Zobacz, że prenumerata to nie tylko wygoda, ale również oszczędność!

Prenumerata Newsweek Polska da ci stały dostęp do tego tygodnika społeczno-politycznego o profilu lewicowo-liberalnym. Gazeta jest polską mutacją amerykańskiego tygodnika „Newsweek” i ukazuje się w Polsce od 2001 roku. Redaktorem naczelnym jest dziennikarz Tomasz LIs.

Korzyści prenumeraty Newsweek Polska

Prenumerata ulubionego tytułu prasowego to ogromne ułatwienie w codziennym życiu dla najbardziej wiernych czytelników. Dzięki prenumeracie zyskujesz nie tylko czas, ale również pieniądze. Decydując się na prenumeratę Newsweek Polska masz gwarancję otrzymania czasopisma zawsze w terminie, prosto pod drzwi Twojego domu lub do samodzielnego odbioru w dowolnym wskazanym przez Ciebie kiosku.

Prenumerata to także gwarancja najniższej ceny, o wiele korzystniejszej niż w przypadku kupowania pojedynczych numerów tradycyjnie, w kiosku. Dodatkowo, wybierając opcję Newsweek Polska – prenumerata, zyskujesz dostęp do ekskluzywnych, dodatkowych materiałów, przeznaczonych wyłącznie dla prenumeratorów.

Jak działa prenumerata Newsweek Polska

Zamówienie prenumeraty Newsweek Polska lub każdego innego, ulubionego czasopisma, jest bardzo proste. Wystarczy w kilku krokach określić swoje preferencje odnośnie kształtu usługi, tak by dopasować ją do naszych potrzeb.

W pierwszym kroku trzeba określić, czy jesteśmy zainteresowani wydaniem papierowym czy elektronicznym. Następnie wybieramy opcję wydania, może to być wersja standardowa lub premium, regionalna lub ogólnopolska. W następnym kroku określamy dogodny dla nas okres czasu prenumeraty – na jeden miesiąc, na wybrany kwartał, na pół roku lub cały rok z góry. Ostatnim krokiem podczas zamawiania prenumeraty jest wybór dostawy. Może być to darmowy odbiór osobisty w wybranym kiosku lub dostawa Pocztą Polską na wskazany przez nas adres.

Jeśli regularnie czytasz czasopisma, ale męczy Cię już częste wychodzenie do kiosku po swój ulubiony tytuł i długie kolejki do kas, to prenumerata Newsweek Polska lub każdego innego dziennika, tygodnika czy magazynu to odpowiednia opcja dla Ciebie. Swoją prenumeratę bez problemu zamówisz na: prenumerata.ruch.com.pl. Na stronie internetowej RUCHU-u znajdziesz również wszelkie niezbędne informacje odnośnie działalności prenumeraty. Warto zaufać liderowi w zakresie sprzedaży gazet, który działa na polskim rynku już od 1918 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here