Figurki Super Zings – kreatywna zabawka, którą pokocha Twoje dziecko

Dzieci od najmłodszych lat uwielbiają zabawę, pierwsze gryzaki, maskotki oraz książeczki pozwalają im sprawnie rozpoznawać różne odgłosy, kolory i kształty. Gdy dorastają potrzebują nieco bardziej skomplikowanych zabawek za pomocą, których mogą rozwijać się i doświadczać nowych emocji. W wieku przedszkolnym maluchy nadal powinny większość czasu spędzać na zabawie. W tym celu wykorzystać można przeróżnego rodzaju nowoczesne i kreatywne zabawki, które oddziałują na wiele bodźców i pozwalają najmłodszym oswajać się ze światem.

Dzieci w wieku szkolnym, to dalej kochani milusińscy, którzy dopiero uczą się ,,życia” i potrzebują dużo zabawy. Dla takich pociech najlepiej wydzielić czas na naukę oraz wypoczynek. Czas wolny naszych maluchów warto odpowiednio zaplanować np.  wspólna wycieczka, zabawa z rówieśnikami lub spędzanie czasu w domu z „właściwie dobranymi zabawkami”.

Co w praktyce oznacza stwierdzenie „właściwie dobrane zabawki”? To akcesoria dla dzieci, które pozwalają najmłodszym lepiej i sprawniej poznawać świat, rozwijają ich emocje i uczą kreatywności. Ponadto są w pełni bezpieczne i mają certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości. Samodzielna zabawa kreatywnymi zabawkami lub dzielenie ich z rówieśnikami to najlepszy sposób na naukę. Maluchy uczą się cierpliwości, podzielności, jak również poznają smak rywalizacji. 

Jakie zabawki sprawdzają się najlepiej?

Maluchy od początku swojego życia wzorują się na rodzicach i rówieśnikach, jeżeli widzą, że mama lub tata spędza dużą ilość czasu na telefonie komórkowym, również pragną mieć takie urządzenie na wyłączność. Jeżeli ich rówieśnicy bawią się konkretną zabawką odczuwają chęć posiadania takiej samej zabawki. Dobrym rozwiązaniem są kolekcjonerskie akcesoria dla dzieci, które uczą maluchów cierpliwości i determinacji. W tej grupie znajdują się gadżety określane, jako Super Zings.

Super Zings to kompaktowych rozmiarów figurki przedstawiające ożywione przedmioty użytku codziennego. Dostępne są w sprzedaży w pojedynczych i szczelnie zamkniętych saszetkach. Każda figurka odznacza się szczególnymi mocami (dobre i złe cechy), dzięki temu dzieci uczą się, jak odróżnić dobro od zła i kształtują swoją osobowość oraz charakter. Dużą zaletą figurek Super Zings jest możliwość ich długoterminowego kolekcjonowania. Dzieci powoli zbierają figurki, mogą wymieniać się nimi ze swoimi rówieśnikami, zaczynają bardziej doceniać i szanować zabawki. Ponadto figurki oprócz świetnej zabawy, doskonale sprawdzają się w formie dekoracji pokoju dziecięcego.

Super Zings – nauka poprzez zabawę

Figurki Super Zings przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku – 3-5 lat, 6-8 lat i 9-12 lat. Uwielbiane są zarówno przez dziewczynki, jak i chłopców. Produkowane są przez renomowaną markę Magic Box Toys i posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo i wysoką jakości wykonania. Każda figurka ma określone moce – dobre lub złe, dlatego pozwala na świetną zabawę pełną emocji i rywalizacji. Za ich pomocą można stworzyć Super Drużynę, zdobyć najlepsze postacie np. Mr King i mile spędzić wolny czas. Figurki Super Zings można kupić w sklepach stacjonarnych, jak również w internetowych np. kiosk ruch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here