Gdzie słuchać hip hopu w 2021 roku

Z powodu ogólnoświatowej pandemii koronawirusa, rok 2020 przejdzie do historii jako rok ogromnego niedostatku w branży muzycznej. Przez wiele nałożonych obostrzeń wszystkie wielkie festiwale muzyczne musiały zostać odwołane lub przenieść się do sieci. Odwołane zostały także największe koncerty hip hop w całej Polsce. Wielu fanów patrzy z ogromną nadzieją na kalendarze 2021 roku, liczą, że wszystko wróci do normy i będą mogli zobaczyć ulubionych artystów „na żywo”, na ulubionej scenie. Poniżej krótki przewodnik po koncertach w nowej rzeczywistości.

  • Koncertowe plany w Polsce na 2021
  • Koncerty Hip Hop w przyszłym roku
  • Bilety na Hip Hop już dostępne – Polish Hip Hop Festiwal 2021

Koncertowe plany w Polsce na 2021

Koncertowy terminarz w Polsce na 2021 pęka w szwach i czeka nas naprawdę intensywny muzycznie rok. Dostępne są już bilety: na hip hop, pop, heavy metal, rock i inne gatunki muzyczne. Na przyszły rok swój przyjazd do Polski zapowiedziały takie gwiazdy jak: Harry Styles, Celine Dion, Nick Cave and the Bad Seeds, Ramstein, Alicia Keys, Iron Maiden, Korn, Kings of Leon, Andrea Bocelli, Sting,  Deep Purple, Within Temptation. A to nie koniec, bo również polskie gwiazdy planują swoje trasy koncertowe – jak Dawid Podsiadło czy Katarzyna Nosowska. Dobrze już teraz rozejrzeć się za biletami na koncerty hip-hop, reggae, rocka, popu i innych gatunków muzycznych.

Oprócz tego planowane są kolejne edycje znanych i lubianych festiwali jak: Open`er Festival w Gdyni, Orange Warsaw Festival, Ostróda Reggae Festival, Audioriver Festival w Płocku, Pol`and`Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, Sunrise Festival w Kołobrzegu, Kiss Festival w Łodzi, OFF Festival w Katowicach, Krakow Live Festival. Jak widać na mapie wydarzeń znajdą się i koncerty hip hop  i koncerty muzyki popularnej, a nawet muzyki klasycznej. Każdy meloman znajdzie coś dla siebie.

Koncerty Hip Hop w przyszłym roku

Wiele wydarzeń związanych z polskim rapem jest przewidzianych na przyszły rok. Bilety na hip hop rozchodzą się jak świeże bułeczki. To dobry znak – ten gatunek jest jednym z tych, które mają w Polsce zagorzałych fanów od wielu lat. W przyszłym roku w trasę koncertową o nazwie Magenta Tour wyrusza Pezet. Odbędą się również wydarzenia przełożone z wiosny tego roku –  koncerty Fisz Emade i Tworzywo, Trap After Death Tour, L.U.C. & Aukso Orchestra i inne. Koncerty hip hop czekają na swoich amatorów, dlatego warto się spieszyć z rezerwacją terminu. Z powodu trwającej pandemii liczba biletów jest dużo mniejsza niż w normalnej sytuacji.

Bilety na Hip Hop już dostępne – Polish Hip Hop Festiwal 2021

Polish Hip-Hop Festiwal 2021 to jeden z największych w Polsce festiwali. Najpopularniejsze gwiazdy gatunku w kraju zagrają koncerty hip hop na klimatycznej plaży nad Wisłą. Wydarzenie ma miejsce co roku w wakacje, w Płocku.

Pierwszy Polish Hip Hop Festival odbył się w 2013 roku. Tegoroczna edycja miała być ósmą odsłoną tego polskiego święta hip hopu. Bilety na hip hop koncerty rozeszły się w mgnieniu oka, ale z powodu pandemii wydarzenie zostało przeniesione na następny rok i zostanie połączone z dziewiątą edycją. Znane są już daty tego wydarzenia – będzie ono trwało od 5 do 7 sierpnia 2021 roku. Na scenie wystąpią takie gwiazdy polskiego rapu jak: O.S.T.R., Bedoes, Paluch, Białas, Sarius czy Tymek. Bilety są dostępne w sprzedaży od kwietnia tego roku, w różnych progach cenowych. Dlatego warto się spieszyć jeśli pierwszy sierpniowy weekend chcesz spędzić bujając się w rytm hip hopowych hitów. Obecnie obowiązuje VII pula karnetów,  w cenie 240 złotych za karnet trzydniowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here