Konfetti tuba

Chcesz mieć świetne zdjęcia z imprezy? Nie, nie jest to ważne czy będzie to wesele, osiemnastka dziecka, rocznica ślubu czy może okrągłe urodziny bliskiego członka rodziny.  We wszystkich tych przypadkach doskonale sprawdzi się konfetti. To dzięki tym małym, fruwającym w powietrzu dekoracjom będziesz w stanie uchwycić w aparacie naprawdę wspaniałe chwile, a fotografie z tego wydarzenia będą naprawdę wyjątkowe.

Popularna i niedroga atrakcja dla wszystkich

W ostatnim czasie prawie każdy pierwszy taniec na weselu ma swoje zakończenie w dość wybuchowej postaci. Konfetti tuba stanowi absolutny „must have” dla każdego kto chciałby poczuć się na weselu jak prawdziwa gwiazda. Obecnie Państwo Młodzi często wykorzystują tą opcję, ponieważ koszty są tu naprawdę niewielkie, w przeciwieństwie do efektu, który zostanie na zdjęciach przez całe życie. Pierwszy taniec, wejście na salę weselną lub wyjście z kościoła może zostać uwiecznione w rodzinnym albumie w naprawdę interesujący sposób.

Ogromna popularność konfetti sprawiła, że na rynku pojawiło się naprawdę wiele ciekawych możliwości w tym zakresie. Oprócz tradycyjnych pasków z połyskującego tworzywa, w powietrze mogą też wystrzelić kolorowe paseczki, serpentyny, płatki róż, serduszka, gwiazdki, migocące kółeczka lub nawet banknoty. Któż nie chciałby takiej niespodzianki w dniu urodzin albo imienin? Duża liczba modeli sprawia, że konfetti tuba stanowi produkt, który można zastosować na każdej większej i zupełnie niedużej imprezie niezależnie od jej charakteru.

Konfetti tuba stanowi bardzo popularne uatrakcyjnienie pierwszego tańca Młodej Pary, która otwiera parkiet na sali weselnej. Takie zastosowanie konfetti jest zazwyczaj bardzo widowiskowe, ale należałoby zauważyć, że wesele to nie jedyna impreza, na jakiej może pojawić się taka atrakcja. Jeżeli lubisz organizować znajomym przyjęcia – niespodzianki, tego rodzaju uatrakcyjnienie imprezy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Konfetti będzie też idealne na każdą osiemnastkę, ale i dla nieco młodszych – dzieci będą naprawdę zachwycone gdy zobaczą deszcz kolorowych paseczków czy złotych gwiazdek.

Stylowe tuby konfetti – jak dopasować do przyjęcia?

Zastanawiasz się który model tuby konfetti będzie najlepszy na Twoją imprezę? Wiele zależy od jej charakteru. Płatki róż oraz serduszka będą idealne na ślub, ale jeżeli Twoja dziewczyna ma osiemnastkę lub szykujesz przyjęcie – niespodziankę dla żony, ten sam model sprawdzi się idealnie. Banknoty będą świetnym pomysłem nie tylko na urodziny, ale też na różnego rodzaju imprezy w firmie, a urocze kolorowe kółeczka – na zabawy z dziećmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here